درشت کردن چشم با آرایش

بیشتر زیبایی و جاذبه ی افراد در چشمهای آنها نهفته است. با نگاه میتوان به عمق فکر و اندیشه ی یک فرد نفوذ کرد. هر اندازه چشمها زیباتر باشد، جذابیت نیز بیشتر است و هر چقدر چشمها درشت تر باشند، چهره، زیباتر می شود. در این نوشته روش های درشت کردن چشم با آرایش را بیان کرده و در این زمینه ترفندهای ساده آرایشی معرفی میکنیم تا با استفاده از آنها، چشمهای خود را درشت تر نشان دهید.

نحوه درشت کردن چشم با آرایش

 ریمل زدن به مژه ها چشم ها را درشت نشان می دهد

ریمل زدن یکی از مناسبترین روش های درشت نشان دادن چشم ها است. برای کارایی و اثر بخشی زیاد، دو بار به مژه های خود ریمل بزنید، یعنی بعد از خشک شدن ریمل در مرحله اول، مرحله بعدی را شروع کنید. برای اینکه مطمئن شوید همه مژه هایتان به ریمل آغشته شده، برس ریمل را بصورت زاویه دار و در جهت رویش مژه بکشید.

درشت کردن چشم با آرایش

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه کمک به درشت شدن چشم ها ” سابلیمینال درشت شدن چشم “ است این سابلیمینال ارزشمند موجب تغییر گرایش و حالات بدنی به سمت داشتن چشمانی باز ، درشت و پر انرژی به کمک ضمیر ناخودآگاه می شود ، این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است. هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

درشت شدن چشم کاملا طبیعی و پایدار با فایل مخصوص تاثیر گذاری بر مغز ناخودآگاه | همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمیران آشنا شوید

همچنین بخوانید :
ملاک جراحی بینی خوب و زیبا

فر مژه را برای جذاب کردن چشم ها به کار بگیرید

فرمژه را در مکان رویش مژه ها قرار دهید و به آرامی آن را سه مرتبه باز و بسته کنید. میتوانید فرمژه خود را بمدت ده ثانیه به وسیله سشوار گرم کرده و اثر بخشی آن را چند برابر کنید. در این حالت فرمژه مثل بابلیس (اتو موی پیچی) عمل میکند.

برای طبیعی جلوه دادن آرایش خود را محو کنید

برای اینکه چشم های خود را زیباتر جلوه دهید باید آرایش چشمان خود را محو کنید تا طبیعی تر بنظر برسد. سایه ابروهای خود را با قلمو به طرف بالا محو کنید و تا دنباله استخوان زیر ابرو ادامه دهید. با این روش چشمان خود را درشت تر و درخشان تر نشان خواهید داد.

به چشم هایتان حتما سایه بزنید

با توجه به رنگ چشمان خود، مناسب ترین رنگ را برای سایه انتخاب کنید. رنگهای گرم، خاکی و بنفش برای چشمان سبز رنگ خیلی خوب اند. سایه های صورتی و طلایی، درخشندگی خاصی به چشمان قهوه ای میدهند همچنین سایه های قهوه ای و آبی زیبایی چشمان آبی را بیشتر میکند.

برای درخشان شدن چشم ها زیر چشم را سایه براق بزنید

برای اینکه بتوانید چشمهای خود را درخشان تر نشان دهید به زیر چشمهای خود سایه براق بزنید. سایه روشنهایی از رنگهای ملایم و روشن برای روز و رنگهای تیره برای شب، پیشنهاد میشوند.

برای پرتر نشان دادن مژه ها از مژه مصنوعی استفاده کنید.

در صورتی که تمایل دارید خیلی سریع از مژه های پُر تر و بلندتر برخوردار باشید ، از مژه های مصنوعی استفاده کنید. استفاده از مژه های مصنوعی خیلی آسان است و تاثیر غیر قابل انکاری در درشت نشان دادن چشمها دارند.

همچنین بخوانید :
عوارض جراحی بینی

نقاط خالی بین مژه ها را با خط چشم پر کنید

بعد از استفاده از ریمل، میتوانید خط چشم را امتحان کنید. فواصل خالی بین مژه های خود را با خط چشم مایع پر کنید. این روش مژه ها را پُر تر و چشمهای شما را کشیده تر نشان خواهد داد.

ریمل را به طرف بالا بزنید تا چشم ها بزرگ دیده شوند

برای اینکه چشمها درشت تر شوند، از چند ریمل مختلف روی مژه ها استفاده کنید و مژه ها را به طور کامل به سمت بالا ریمل بزنید. ابتدا از ریمل بلندکننده و بعد از انواع حجم دهنده و پرپشت کننده استفاده نمایید. مرکز مژه ها را به طرف بالا برس بزنید تا چشم ها گرد و درشت دیده شوند.

هایلایت کردن استخوان ابروها باعث جلب توجه میشود

در بالاترین قسمت کاسه‌ی چشم، زیر دم ابرو را هایلایت کنید یعنی محل استخوان ابرو؛ این کار چشمها را بصورت کشیده به سمت بالا نشان میدهد و باعث جلب  توجه سایر افراد میشود. شما میتوانید برای این بخش نیز از همان سایه‌ای که به گوشه چشم می زنید استفاده نمایید، اما بیشتر خانمها زیرساز چشمی را برای این منظور پیشنهاد میکنند. برای روشن کردن این ناحیه از چشم، از سایه ای استفاده کنید که رنگ آن ‌یک درجه از رنگ طبیعی پوست تان روشن تر باشد.

درشت کردن چشم با آرایش با استفاده از ریمل، فر مژه، محو کردن، سایه، مژه مصنوعی و ...

برای درشت نشان دان چشم ها چروک چشم ها را بالا بکشید

چروکهای اطراف چشم، عمق و فرم چشم را نمایش میدهند. منظور از چروک، خطوطی است که در اطراف چشمها وجود دارد. برای اینکه چشمها را درشت تر نشان دهید، با سایه و مداد، آنها را به سمت بالا بکشید. یک خط ساده در ادامه چشم و مژه ها به بیرون بکشید. با فرچه، سایه را به بیرون و بعد در امتدا گردی پشت پلک، به سمت داخل بکشید و محو کنید. ترجیحا این امتداد خط از چشم نباید بیرون بزند تا حالت طبیعی تری به خود بگیرد و فقط منجر به درشت دیده شدن چشم بشود.

همچنین بخوانید :
نحوه برداشتن خال صورت

از سایه دودی استفاده کنید

سایه دودی را در پشت پلک و زیر چشم بزنید. این کار باعث درشت دیده شدن چشم ها میشود. سایه دودی در زیر چشم ، سفیدی چشمها را بیشتر نمایان میکند و نتیجه آن بزرگ تر دیده شدن چشم است.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading... امتیازتان به این مقاله را با دادن ستاره ثبت کنید. ستاره ها از راست به چپ می باشند و اولین ستاره سمت چپ امتیاز پنج ستاره است
پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *