سابلیمینال افزایش هوش رایگان

سابلیمینال افزایش هوش رایگان چیست

آلبوم سابلیمینال افزایش هوش رایگان شامل فایلی اثرگذار بر روی ضمیر ناخودآگاه می باشد. کاربرد آن برای تغییر الگوهای ذهنی ، تمرکزی و کارکردهای ناخودآگاه بدنی ، انرژتیکی و درونی می باشد.

همچنین برنامه ریزی مغز ناخودآگاه و اصلاح انرژی های درونی از طریق تلقین عبارات و جملات تاکیدی که به شکل پیام های پنهان درآمده اند ، به منظور رسیدن به خواص این آلبوم که شامل :

====

– افزایش مداوم و حداکثری ضریب هوشی

– افزایش خلاقیت در موضوعات گوناگون

– هوش کلامی بالا

– افزایش سرعت درک و حل مسائل

– قدرت تشخیص مسائل

– بهبود متود های یادگیری فردی

– بهبود فوق العاده هوش و توان یادگیری مسایل مختلف از دیگر ویژگی ها و کاربردهای آن می باشد.

====

لازم به ذکر هست که تلقینات سابلیمینال ها در سطح ناخودآگاه می باشد و بسیار عمیقتر و قدرتمندتر از تلقینات در سطح خودآگاه (عادی) می باشد.

مجموعه سابلیمیران تعدادی از آلبوم های تولیدی خود را به دو شکل رایگان و غیر رایگان عرضه می کند که مخاطبان گرامی می توانند از آنها استفاده کنند.

سابلیمینال افزایش هوش رایگان از چه چیزهایی ساخته شده؟

آلبوم سابلیمینال افزایش هوش رایگان  دارای پیام های پنهان در قالب کانال های خاص صدا و با طول موج و شدت خاص خود هست که ضمیر خودآگاه ( به کلمه خودآگاه دقت کنید! )شما قادر به درک مفهوم این پیام ها به شکلی که دیگر صداهای اطراف را می شنود و دریافت می کند نمی باشد. ضمنا متد تولید آلبوم های رایگان با غیر رایگان متفاوت می باشد.

بنابراین سابلیمینال ها ( چه رایگان و چه غیر رایگان ) با دور زدن فیلتر منطقی ضمیر خودآگاه که صحت و واقعیت پیامهای تلقین شده را بررسی می کند مستقیما به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجددا ضمیر ناخودآگاه را طبق فرامین و تاکیداتی که در پیام های پنهان هر آلبوم ذکر شده برنامه ریزی می کنند.

بله ضمیر ناخودآگاه ما کنترل 90% از کنش ها و واکنشهای بدن ما چه از لحاظ جسمی و چه روانی را دارد و در واقع مدیریت جسم و روان انسان به دست این ضمیر سپرده شده.

مجموعه سابلیمیران تعدادی از آلبوم های تولیدی خود را به دو شکل رایگان و غیر رایگان عرضه می کند که مخاطبان گرامی می توانند از آنها استفاده کنند.

ما با کمک سابلیمینال ها و پیام های پنهان در واقع ضمیر خودآگاه را دور زده و مستقیما تلاش می کنیم که کارکردهای ناخودآگاه ذهنی و جسمی مان را تا حد ممکن آنطور که می خواهیم برنامه ریزی مجدد کنیم … البته لازم به ذکر هست که آلبوم های اصلی ( غیر رایگان ) مربوط به هر آلبوم دارای اثرات بسیار قدرتمندتر ، عمیقتر و سریعتری نسبت به آلبوم های رایگان مربوطه هست.

آیا ابزاری سالم تر ، طبیعی تر ، درونی تر ، کم هزینه تر و آسانتر از سابلیمینال ها هست که در این راه به ما کمک کند و تغییرات دلخواهمان را در ما شکل دهد؟!!!

استفاده از سابلیمینال افزایش هوش رایگان  به چه شکل است؟

برای استفاده از سابلیمینال افزایش هوش رایگان  می توانید در محیطی که هستید ویدیو بالا را پخش کنید. برخلاف آلبوم های اصلی ( غیر رایگان ) بخشی از پیام ها به صورت تصویری هم قرار داده شده اند در صورت امکان بهتر هست که نگاهتان به تصویر هم باشد ولی ضروری نیست و پیام های صوتی در حال مخابره به ضمیر ناخودآگاه شما هستند.

استفاده از سابلیمینال ها به طور کلی بسیار آسان است…..

چرا که اصولا سابلیمینال با شنوایی خودآگاه شما کاری ندارد. گوش دادن به آن نیاز به دقت یا متوجه شدن ندارد تنها کافیست که با صدایی که مطمئن هستید به گوش شما می رسد هر روز با مقداری گوش دادن خود را تحت تاثیر این تلقینات قدرتمند قرار دهید.

