ساخت سابلیمینال شخصی

 ( به انتخاب و سلیقه شما )

ساخت سابلیمینال شخصی

سفارش ساخت سابلیمینال شخصی مناسب چه کسانی است ؟

تولید فایل های پیام پنهان اختصاصی یا همان ساخت سابلیمینال شخصی برای تمامی افرادی که خواهان برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه خود و یا دیگران هستند صورت می گیرد. بسیاری از افراد مشکلات روانی و جسمی و یا وضعیت ذهنی ، باوری ، احساسی و جسمی دارند که مایلند با استفاده از قدرت ضمیر ناخودآگاه شان و پیام های پنهان تغییرات راحت تر و سریع تری را تجربه کنند. یا می خواهند در زمینه قانون جذب و تغییر باورها و افکار و بهبود فرکانس های جذبی از آن در موضوعات گوناگون مثل روابط ، سلامتی ، موفقیت ، جذب ثروت ، زیبایی و … بهره مند شوند.

لذا در صورتی که سابلیمینال مناسب شما در سایت موجود نیست ( که اگر به خوبی در سایت جستجو کنید و یا از مشاوران ما بپرسید احتمالا هست ) و یا جملات آن به دلخواه شما نیست ، سفارش ساخت سابلیمینال شخصی برای شما بهترین گزینه هست.

تعرفه های ساخت ساب سفارشی + هزینه مشاور ( نویسنده ) :

35 جمله 645 ت ( 395 + 250 مشاور)

45 جمله 760 ت ( 440 +  320 مشاور)

55 جمله 910 ت ( 520 + 390 مشاور)

70 جمله 1100 ت (600 + 500 مشاور)

80 جمله 1230 ت (660 +  570 مشاور)

به عنوان مثال چنانچه 35 جمله سفارش دهید و جملات را خودتان تهیه و برای ما بفرستید هزینه شما 395 تومان خواهد بود و چنانچه بخواهید این تعداد را مشاور برای شما بنویسد مبلغ 250 تومان برای این تعداد به مبلغ قبلی اضافه خواهد شد و در مجموع بایستی 645 تومان پرداخت کنید.

** جهت اطلاع : معمولا تا 55 جمله برای یک موضوع کافی هست با این حال در صورت تمایل شما تا 80 جمله هم امکان جمله نویسی توسط مشاور هست.

* اگر جملات از سمت خود شما باشد هیچ محدودیتی در خصوص تعداد جملاتی که در آلبوم به کار می رود نیست و این محدودیت تنها درباره تعداد جملاتی هست که مشاور می تواند برای شما بنویسد.

تعرفه های ترکیب آلبوم های تولید شده و آماده –  یا سفارشی + آلبوم های آماده :

هزینه آلبوم ها + 500 تومان

به عنوان مثال چنانچه بخواهید آلبوم های عزت نفس ، افزایش وزن و جذب بازگشت معشوق را با هم ترکیب کنید در این حالت تعداد آلبوم های مد نظرتان 3 آلبوم می باشد که هزینه هر کدام از آنها به قیمت روز در سایت درج شده که با هم جمع شده و در نهایت مبلغ 500 تومان به آن اضافه می شود :

… +… + …  +   500

توجه : چنانچه قبلا آلبوم یا آلبوم هایی را خریداری کرده باشید و بخواهید آنها را با هم ترکیب کنید فقط هزینه ترکیب را پرداخت می کنید و دیگر هزینه آلبوم های آماده یا سفارشی را مجدد پرداخت نخواهید کرد.

توجه : با میکس کردن یا مخلوط کردن آلبوم ها زمان آنها ( از 25 درصد تا 40 درصد ) در نهایت کمتر خواهد شد و همچنین در یک فایل و یک متد به شما تحویل داده می شود.

توجه : حداکثر تعداد آلبوم در هر فایل ترکیبی 8 آلبوم می باشد و برای اضافه تر با پشتیبانی هماهنگ کنید.

– در صورت تمایل می توانید عکسی را برای ما برای استفاده به عنوان کاور آلبوم تان ارسال کنید ، در این صورت مبلغ 40 تومان به مبلغ سفارش اضافه خواهد شد

– در صورت استفاده از آهنگ درخواستی ، مبلغ 50 تومان به هزینه تولید اضافه خواهد شد.

 نحوه ثبت سفارش یا درخواست ساخت سابلیمینال شخصی

برای سفارش ساخت سابلیمینال شخصی خود لطفا به برقراری ارتباط با پشتیبانی اقدام نموده و درخواست خود را با توضیحات کامل مطرح نمایید.

بعد از مطالعه کامل شرایط و موارد مربوط به تولید در این صفحه برای ملاحظه راه های ارتباط با پشتیبانی هم می توانید به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید.

شرایط ساخت سابلیمینال شخصی به صورت آلبوم کامل چگونه است ؟

– به چند صورت امکان ساخت سابلیمینال سفارشی می باشد :

1- ساخت یک آلبوم بر اساس جملات تاکیدی ( پیام های پنهان ) دلخواه شما ( که این جملات تاکیدی می تواند از طرف شما باشد یا سفارش تولید آن را به مشاور تولید سابلیمیران بدهید )

2- ترکیب کردن آلبوم های موجود : به عنوان مثال چند آلبوم بهم پیوسته شده و به صورت یک فایل به شما تحویل شود.

طبیعتا در این حالت مدت زمان فایل ترکیبی به ازای تعداد آلبوم ها افزایش پیدا می کند.و اینکه به عنوان مثال در مدت زمان یک آلبوم که مثلا از 7 الی 14 دقیقه هست تعداد آلبوم ها را بیشتر کنیم فعلا از لحاظ تولید روش صحیح و تایید شده ای از نظر ما نیست. مگر اینکه جملات همان تک آلبوم در مورد مسائل مختلف مورد نظر شما باشد که برمی گردیم به همان روش نوع 1 که در بالا آمده.

– هزینه تولید بر اساس جدولی که در بالا آمده محاسبه می شود.

– مدت زمان تحویل سفارشات ساخت سابلیمینال شخصی نوع اول به علت درخواست های زیاد در این رابطه از 5 الی نهایتا 8 روز کاری می باشد.

برای روش ترکیب یا نوع دوم هم نهایتا 4 روزه.

– فایل های تولید شده در سفارشات ساخت سابلیمینال شخصی برای استفاده راحت تر مانند محصولات به صورت صوتی می باشد.

– مدت زمان فایل های سابلیمینال ساخته شده در سفارشات ساخت سابلیمینال شخصی برای هر متد از 7 الی 12 دقیقه هست. هر چند شما بایستی پخش کننده خود را در حالت تکرار بگذارید و سعی کنید حداقل به مدت نیم ساعت الی چهل دقیقه یکی از متدهای دلخواهتان را گوش کنید.

– مدت زمان و نحوه استفاده از تولیدات ساخته شده در سفارشات ساخت سابلیمینال شخصی مانند محصولات می باشد و روزانه حدود 1 ساعت است

– فایل هم می تواند با صدای ارسالی شما باشد و هم با صدای گویندگان سابلیمیران ( خانم و یا آقا )

– در صورت تمایل برای ارسال وویس خودتان (برای ساخت سابلیمینال) لطفا سعی کنید که با نهایت کیفیت ممکن باشد هر چند همکاران بخش تدوین مجموعه سعی خواهند کرد که کیفیت صدای شما را تا حد ممکن بهبود ببخشند.

– برای ارسال صدای خودتان در صورت نداشتن میکروفون یا دیگر تجهیزات ضبط صدای مناسب ،  سعی کنید با گوشی های هوشمند مناسب و با کیفیت اقدام به ضبط صدا و ارسال آن کنید تا حداقل کیفیت ممکن را داشته باشد.

– ما در زمینه حفظ حریم خصوصی شما و نهایت رازداری و امانت داری از جملات دلخواه شما یا اهداف شما از استفاده از تکنولوژی تلقین با کمک پیام های پنهان با همه وجود تلاش خواهیم کرد و به آن دقت نظر کامل داریم و سابقه چندین ساله ما در این زمینه نشانگر موفقیت ما در عمل به این اصل و پیمان و اطمینان مشتریان گرامی به ماست فلذا ما به هیچ عنوان هیچگونه دخالت یا قضاوتی در این خصوص نخواهیم داشت و صرفا در صورت درخواست شما برای ویرایش جملاتتان از لحاظ فنی به بررسی آن میپردازیم.

