برای مشاهده آلبوم سابلیمینال تقویت شجاعت و رفع ترس از شکست روی لینک سابلیمینال شجاعت کلیک کنید.

افزایش شجاعت

تقویت شجاعت

در این مقاله شما را با راه های افزایش شجاعت و نترس بودن آشنا می کنیم و همچنین در اواسط صفحه شما را با ابزاری آشنا می کنیم و لینک آن را برای شما قرار می دهیم ( سابلیمینال افزایش شجاعت ) که موجب افزایش فوق العاده شجاعت و جسارت و اعتماد به نفس شما به صورت درونی و ذهنی و احساسی با کمک تلقینات قدرتمند به ضمیر ناخودآگاه شما که مهمترین نقش را در این زمینه دارد می شود.

شجاعت چیست؟

قبل از هر چیز برای درک بهتر افزایش شجاعت بهتر است با معنای آن بیشتر آشنا شویم. شجاعت را میتوان نشأت گرفته از مجموعه­ای از اعتماد به نفس و باور به توانایی های فردی و انگیزه دانست. افرادی مفهوم شجاعت را درک میکنند که با این سه معنا آشنایی داشته باشند، و این خصوصیات در شخصیتشان نمایان است. حال چطور شجاع تر باشیم؟

 چطور شجاع تر باشیم؟

وجود سه عنصر مهم برای افزایش شجاعت یعنی اعتماد به نفس، باورهای فردی و انگیزه برای بروز شجاعت و تقویت آن الزامی است.همه ی انسانها شجاع هستند. اما این ویژگی در برخی افراد سخت بروز پیدا میکند و به همین دلیل شخص با خود فکر میکند که «من شجاع نیستم» .همانطور که گفتیم شجاعت از اعتماد به نفس، باور و انگیزه میاید. برای افزایش شجاعت باید ابتدا به تقویت این سه عنصر بپردازیم.

تقویت باورپذیری

باور پذیری یکی از سه عنصر مهم در افزایش شجاعت است. شخصی که به خود و توانایی های خودش باور داشته باشد مطمئن است که میتواند از سخت ترین شرایط نیز سربلند بیرون بیاید.  باید بگوییم، باورپذیری به خود و وجود انگیزه با یکدیگر ارتباط مستقیم دارند. چرا که انگیزه اگر نباشد، باور فرد از خود و توانایی هایش بی ثمر خواهد ماند. برای به حرکت در آوردن آن احتیاج به عنصری به نام انگیزه حائز اهمیت خواهد بود. همچنین باور فرد به خود نیز باعث ایجاد انگیزه میشود. میبینیم که این دو تاثیر شگفت آوری بر یکدیگر دارند.

برای افزایش شجاعت داشتن باور به تواناییها مهم است؛ چرا که با باور به توانایی هایمان میتوانیم از مهارت های خود بهترین بهره را ببریم. بهترین کارهایی را که در زندگیمان انجام داده ایم، خواه ناخواه با باور به انجام آن شکل گرفته اند. پس بهتر است توانایی هایی که دارید فکر کنید و به فکر تقویت آنها باشید. هرچه توانایی های خود را بیشتر تقویت کنید، اعتماد به نفس انجام کار های بزرگتر را نیز پیدا خواهید کرد.افراد بزرگ با باور و تکیه به توانایی های خودشان شجاعت انجام کارهای بزرگ را پیدا کرده اند.

خوب قبل از ادامه مطلب همانطور که در اول مقاله به شما وعده دادیم ، :

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال تقویت شجاعت و رفع ترس از شکست روی لینک سابلیمینال شجاعت کلیک کنید.

افزایش شجاعت :: افزایش شجاعت در تقویت اعتماد به نفس

اعتماد به نفس محرکی بسیار مهم و عنصر دیگر در افزایش شجاعت به کار میرود. تا زمانی که اعتماد به نفس نباشد باور به خود نیز منفعل خواهد ماند و در نتیجه این احساس بد، حس اینکه «هیچ گونه شجاعتی در من نیست»؛ گریبان افراد را خواهد گرفت. اعتماد به نفس زمانی به وجود آمده و تقویت میشود که باور به خود نیز وجود داشته باشد. فرد هرچه بیشتر به خود و تواناییهای خود باور داشته باشد اعتماد به نفس بیشتری خواهد داشت.

