سلام خدمت شما همراهان همیشگی سابلیمیران در این مطلب می خواهیم شما را با چند نکته کاملا پایه ای و مهم در رابطه با مراقبت از مو آشنا کنیم.

مراقبت از مو

همانطور که مستحضرید مو در زیبایی فرد تاثیر بسیار زیادی دارد و اغلب حتی در زندگی اجتماعی و خانوادگی فرد تاثیرات خودش را بروز می دهد.

اما چگونه میتوانیم این موهبت الهی به خودمان را که موجب زیباییمان شده حفظ و مراقبت کنیم.

1 – اولین مورد که شاید مهمترین آن ها هم باشد بحث تغذیه ای است که ما داریم .

موها به شدت تحت تاثیر تغذیه ما هستند.موهای زیبا محصول دریافت درست و به موقع و مداوم مواد طبیعی ومعدنی مورد نیاز مو ماست و این مهم باید مورد توجه ما باشد.یکی از قرصهای مکمل خوبی که اخیرا در بازار پخش شده و مورد استفاده گسترده ما قرار دارد استفاده از مکمل های روی به علاوه مواد معدنی است هر چند که این مکمل ها در  پوست هم موثر هستند اما مواد تشکیل دهنده آنها برای موها هم بسیار موثر و غنی هستند.

2 – ویتامینه کردن مو: در این مورد هم کرم ها و مواد تاثیر گذار زیادی موجود هستند و به ما در حفظ  و تقویت مو ها کمک می کنند.

حتما هر از چندگاهی از ویتامینه ها استفاده کنید چون با این مواد موهای بسیار زیباتر و جوان تر خواهند شد. و دوباره کیفیت گذشته را باز خواهند یافت.

تقویت مو

ماساژ پوست سر

یکی از مهمترین مواردی که اغلب آن را بی اهمیت میدانیم ماساژ پوست سر است.

این حرکت تاثیر فوق العاده ای در بازسازی پوست و به جریان افتادن خون در آن دارد.پس حتما از ماساژ استفاده کنید تا تاثیر فوق العاده آن بر روی فولیکول ها را خیلی زود تجربه کنید.

همچنین می توانید برای بهبود کلی در وضعیت موها و تقویت مو با ضمیر ناخودآگاه از محصول مو سابلیمیران مرجع فایلهای ضمیر ناخودآگاه استفاده کنید.