ساخت سابلیمینال حرفه ای

متن جملات تاکیدی که مایلم در سابلیمینالم به کار رود را چگونه تنظیم کنم ؟

متن و محتوایی که در سفارش ساخت سابلیمینال شخصی تان به کار می ورد، هم می تواند توسط خود شما تهیه شود و هم توسط مشاوران سابلیمیران.

ساخت سابلیمینال

تهیه متن و جملات تاکیدی توسط مشاوران :

در صورت احتیاج به تهیه متن عبارات تاکیدی دلخواهتان (که مایلید به شکل پیام های پنهان در فایل به کار رود) توسط مشاوران سابلیمیران ، در زمان ارائه درخواست این مورد را اطلاع دهید.

مشاوران سابلیمیران پس از بررسی موضوع درخواستی و دریافت اطلاعات لازم از شما اقدام به تهیه متن خواهند کرد

متن تهیه شده برای شما در انتها قبل از شروع پروسه تولید برای شما ارسال خواهد شد و نظرات و ویرایشات دلخواه شما بر روی آن اعمال خواهد شد و همچنین تذکراتی که لازم هست به شما داده خواهد شد.

تعداد عبارات با توجه به بررسی درخواست شما توسط مشاور و هماهنگی با شما در صورت تمایل شما کمتر یا بیشتر خواهد شد.

تعداد پیام های پنهانی که در سفارشات ساخت

سابلیمینال شخصی به کار می رود چندتاست؟

– تعداد جملات تاکیدی ( یا همان پیام های پنهان ) که در سفارشات ساخت سابلیمینال شخصی به کار می رود حداکثر 55 پیام می باشد ( منظور تعداد بر اساس هزینه پیشفرض تولید است) که برای دریافت نتیجه کاملا مناسب و کافیست.

در صورت درخواست شما به میزان دلخواه وبدون هیچ محدودیتی می توانید به تعداد پیام ها اضافه کنید.

رضایت خاطر شما و دریافت حداکثر نتایج ممکن بالاترین درجه اهمیت را برای ما دارد لذا در فرآیند تولید سعی کنید به توصیه های مشاوران عمل کنید.

در صورت سفارش ساخت سابلیمینال شخصی چه چیزی دریافت می کنم ؟

– یک فایل سابلیمینال با متن سفارشی شما در متود فول سایلنت یا سایلنت نوع دوم

– یک فایل سابلیمینال با متن سفارشی شما در متود نجوا

– یک فایل سابلیمینال با متن سفارشی شما در متود سایلنت نوع اول

– هر سه فایل از نظر کیفیت و ویژگی ها کاملا مشابه محصولات و آلبوم های رایگان است با این تفاوت که تنها شامل متن سفارشی شماست.

آیا می توانید آهنگ و یا کاور درخواستی خودم را در سفارش ساخت سابلیمینال شخصی ام به کار ببرید؟

– بله این امکان فراهم است منتها پیشنهاد مکنیم تا حد ممکن از آهنگهای آرامش بخش و بسیار ملایم استفاده کنید.

– برای این منظور در زمان سفارش ساخت سابلیمینال شخصی آهنگ دلخواهتان را در زمان سفارش ارسال کنید.

– در صورت تمایل می توانید عکسی را برای ما برای استفاده به عنوان کاور آلبوم تان ارسال کنید ، در این صورت مبلغ 40 تومان به مبلغ سفارش اضافه خواهد شد

– در صورت استفاده از آهنگ درخواستی ، مبلغ 60 تومان به هزینه تولید اضافه خواهد شد.

 نحوه ثبت سفارش یا درخواست ساخت سابلیمینال شخصی

برای سفارش ساخت سابلیمینال شخصی خود لطفا به برقراری ارتباط با پشتیبانی اقدام نموده و درخواست خود را با توضیحات کامل مطرح نمایید.

بعد از مطالعه کامل شرایط و موارد مربوط به تولید در این صفحه برای ملاحظه راه های ارتباط با پشتیبانی هم می توانید به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید.

3.4/5 - (13 {امتیازها})