افزایش شجاعت رکنی اصلی در زندگی برای پیشرفت است. تا شجاع نباشیم، نمیتوانیم تجربه کنیم و تا تجربه نکنیم نمیتوانیم یاد بگیریم و برای پیشرفت باید بدانیم شکست یکی از مرحله های زندگیمان خواهد بود. اما شکستی که در ان نشانی از شجاعت نباشد قدرت بلند کردن افراد را ندارد. پس اینجاست که بحث اعتماد به نفس مطرح میشود. برای افزایش شجاعت باید اعتماد به نفس خود را تقویت کنید. همانطور که گفتیم قدم اول برای تقویت اعتماد به نفس باور به خود است. برای تقویت و نگه داشتن اعتماد به نفس کافیست به کارهای موفقیت امیز، هرچند کوچکی که تا به الان انجام داده اید فکرد کنید. به یاد آورید شما، توانایی انجام این کارها را داشته اید. پس در انجام این کار نیز سربلند خواهید بود.

افزایش شجاعت :: افزایش شجاعت در تقویت انگیزه

انگیزه، محرک تمام کار های انسانی است. تمام افعال انسان با انگیزه شکل میگیرد. برای انجام کار های بزرگ نیاز به شجاعت است. انگیزه قدرت به حرکت در آوردن دو  عنصر دیگر یعنی اعتماد به نفس و باور به خود را دارد. اگر انگیزه اصلی شما افزایش شجاعت باشد بدین معناست که پنجاه درصد کار صورت گرفته است. برای ماندگاری و یاداوری انگیزه به خودتان، پیشنهاد میشود اهداف خود را روی یک برگه بنویسید. آن را در جایی که دائم ببینید قرار دهید. اینکار به شما کمک میکند، هر گاه از ادامه دادن برای رسیدن به هدفتان به هر دلیلی ان ان ترسیدید؛ با یاداوری هدف خود با انرژی هرچه بیشتر به کار ادامه میدهید.

افزایش شجاعت :: غلبه به ترس برای افزایش شجاعت

افراد شجاع نمیترسند. این یک باور کاملا غلط است. ترس هم مثل شجاعت، در همه افراد وجود دارد. ولی درجه آن در شخصیت های مختلف کم یا زیاد است. همه ی انسان ها از چیزی میترسند و این کاملا طبیعی است. به افرادی که قهرمان زندگیمان هستند فکر کنید. از نظر ما آنها افراد شجاعی هستند. گویی هیچ گونه نقطه ضعفی ندارند اما اینطور نیست. هیچ انسانی کامل و بی عیب و نقص نیست. همه ما در زندگی از چیزی میترسیم. این باور غلط ناخوداگاه در ما شکل میگیرد چون از چیزی میترسیم، پس نمیتوانیم شجاع باشیم. شجاعت با وجود ترس معنا پیدا میکند. ترس را در وجود انسان نمیتوان از بین برد. گاهی وجود ترس باعث مصون ماندن انسان از خطرات و آسیب های احتمالی میباشد. شما برای راهی که قصد پیشرفت در آن را دارید باید افزایش شجاعت را بیاموزید . این کاملا طبیعی است که از روبه رو شدن با هدف بترسید. برای کمرنگ کردن ترس از انجام کار یا ترس از چیزی فقط کافیست، به خود وتوانایی های خودتان اعتماد کنید. ابتدا فقط کافیست آن کار را انجام دهید. بدون فکر کردن به چیزی دیگر. قدم دوم بی اعتنایی به ترس از آن موضوع است. هرچه کمتر به ترسیدن از چیزی فکر کنید کار شما با استرس و اظطراب کمتر، در نتیجه درصد بالاتر موفقیت انجام خواهد شد.

تقویت شجاعت

خوب در این مقاله شما را با راه های افزایش شجاعت آشنا کردیم و همچنین لینک سابلیمینال مربوط به افزایش شجاعت و نترس بودن را هم در اواسط صفحه برای شما قرار دادیم.لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

5/5 - (26 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *