برای نازک شدن صدا چه بخوریم

برای نازک شدن صدا چه بخوریم

در این مقاله شما را با اینکه برای نازک شدن صدا چه بخوریم آشنا می کنیم و همچنین در اواسط صفحه شما را با ابزاری آشنا می کنیم و لینک آن را برای شما قرار می دهیم ( سابلیمینال صدای زنانه) که موجب نازک تر شدن صدای شما و افزایش تن و همچنین انرژی زنانه صدای شما به صورت کاملا درونی و طبیعی می شود.

برای نازک شدن صدا چه بخوریم؟ آیا با رعایت غذا می‌توان صدا را زیبا‌تر و رسا‌تر کرد؟ آیا تنها با دارو و رعایت تغذیه صدا نازک می‌شود؟ سابلیمینال چطور می‌تواند بر نازک شدن صدا تأثیر داشته باشد؟ یکی از دلایل جذب دیگران می‌تواند خوش صدا بودن باشد. بی شک افراد خوش صدا قادر خواهند بود تا اعتماد دیگران را آسان‌تر و سریع‌تر بدست آورند و بی شک کسی صدای ضخیم و کلفت را دوست ندارد. جوانان بسیاری با رویای خوانندگی دسته و پنجه نرم می‌کنند و آرزوی صدای نازک و زیبا را دارند. علاوه بر آن افرادی که سخنران شدن یا مدرس شدن را در برنامه خود قرار داده‌اند به نازک شدن صدا و خوش صدا شدن علاقه‌مند هستند. برای خوش صدا شدن نیازمند تغذیه و خوراکی‌های مناسب هستید و بهترین خوراکی برای تحقق این امر آب است! آب برای تار‌های صورتی مانند روغن است و برای عملکرد درست باید آب مورد نیاز را تأمین نمود.

برای نازک شدن صدا چه بخوریم :: صدای جذاب دخترانه چیست؟

پیش از توضیح هر چیزی لازم است ابتدا به تعریفی از صدای جذاب دخترانه بپردازیم. در تعاریف فارسی هر چیزی که قدرت جذب افراد را به سمت خود داشته باشد جذاب نامیده می شود. بنابراین می توان گفت که منظور از صدای جذاب دخترانه در واقع تن صدایی است که توانایی جذب و کشش افراد به سمت خود را داشته باشد. صدای دخترانه زمانی قابلیت جذب را پیدا می کند که دارای ویژگی‌هایی باشد. در ادامه به بررسی این ویژگی‌ها می‌پردازیم.

ویژگی‌های صدای جذاب دخترانه چیست؟

۱_ زیبایی

در مورد صدا واژه زیبا زمانی به کار می رود  که گوش نواز باشد. طبیعت انسان به گونه ای است که به سمت صداهای جذاب و گوش نواز کشیده و جذب می شود. صداهای گوش نواز و زیبا دارای الگوهای خاصی هستند که از الگوهای طبیعی تبعیت می کنند.

۲_ غیر یکنواختی صدا

شاید شما نیز توجه کرده باشید افرادی که هنگام صحبت کردن تن صدای یکنواختی دارند اصلا جذاب نیستند. در واقع هر گونه صدای ایجاد شده در صورتی گیرا و جذاب می شود که حالتی پویا و غیر یکنواخت داشته باشد. در واقع هنگامی یک صدا جذاب خواهد شد که دائما حالات آن تغییر کرده و یکنواخت نباشد.

۳_ ملودی صدا

منظور از ملودی همان آهنگ صدا است. در صورتی که می خواهید صدایی جذاب و دخترانه داشته باشید باید این نکته را در نظر داشته باشید. ملودی صدا نیز باید غیر یکنواخت باشد و دائما در حال تغییر باشد. به عنوان مثال هنگام صحبت کردن باید ملودی صدا با توجه به بیان نوع مطلب مدام تغییر کند. صدایی که به صورت ممتد بلند یا آرام باشد اصلا جذاب نیست.

ریتم صدا

یکی از مهم ترین عوامل در زیبایی و گیرایی صدا ریتم آن است. تمام موسیقی هایی که شما گوش می دهید دارای ریتم هستند. منظور از ریتم رعایت فاصله زمانی معین بین جملات است. این فواصل اگر مطابق با الگوهایی که برای گوش گیرا هستند نباشد گوش نواز نخواهد بود.

برای نازک شدن صدا چه بخوریم :: صدای دخترانه چگونه است؟

همان گونه که گفته شد داشتن صدایی جذاب برای یک دختر می تواند او را به یکی از جذاب ترین دخترها تبدیل کند حتی اگر چهره چندان زیبایی نداشته باشد. یکی از عوامل موثر در زیبایی صدای دخترانه نازک بودن آن است. البته توجه داشته باشید که حنجره خانم ها به طور طبیعی هم صداهای نازک و هم صداهای کلفت را تولید می کند که می توانند از آن جهت غیر یکنواختی صدا و جذاب تر کردن صدای خود استفاده کنند. در واقع خانم ها جهت ایجاد یک صدای جذاب و دلنشین باید از تمام گستره صدای خود استفاده کنند. در ادامه به توضیح برخی از نکات جهت زیباتر کردن صدای خانم ها می پردازیم.

خوب قبل از ادامه مطلب همانطور که در اول مقاله به شما وعده دادیم ، برای مشاهده آلبوم سابلیمینال نازک کردن صدا و  تقویت صدای دخترانه روی لینک سابلیمینال صدای زیبا دخترانه کلیک کنید.

