جملات آرامش

استفاده از جملات تاکیدی مثبت و آرامش دهنده موجب افزایش انرژی مثبت وجودی ما می شود و ضربان زندگی ما را با جریان هستی تطابق می دهد.

همیشه سعی کنید از فواید جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید تا بتوانید زندگی خود را در تمام جنبه ها در دست بگیرید و بهترین فرکانس را برای جذب موفقیت و آرامش و ثروت بیشتر بفرستید.

جملات ارامش

مهمترین کاراین است که در وضعیت آرامش باشیم چون وقتی در آرامش هستیم ما با تمام هستی یکی می شویم و انرژی های منفی از ما دور می شوند.

امروز می خواهیم چند عدد از این جملات که تاثیر فوق العاده دارند را برای شما معرفی کنیم تا بتوانید ضمیر ناخودآگاهتان را بهتر تحت کنترل خود در آورید.

جملات آرامش دهنده

1- من از ترس ، خشم و و ناراحتی آزاد و رها هستم.

2- من تمام افراد را می بخشم.

3- من بسیار سپاسگذار خداوند هستم.

4- من همیشه به نکات مثبت توجه می کنم.

5- من همیشه به اتفاقات و شرایط مثبت توجه می کنم.

6- من پر از انرژی های مثبت و سازنده هستم.

7- من روز به روز موفق تر و ثروتمند تر می شوم.

8- همه چیز از هر نظر در حال بهتر شدن است.

9- من از هر نظر همواره بهتر و بهتر می شوم.

یکی از ابزارهای فوق العاده برای مراقبه و مدیتیشن بسیار راحت تر، سریع تر و عمیق تر استفاده از سابلیمینال مدیتیشن و آرامش یا همان ” فایل پیام پنهان مدیتیشن ” است که به شما کمک می کند تا با تلقینات قدرتمند به ضمیر ناخودآگاه تان بسیار سریعتر و راحتتر به مدیتیشن عمیق برسید و ذهن و عضلات تان به آرامش لذت بخشی برسد. این آلبوم فوق العاده از طریق لینک زیر در اختیار شماست :

سابلیمینال آرامش فوق العاده ، فایل تاثیرگذار بر ضمیر ناخودآگاه |

همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمینال وبسایت سابلیمیران آشنا شوید.

جملات آرامش

برای آرامش و مدیتیشن می توانید از محصول فوق العاده سابلیمیران به نام فایل آرامش و مراقبه که با استفاده از ضمیر ناخودآگاه و فایل های پیام های پنهان که مستقیما وارد ضمیر ناخودآگاه ما شده و وضعیت روانی ما را حتی در خلال فعالیتهای روزانه به ارامش می رسانند استفاده کنید.

10- من خلاق هستم.

11- من بی نهایت توانا هستم

12- خداوند برای من بهترین ها را می خواهد.

سعی کنید خودتان ضعف ها و باورهای منفی تان را شناسایی کنید و جملات آرامش دهنده و تاکیدی قدرتمند کننده ای را در مورد آن ها بسازید تا هر چه زودتر نتیجه دلخواهتان وارد زندگیتان شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.