تمامی تغییرات در حالت هوشیاری کامل و حتی به راحتی در خلال فعالیت روزانه قابل انجام است اما در حالت آرامش پیام ها بهتر انتقال داده می شوند و سرعت تغییرات بیشتر می شود.

سابلیمینال افزایش هوش رایگان

سابلیمینال افزایش هوش رایگان از چه متدهایی تشکیل شده است؟

سابلیمینال افزایش هوش رایگان  در یک فایل و متد که بخشی از فایل آلبوم اصلی در همان متد است به شما عرضه می شود در حالیکه آلبوم های اصلی و موضوع آلبوم مورد نظر غیر رایگان می باشد و در سه متد به شما عرضه می شوند :

در متد فول سایلنت (full Silent)  سطح ارتعاشات و دیگر تنظیمات مربوطه طوری شکل و فرم پیدا می کنند که هیچ صدایی شنیده نمی شود و تلقینات در سکوت کامل خودآگاه به ذهن ناخودآگاه فرد مخابره می شوند.

در متد نجوا (whispers) سابلیمینال غیر رایگان ، خودآگاه فرد استفاده کننده زمزمه های کاملا نامفهوم را می شنود اما قادر به درک کامل جملات نیست.

در متد دوم یا متد سایلنت (silent subliminals) در واقع سطح فرکانسی صداها تغییر می کند و عملا دیگر خودآگاه ما هیچ صدایی از پیام ها نمی شنود و فقط آهنگ یا صدای طبیعت که به عنوان صدای پوشاننده در تمامی آلبوم ها استفاده می شود را می شنود.

استفاده از هر کدام از متد ها به هر میزان کاملا اختیاری و سلیقه ای هست  و شما می توانید با هر متدی که حس بهتری داشتید ادامه دهید و یا هر زمان که مایل بودید آن را با متد دیگر تغییر دهید. نحوه استفاده کاملتر هم در فایل توضیحات همراه تمامی آلبوم ها قرار داده شده.

ضمنا آلبوم های تست رایگان سپاسگزاری ، ذهن هماهنگ با خدا ، افزایش رشد موی سر دقیقا مانند محصولات سابلیمینال موجود در سایت هستند و برای نمونه می توانید آن ها را بررسی نمایید.

آلبوم سابلیمینال افزایش هوش رایگان منتها بخشی از آلبوم اصلی یعنی سابلیمینال افزایش هوش است و آن هم تنها از یک متد ( که در این آلبوم فول سایلنت انتخاب شده ) می باشد.

وسایل لازم برای گوش دادن به سابلیمینال افزایش هوش رایگان چیست

خیلی از دوستان از ما می پرسند که وسایل مناسب برای گوش دادن به سابلیمینال چیست ، آیا لازم هست مثلا از هندزفری خاصی استفاده کنیم یا مثلا هدفون مناسب سابلیمینال چیست و از این دست سوالات …

خیلی واضح و روشن لازم هست که به شما عرض کنیم که تمامی آلبوم های وبسایت سابلیمیران قابل پخش در تمامی دستگاه های صوتی و تصویری و دیجیتالی مثل لپتاپ ،ضبط ،گوشی های موبایل و … می باشند . استفاده یا عدم استفاده از هدفون هم کاملا اختیاری و سلیقه ای است. تمامی فایلها با فرمت قابل پخش و معروف MP3 و یا Wav می باشند.

پس تمامی هدفون ها و هندزفری ها و پخش کننده های معمولی که در دستان مردم هست مثل گوشی ، لپتاپ ، و … همگی برای گوش دادن به سابلیمینال ها کاملا مناسب هستند.

برای پخش فایل با متد فول سایلنت هم چنانچه گوشی شما در این زمینه مشکلی داشت می توانید از نرم افزارهای معروف پخش کننده آهنگها که هم برای اندروید و هم برای آی او اس نمونه های معروف آن فراوان است استفاده کنید اما معمولا موزیک پلیر های نسخه های جدید به راحتی از فرمت wav پشتیبانی می کنند.

در مورد سابلیمینال های رایگان که به این شکل ارائه می شوند ( با تصویر ) هم تفاوتی نمی کند

میزان لازم برای گوش دادن به آلبوم سابلیمینال افزایش هوش رایگان و غیر رایگان

زمان اثر گذاری پروسه ای است که شروع آن از ساعات ابتدایی استفاده تا حداکثر 4 ماه می باشد. البته منظور این نیست که لازم باشد حتما 4 ماه به آلبوم مورد نظر گوش کنید بلکه منظور مدت زمانی است که ممکن است برای شما نیاز باشد برای نتایج بیشتر. شما می توانید تا زمان دریافت نتایج دلخواه به گوش دادن به آلبوم هایتان ادامه دهید.

البته آلبوم های غیر رایگان بسیار قدرتمندتر و دارای اثرات سریعتر و ماندگارتری نسبت به آلبوم های رایگان هستند و برای دریافت نتایج ملموس تر پیشنهاد ما استفاده از آلبوم های اصلی می باشد.

معمولا سابلیمینال های ذهنی و قانون جذبی و به طور کلی غیر فیزیکی زمان اثر گذاری شان بسیار سریعتر از آلبوم های با اهداف جسمانی مثل زیبایی و یا سلامتی هست.

در مورد سابلیمینال های جسمانی ، افرادی هستند که در مدت دو الی سه هفته تغییرات بزرگی را تجربه می کنند ، افرادی هم بعد از ماه سوم تازه علایم و نشانه های اولیه را حس می کنند.

سعی کنید در این مدت  بدون وقفه به آلبوم های تان گوش کنید ولی اگر در روزهای ابتدایی تغییری را احساس نکردید، اصلاً نگران نباشید و به خودتان مهلت بیشتری بدهید و به گوش دادن ادامه دهید.

رمز ایجاد تغییرات ثبات و تداوم در گوش دادن صحیح است. تکرار مهمترین عامل برای تاثیر گذاری و پایدار سازی تغییرات در ضمیر ناخودآگاه و تغییر الگوهای ذهنی و مغزی و بدنی است.

هر فرد به دستورات و پیام ها  واکنش متفاوتی را نشان میدهد. بنابراین احساس نگرانی یا بی اثر بودن به هیچ وجه نداشته باشید  و به خودتان مهلت دهید.

هر چند که در آلبوم های اصلی ( غیر رایگان ) در بسیاری از موارد نشانه های اولیه را در همان ساعات و روزهای اول استفاده حس خواهید کرد.

اثر گذاری برای هر شخص کاملاً شخصی و متفاوت از دیگران است و هرگونه مقایسه خود با دیگری قطعا اشتباه است.

سابلیمینال افزایش هوش رایگان

تا چند سابلیمینال دیگر را در کنار این آلبوم می توانم در روز گوش کنم؟

آیا محدودیتی در تعداد آلبوم هایی که می توانم گوش کنم دارم؟

در تعداد آلبوم هایی که می توانید روزانه گوشی کنید هیچ محدودیتی نیست.

فقط باید هر آلبوم را در دوره ای که استفاده می کنید روزانه 45 دقیقه الی یک ساعت گوش کنید. ضمنا گوش دادن به هر آلبوم باید در زمانی جدای از آلبوم دیگر باشد . منظور این است که اکیدا توصیه می کنیم دو فایل سابلیمینال را همزمان و با هم ( در همان ساعت و لحظات ) گوش نکنید . ضمنا در میزان تاثیر گذاری هم هیچ تداخل یا ارتباطی ندارند چرا که ضمیر ناخودآگاه ما در هر لحظه با میلیون ها اطلاعات از محیط داخل و خارج بدن برنامه ریزی مجدد می شود و این وسط اطلاعات یا ورودی جا به جا و نادرست نمی شود. پس به هیچ عنوان این نگرانی را نداشته باشید که چنانچه من الان از سابلیمینال افزایش هوش رایگان … استفاده کنم اگر یک ساعت بعد از آلبوم دیگری استفاده کنم دچار تداخل می شوم.

کیفیت آلبوم سابلیمینال غیر رایگان در چه حد است ؟

تمامی آلبوم های اصلی ( غیر رایگان ) ما شامل فایل های با کیفیت و اثرگذاری بسیار بالاتر از فایل های سابلیمینال های رایگان می باشند و از الگوریتم ها و متد های قوی تری استفاده می شود.

همچنین آلبوم های مجموعه سابلیمیران در صورتی که طبق دستور العمل گفته شده استفاده شوند برای گوش دادن طولانی مدت و یا حتی همیشگی هم کاملا ایمن و مناسب می باشند.

از لحاظ اثرگذاری و سادگی کار و امکان گوش دادن مداوم و طولانی مدت قطعا تاثیرات بی نظیری را تجربه خواهید کرد.

همچنین در آلبوم های اصلی تک تک فرامین موجود در فایل های هر آلبوم به طور کامل در اواسط صفحه هر آلبوم برای شما قرار داده شده که آن را ملاحظه کنید.

این فرامین بسیار تخصصی و حرفه ای تولید شده و منحصرا متعلق به مجموعه سابلیمیران می باشد.

زمان مناسب برای گوش دادن به سابلیمینال هایم چه زمانی است ؟ …

هر زمانی از شبانه روز که مایل بودید.منتها در تاثیر سابلیمینال ها در خواب هنوز تردیدهای جدی وجود دارد پس بهتر است فقط در زمان بیداری استفاده شود.

همچنین حتما روزانه یک الی دو دقیقه از تجسم رسیدن به نتیجه دلخواه و لذت بردن از آن غافل نشوید چرا که این امر جهت دهی تغییرات را بیشتر مطابق میل شما می کند و تصویر روشنی به ذهن ناخودآگاه می دهد.در مورد تجسم رسیدن به نتایج دلخواه در فایل توضیحات همراه آلبوم ها توضیحات بیشتری داده شده.

4.5/5 - (20 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *