پیام های پنهان

تولید فایل های پیام های پنهان اختصاصی

سلام خدمت شما همراهان سابلیمیران

تولید فایل های پیام پنهان اختصاصی  برای روانشناسان ، هیپنوتراپ ها ، مشاوران و یا افراد عادی که خواهان برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه خود و یا دیگران هستند صورت می گیرد.بسیاری از افراد مشکلات روانی و جسمی و یا وضعیت روانی و جسمی دارند که مایلند با استفاده از قدرت ضمیر ناخودآگاه شان و پیام های پنهان تغییرات راحت تر و سریع تری را تجربه کنند.

همین امروز می توانید سفارش ساخت پیام های پنهان اختصاصی خود را برای ما بفرستید و حداکثر در دو روز کاری فایل سابلیمینال را تحویل بگیرید.

سابلیمیران با استفاده از آخرین متود تولید این فایل ها و با در نظر گرفتن اهمیت بسیار بالای سلامتی روانی و جسمی در درجه اول اقدام به تولید این فایل ها به شکلی کاملا دلخواه از لحاظ محتوا می نماید.

رضایت خاطر شما سروران گرامی بالاترین درجه اهمیت را برای ما دارد.

لذا خواهشمندیم در صورت تمایل تلفن و  ایمیل خود را برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت ما با شما تماس بگیریم.

هزینه تولید هر فایل سفارشی با محتوای ارائه شده  89900 تومان می باشد.

ممکن است محتوا برای تاثیر بر ناخودآگاه به ویرایش ما احتیاج داشته باشد که در این امر هماهنگی های لازم با شما صورت خواهد گرفت و اولویت به خواست شما اختصاص می یابد. تعداد پیام هایی که می تواند در آلبوم های سفارشی به کار رود حداکثر 65 پیام می باشد که برای دریافت نتیجه هم همین مقدار کاملا مناسب و کافیست.

شرایط ساخت پیام های پنهان اختصاصی

مدت زمان تحویل فایل برای هر فایل نهایت 4 الی 5 روز – فایل برای استفاده راحت تر مانند محصولات به صورت صوتی می باشد – مدت زمان 10 الی 13 دقیقه – مدت زمان استفاده روزانه حدود 1 ساعت که به دو نیم ساعت قابل تقسیم است.

ساخت پیام های پنهان
امتیاز شما 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4٫71 out of 5)
Loading...