تولید فایل های سابلیمینال اختصاصی

تولید سابلیمینال سفارشی

سفارش آلبوم سابلیمینال اختصاصی مناسب چه کسانی است ؟

تولید فایل های پیام پنهان اختصاصی یا همان سابلیمینال سفارشی برای تمامی افرادی که خواهان برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه خود و یا دیگران هستند و نیز روانشناسان ، هیپنوتراپ ها ، مشاوران و … صورت می گیرد. بسیاری از افراد مشکلات روانی و جسمی و یا وضعیت روانی و جسمی دارند که مایلند با استفاده از قدرت ضمیر ناخودآگاه شان و پیام های پنهان تغییرات راحت تر و سریع تری را تجربه کنند. لذا در صورتی که محصول مناسب شما در سایت موجود نیست و یا جملات آن به دلخواه شما نیست ، تولید سابلیمینال سفارشی شما بهترین گزینه هست.

شرایط ساخت آلبوم سابلیمینال اختصاصی چگونه است ؟

– هزینه تولید هر آلبوم سفارشی 240000 تومان می باشد.

– مدت زمان تحویل سابلیمینال های سفارشی از 5 الی نهایتا 8 روز کاری می باشد.

– فایل برای استفاده راحت تر مانند محصولات به صورت صوتی می باشد.

– مدت زمان فایل های سابلیمینال اهدایی برای هر متود 10 الی 13 دقیقه است

– مدت زمان و نحوه استفاده مانند محصولات می باشد و روزانه حدود 1 ساعت است که به دو نیم ساعت قابل تقسیم می باشد.

متن جملات تاکیدی که مایلم در سابلیمینالم به کار رود را چگونه تنظیم کنم ؟

نوشتن متن تاکیدات می تواند توسط خود شما و یا توسط مشاوران سابلیمیران صورت گیرد.

برای نوشتن تاکیدات توسط خودتان ، با توجه به اینکه سابلیمیران در غالب زمینه ها دارای آلبوم های فوق العاده که شامل جملات تاکیدی بهینه است می باشد ، می توانید از متن تاکیدات موجود در آلبوم ها الگو برداری کرده و طبق نیازهای خودتان آن ها را ویرایش کرده و یا از نو بنویسید. سپس آن ها را به منظور تولید سابلیمینال ، برای ما ارسال کنید.

ممکن است در صورت ارائه محتوا توسط شما ، برای تاثیر مناسب بر ناخودآگاه ، متن به ویرایش ما احتیاج داشته باشد که در این امر هماهنگی های لازم با شما صورت خواهد گرفت و اولویت به خواست شما اختصاص می یابد.

– تعداد جملات تاکیدی ( یا همان پیام های پنهان ) که در آلبوم های سفارشی به کار می رود 55 پیام می باشد که برای دریافت نتیجه مناسب و کافیست در صورت درخواست شما به میزان دلخواه می توانید به جملات اضافه کنید.

سابلیمیران با استفاده از آخرین متود تولید این فایل ها و با در نظر گرفتن اهمیت بسیار بالای سلامتی روانی و جسمی در درجه اول اقدام به تولید این فایل ها به شکلی بهینه و کاربردی می نماید.

رضایت خاطر شما و دریافت حداکثر نتایج ممکن بالاترین درجه اهمیت را برای ما دارد.

چه چیزی دریافت می کنم ؟

– یک فایل سابلیمینال با متن سفارشی شما در متود نجوا

– یک فایل سابلیمینال با متن سفارشی شما در متود سایلنت

– هر دو فایل از نظر کیفیت و ویژگی ها کاملا مشابه محصولات و آلبوم های رایگان است با این تفاوت که تنها شامل متن سفارشی شماست.

– بعضا در صورت امکان ، یک فایل دارای جملات تاکیدی واضح از متن سفارشی شما با گویندگی حرفه ای و با کیفیت استودیویی به عنوان هدیه ارسال می شود ، برای استفاده جهت تلقین به ضمیر خودآگاه (تلقین خودآگاه).

 نکته مهم : فایل تلقین خودآگاه سابلیمینال نیست ، و ارسال فایل تلقین خودآگاه تحت شرایط خاصی می باشد که قبل از ارسال سفارش به استودیو امکان ارسال یا عدم امکان آن به شما اطلاع داده خواهد شد.

آیا می توانید آهنگ درخواستی خودم را برای تولید سابلیمینال به کار ببرید؟

– استفاده از آهنگ درخواستی شما با توجه به عدم داشتن استانداردهای فنی لازم جهت استفاده در متود سایلنت ، تنها برای متود نجوا قابل استفاده است.

– برای این منظور آهنگ دلخواهتان را در زمان سفارش ارسال کنید.

– در صورت استفاده از آهنگ درخواستی در متود نجوا سابلیمینال سفارشی ، مبلغ 20000 تومان به هزینه تولید اضافه خواهد شد.

فرم درخواست ساخت سابلیمینال سفارشی