برای نازک شدن صدا چه بخوریم؟ : : چه غذا‌هایی برای نازک شدن صدا مفید هستند؟

در پاسخ به سؤال برای نازک شدن صدا چه بخوریم؟ باید بگوییم که تمامی غذا‌های موجود برای استفاده ما تهیه می‌شوند، اما همه خوراکی‌ها تأثیر خوبی بر روی بدن ما نخواهد داشت. قبل از مصرف هر غذایی باید ابتدا از تأثیرات آن آگاه باشید. غذا‌های بسیاری وجود دارند که برای نازک شدن صدا مفید نیستند و نباید استفاده شوند اما همه آن‌ها را نمی‌توانید از برنامه غذایی خود پاک کنید! چرا که وجود بسیاری از آن‌ها برای بدن ما ضروری است. توصیه ما به شما این است که غذا‌های گوناگون را به صورت متعادل در برنامه غذایی خود قرار دهید، اما سعی کنید آن را برای میزان مصرف مدیریت کنید.

برای نازک شدن صدا چه بخوریم

برای نازک شدن صدا چه بخوریم؟ : : غذاهایی که با تارهای صوتی شما ارتباط مستقیم دارد.

این مواد غذایی رابطه مستقیمی با آسیب به تار‌های صوتی دارند؛ با مدیریت مصرف آن‌ها می‌توانید بر روی صدای خود تأثیرگذار باشید. آن‌ها عبارتند از:

 • ترشیجات؛ مصرف نکنید!

مواد اسیدی می‌تواند به تار‌های صوتی آسیب برساند و بنابراین برای نازک شدن صدا نباید از ترشیجات استفاده کنید. البته علاوه بر تأثیر ترشی بر تار‌های صوتی، تأثیر بدی بر روی تراکم استخوان نیز دارد. خوراکی‌هایی مانند آبلیمو، لواشک، زیتون پرورده باید با مدیریت استفاده شوند.

 • لبنیات؛ نخورید!

تمامی متخصصان تغذیه لبنیات را از جمله گروه‌های اصلی غذایی می‌دانند و بر این باورند که نباید لبنیات از زندگی افراد حذف کرد اما برای تار‌های صوتی اینگونه نیست! بهتر است برای نازک شدن صدای خود و داشتن صدای زیبا ۱۲ ساعت قبل از سخنرانی یا خوانندگی و … از مصرف لبنیات خودداری کنید. لبنیات در تار‌های صوتی گره ایجاد می‌کنند و در این صورت برای سخنرانی یا خوانندگی باید مرتباً گلوی خود را صاف کنید.

 • عسل و آب هویج؛ برای نتیجهگیری سریع نه بلند مدت!

در برخی از موارد ممکن است به صورت ناگهانی صدایتان بسیار ضخیم و کلفت شود در صورتی که در ابتدا اینگونه نبوده است. در این صورت می‌توانید از آب هویج و عسل برای درمان زود هنگام استفاده کنید. این ترکیب طبیعی سبب کاهش ضخامت صدا می‌شود و نتیجه تأثیرگذاری خواهد داشت.

 • لعاب چهار تخم؛

استفاده لعاب چهار تخم یا چهار دانه نیز بر نازک شدن صدا مؤثر خواهد بود. توجه داشته باشید که باید پس از جوشاندن آن، لعاب را مصرف کنید. چرا که فقط در این صورت برای نازک شدن صدا مفید است.

 • جوشانده کرفس و برگ اسفناج؛

برای رفع گرفتگی صدا و خلاص شدن از صدای بم، عصاره جوشانده کرفس ت برگ اسفناج نیز بی تأثیر نخواهد بود. در مصرف جوشانده کرفس و برگ اسفناج زیاده روی نکنید چرا که سبب می‌شود پایه و اساس صدایتان از بین برود. پس از هر بار استفاده از این جوشانده صدای خود را بررسی کنید.

قدرت ذهن خود را برای ایجاد تغییر دست کم نگیرید!

برای نازک شدن صدا چه بخوریم؟ گفتیم که خوراکی‌هایی وجود دارند که در این امر مؤثر هستند اما آیا غیر از این روش، راه دیگری وجود دارد؟ احتمالاً دیگر باید با سابلیمینال آشنا باشید و از قدرت ناخودآگاه خود باخبر باشید. سابلیمینال نیز روشی مؤثر برای نازک شدن صدا است و از طریق قدرت تلقین و برنامه‌ریزی کردن مغز به نازک شدن صدا کمک می‌کند. جالب است بدانید که نحوه اثرگذاری سابلیمینال نیز دقیقاً همانند دارو عمل می‌کند و قدرت ذهنی بسیار خوبی برای شما ایجاد می‌کند.

خوب در این مقاله شما را با پاسخ سوال برای نازک شدن صدا چه بخوریم آشنا کردیم و همچنین لینک سابلیمینال صدای دخترانه را که بهترین ابزار برای نازک کردن صدا بدون نیاز به داروها یا عمل جراحی هست را هم در اواسط صفحه برای شما قرار دادیم. لطفا دیدگاه های خود را در قسمت دیدگاه های همین صفحه با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

5/5 - (20 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

4 پاسخ
 1. ت ش گفته:

  یک راهش هم اینه ک غذاهایی ک هورمون استروژن وتنظیم کننده هورمون (یعنی پروژسترون) دارن مصرف بشن. مثل تخم کتان و…

  پاسخ
 2. فرنوش گفته:

  عالی بود. ❤️
  توضیحات کاملی ارابه دادید. کاش درباره شیوه های گفتاری زنانه و ادای هر واژه بیشتر توضیح می دادید.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *