بیوکنزی چیست

بیوکنزی چیست

بیوکنزی در واقع از طریق قدرت ارتعاش و باور می تواند در ساختار دی ان ای و یا اطلاعات ژنتیکی فرد موثر واقع شود و بر اساس میزان باور پذیری فرد منجر به تغییرات فیزیکی خاص و یا بهبود بیماری ها گردد

ساختار دی ان ای هر فرد حاوی اطلاعات ژنتیکی هست که در شکل گیری و فرم بدن فیزیکی ، مشخصات ظاهری ، خلق و خو و بیماری هایی که تجربه می کنیم و حتی در شکل گیری زمان مرگ و خارج شدن از آگاهی جسمانی بسیار موثر می باشد

اطلاعات موجود در دی ان ای سلول هر موجود زنده عمیق ترین بخش اطلاعاتی در سطح جسمانی موجودات هستند که پاره ای از این اطلاعات گویای ویژگی های ذکر شده است.

بیوکنزی های سالم و بهینه با تغییر بر ساختار و آرایش عمیق ترین اطلاعات در سطح سلولی می توانند موجب تغییراتی شگرف گردند.

البته ناگفته نماند که تمامی مسیرهای دسترسی به دیتا بیس ضمیر ناخودآگاه می تواند موجب ایجاد تغییرات در هر سطحی گردد.

اطلاعات کامل و جامعی در مورد اینکه چرا روش بیوکنزی بیشتر در اعمال تغییرات در رنگ چشم ، پوست و مو استفاده می شود در دسترس نیست اما گمان میرود انتخاب این روش در مورد موارد ذکر شده بیشتر به میزان باور پذیری افراد برای استفاده از روش های مختلف دارد.

به عبارت بهتر افراد تصور میکنند روش بیوکنزی در تغییر رنگ چشم یا مو بسیار موثر تر از سایر روش هاست که این خود یک اشتباه عامیانه است و متخصصین علوم ذهنی به خوبی می دانند که همه روش های موجود و تایید شده داری میزان تاثیر گذاری مطابق با باور افراد است.

سایر روش های موجود در زمینه کنترل ذهن وآگاهی نیز قادرند عمیق ترین اطلاعات درونی تان را دستخوش تغییر کنند.

تاثیر افکار و ذهنیت ها در نتایج

دانشمندان با اندازه گیری فرکانس افکار انسان پی بردند که هر فکری دارای فرکانس و ارتعاش ویژه می باشد که این ارتعاشات و نوع خاص فرکانس مربوط به هر فکر  دقیقا بر ارتعاش و فرکانش مشابه تاثیر می گذارد

بنابراین برای ایجاد تغییرات در روش بیوکنزی لازم است ارتعاشاتی کاملا مطابق با افکاری که منجر به تغییر در زمینه های دلخواه می شود ارسال گردد

یعنی امواج بیوکنزی نیز مانند سابلیمینال که در آن از پیام های پنهان  با فرکانس خاص استفاده می شود باید دقیقا فرکانسی مشابه با   با باوری هماهنگ جهت تغییرات درآن زمینه خاص ارائه شود تا بتواند موثر واقع گردد.

برای درک بهتر این موضوع به این مثال توجه کنید؛

در فایل های پیشرفته تغییرات به روش ذهنی امواجی جهت کاهش وزن توسط کارشناسان تهیه و تنظیم می گردد که امواج ایزوتونیک یکی از این امواج است این امواج باید فرکانسی مشابه با زمانی که فرد در حال ورزش یا فعالیت شدید بدنی ست ارائه دهد تا بتواند بر ذهن تاثیر بگذارد و در نهایت مغز با دریافت فرکانس این امواج ایزوتونیک شرایطی را به لحاظ بیوشیمی ایجاد می کند که منجر به سوخت و ساز بیشتر بدن می شود.

افراد می توانند با استفاده از امواجی مانند صدای طبیعت ، صدای شرشر آب یا گوش دادن به یک موسیقی لطیف و یا هر نوع فرکانسی به طور پیگیر و منظم  آرایش کدهای  دی ان ای خود را تغییر دهند.

بنابراین تکنیک بیوکنزی هم نهایتا بر مبنای قدرت ارتعاش های درونی خودتان استوار است .

بیوکنزی پدیده ای عجیب و غریب و ناملموس نیست.

شاید استفاده از واژه “بیوکنزی” در جهت ایجاد تغییرات خاص منجر شده تا افراد تصور کنند این روش چیزی سوای سایر روش ها در حوزه علوم ذهنی ست.

بر اساس تحقیقات علمی ورزش هایی چون یوگا و تای چی میتواند در دراز مدت اثراتی هچون بیوکنزی در شما ایجاد کند.

به علاوه شما میتوانید از روشهایی همچون یوگا، مدیتیشن قدرت ارتعاشات فکری در جهت اثر بخشی بیشتر فایل های بیوکنزی بهره ببرید.

بیوکنزی

بر اساس تحقیقات انجام شده در حوزه فیزیک کوانتوم تمام جهان هستی از یک انرژی بی پایان شکل گرفته و این انرژی در شکل های گوناگون متجلی شده است شما میتوانید به طور اعجاب انگیزی با ارائه انرژی هم فرکانس و هماهنگ با خواسته ها و تغییرات دلخواهتان موجب خلق شرایط و رویدادهای دلخواه تان شوید.

بیو کنزی هم مانند سایر روش های تاثیر گذار ذهنی تکنیکی ست که با بکار گیری  قدرت ذهن  سعی در تغییر اطلاعات عمیق ترین سطح اطلاعاتی تان شود.

طبق تجربیات افراد بسیاری تاثیرات سابلیمینال ها و همچنین بیوکنزی ها باعث تغییر در رنگ چشم ، رنگ پوست ، کاهش یا افزایش وزن ، رویش مو و بهبود قدرت بینایی و شنوایی و بهبود بدن فیزیکی شده است.

در روش بیوکنزی هم مانند سایر روش ها نهایتا این قدرت ذهن و باور و قدرت درونی خویشتن است که منجر به ایجاد تغییرات در سطوح عمیق تر وجود ما می شود.

به طوریکه این تغییرات در بدن جسمانی ما متجلی می گردد. به عبارتی اگر که ذهن باور کند بدن چاره ای ندارد جزاینکه باور کند.

بنابراین میزان اثر بخشی فایل های بیوکنزی به عوامل متعددی وابسته است

عوامل موثر بر کارایی و اثر بخشی بیوکنزی

از جمله عواملی که میتواند بر کارایی و اثر بخشی بیوکنزی اثر بگذارد عبارت است از:

  • مداومت دراستفاده از فایل های بیوکنزی طبق دستور فایل مربوطه
  • و میزان باور شما نسبت به اثر بخش بودن این روش ها

بنابراین تکنیک بیوکنزی نیز با توجه به عوامل ذکر شده می تواند اثر بخش یا بی تاثیر باشد.اما به طور حتم شما با داشتن دانشی مختصر در مورد علوم ذهنی و روش های نوین رشد و تغییرات در حوزه ذهن می توانید از امواج بیوکنزی نتایج بسیار عالی تری کسب کنید.

نکته بسیار حائز اهمیت این است که در روش بیوکنزی قدرت تجسم و تخیل می تواند به شدت بر میزان اثر بخشی این تکنیک بیافزاید. به همین دلیل همکاران ما در مجموعه سابلیمیران بر این موضیوع تاکید ویژه ای دارند.

همچنین برخورداری از آرامش کافی و آرام کردن سر و صدای ذهن با استفاده از روش های تنفسی عمیق در هنگام استفاده از فایل ها و امواج بیوکنزی  و یا فایل های سابلیمینال بسیار موثر است.

در مقالات آینده سعی خواهیم کرد تا شما را با سایر روش های تغییرات عمیق ذهنی از جمله سابلیمینال ها که بسیار پیشرفته تر و ساده تر از بیوکنزی هست آشنا کنیم

گروه تحقیقاتی سابلیمیران – مرجع فایل های سابلیمینال و بیوکنزی

[ratings] امتیازتان به این مقاله را با دادن ستاره ثبت کنید. ستاره ها از راست به چپ می باشند و اولین ستاره سمت چپ امتیاز پنج ستاره است