پیام های پنهان

تولید فایل های سابلیمینال اختصاصی

تولید فایل های پیام پنهان اختصاصی  برای روانشناسان ، هیپنوتراپ ها ، مشاوران و یا افراد عادی که خواهان برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه خود و یا دیگران هستند صورت می گیرد.بسیاری از افراد مشکلات روانی و جسمی و یا وضعیت روانی و جسمی دارند که مایلند با استفاده از قدرت ضمیر ناخودآگاه شان و پیام های پنهان تغییرات راحت تر و سریع تری را تجربه کنند.

همین امروز می توانید سفارش ساخت پیام های پنهان اختصاصی خود را برای ما بفرستید و حداکثر در چهار روز کاری فایل سابلیمینال را تحویل بگیرید.

توشتن متن تاکیدات می تواند توسط مشاوران سابلیمیران صورت گیرد و  یا توسط خود شما تنظیم و ارسال شود.

سابلیمیران با استفاده از آخرین متود تولید این فایل ها و با در نظر گرفتن اهمیت بسیار بالای سلامتی روانی و جسمی در درجه اول اقدام به تولید این فایل ها به شکلی کاملا دلخواه از لحاظ محتوا می نماید.

رضایت خاطر شما سروران گرامی و دریافت حداکثر نتایج ممکن بالاترین درجه اهمیت را برای ما دارد.

هزینه تولید هر فایل سفارشی 89000 تومان می باشد.

ممکن است در صورت ارائه محتوا نوسط شما ، برای تاثیر مناسب بر ناخودآگاه ، متن به ویرایش ما احتیاج داشته باشد که در این امر هماهنگی های لازم با شما صورت خواهد گرفت و اولویت به خواست شما اختصاص می یابد. تعداد پیام هایی که می تواند در آلبوم های سفارشی به کار رود حداکثر 55 پیام می باشد که برای دریافت نتیجه هم همین مقدار کاملا مناسب و کافیست.

شرایط ساخت سابلیمینال اختصاصی

مدت زمان تحویل سابلیمینال ها برای هر آلبوم درخواستی نهایتا 4 الی 5 روز می باشد – فایل برای استفاده راحت تر مانند محصولات به صورت صوتی می باشد – مدت زمان 10 الی 13 دقیقه – مدت زمان استفاده روزانه حدود 1 ساعت که به دو نیم ساعت قابل تقسیم است. دو فایل که یکی از آنها با متود نجوا تولید شده و دیگری با متود سایلنت ، مانند دیگر محصولات ( مثل آلبوم رایگان)  ارائه خواهد شد.

ساخت پیام های پنهان
امتیاز شما 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 4٫32 out of 5)
Loading...