چه کسانی بیبی فیس هستند

برای مشاهده آلبوم بیبی فیس شدن روی لینک  سابلیمینال بیبی فیس کلیک کنید

سلام در این مقاله میخواهیم بررسی کنیم که چه کسانی بیبی فیس هستند و بعد ببینیم که آیا بیبی فیس بودن خوبه یا بده ، آیا بیبی فیس بودن جذاب یا خیر و همچنین در اواسط صفحه شما را با ابزاری آشنا می کنیم و لینک آن را برای شما قرار می دهیم ( سابلیمینال بیبی فیس ) که به بیبی فیس شدن طبیعی صورت شما کمک می کند پس با ما همراه باشید

شما وقتی بیبی فیس تصور می شوید که اصولاً اجزای صورت شما تقارن صورت شما و همچنین نسبت های صورت شما به تقارن و نسبت های صورت کودکانه نزدیکتر باشد همچنین چنانچه که پوست شما  هم به خواص پوست یک کودک  نزدیک تر باشد در افزایش میزان بیبی فیس بودن شما موثر است هرچند که این خصیصه که پوست ما جوان تر و شاداب تر باشد بسیار خصیصه خوب و مثبتی هست  اما باید توجه داشت که وقتی که در کنار نسبت ها و تقارن کودکانه صورت قرار میگیرد آن هنگام هست که شاید بیبی فیس بودن شما را بیشتر جلوه کند.

 پس اصولاً صورت بیبی فیس صورتی است که به ویژگی های کودکانه صورت نزدیکتر است و بلوغ چهره کمتری در آن ملاحظه می شود.

 شاید مهمترین نکته همین بحث بلوغ چهره باشد که به راحتی بیبی فیس بودن یا نبودن یک فرد را مشخص میکند و به بلوغ رسیدن یک چهره نیاز به زمینه های ژنتیکی دارد که این زمینه های ژنتیکی خود به خود روند تکامل و بلوغ چهره فرد را ایجاد می کنند.پس در اینجا متوجه شدیم که چه کسانی بیبی فیس هستند.

چه کسانی بیبی فیس هستند

بیبی فیس بودن خوب است یا بد است

جذابیت فیزیکی

همونطور که می دونیم دانسته های ما در مورد یک شخص، علاقه یا عدم علاقه او و میزان اشتراکات ما با آنها به جذب ما به سمت آنها کمک می کند، اما کشش فیزیکی ما به او نیز مهم است.

استانداردهای جذابیتب فیزیکی ما در طول زمان تغییر کرده است.

در گذشته، یک بدن دارای اضافه وزن می‌توانست نشانه‌ای از ثروت کسی باشد، زیرا آنها می‌توانستند بیشتر خود را تغذیه کنند و کمتر برای به دست آوردن ثروت خود کار کنند. اخیراً مشخص شده است که ورزش‌کاری جذاب‌تر است. آونگ چیزی که از نظر فیزیکی جذاب تلقی می شود به جلو و عقب می چرخد و در طول تاریخ بشر شاهد تغییرات زیادی بوده ایم. بسیاری از چیزهایی که از نظر فیزیکی جذاب می یابیم به دلیل فرهنگی است که به آن تعلق داریم.

با این حال، با وجود این، و حتی اگر هرکسی ترجیحات شخصی متفاوتی دارد، دو  فاکتور جذابیت فیزیکی را هدایت می کند:

نسبت ها و تقارن ها

نسبت های مختلف بدن افراد، نسبت های آنها را تعیین می کند. تقارن به این معناست که یک طرف صورت یک شخص با طرف دیگر یکسان است.

تقارن صورت و دیگر اجزا

یکی دیگر از عوامل مهم که تعیین می کند میزان جذابیت ظاهری افراد، تقارن چهره آنهاست  یعنی اینکه چهره اون فرد چه میزان در تقارن می باشد منظور از چهره. کل بدن ما دارای  نظم هندسی است است که به آن تقارن دو طرفه می گویند. این بدان معنی است که آنچه در سمت راست بدن خود داریم، تمایل داریم که تصویر آینه ای دقیق را در سمت چپ خود داشته باشیم. البته تفاوت های کوچکی در سرتاسر بدن ما از جمله در صورت ما وجود دارد. به عنوان مثال، ممکن است ببینیم که بینی یک فرد کمی به یک جهت است یا یک سوراخ بینی بزرگتر از دیگری است. این تفاوت‌های کوچک در تقارن صورت یک فرد به یک ظاهر متقارن یا نامتقارن می‌انجامد که تعیین می‌کند چقدر جذاب است. هرچه تفاوت بین هر دو طرف صورت افراد کمتر باشد، جذابیت بیشتری دارد.

توضیح عمومی مورد توافق برای این ترجیح این است که وقتی چهره یک فرد نامتقارن است، این نشان می دهد که مشکلی در نحوه رشد آنها یا ادامه رشد آنها وجود دارد. ممکن است عفونت یا جراحت داشته باشند یا جهش DNA یا بیماری داشته باشند. این منجر به کاهش توانایی تولید فرزندان زنده می شود. با این حال، این بیشتر در میزان جذابیت جنسی ما نسبت به یکدیگر تأثیر می گذارد و همچنین می تواند بر نحوه انتخاب افرادی که خود را با آنها احاطه کرده ایم نیز تأثیر بگذارد.

چه کسانی بیبی فیس هستند

نتیجه گیری

ببینید اینکه بیبی فیس بودن خوب است یا بد است بستگی دارد که نسبت ها و تقارن صورت شما در چه وضعیتی هست افراد بسیار مشهوری هستند که بیبی فیس هستند و فوق العاده چهره دلنشین و جذابی برای افراد دارند و صرف بیبی فیس بودن نمی تواند تعیین کند که آیا چهره شما جذاب است یا نیست بلکه چگونگی آن هست که تعیین کننده است.

 به عنوان مثال فرم زیبای بینی فرم زیبای چشم‌ها و ابروها فرم زیبای صفحات چربی روی گونه ها و دیگر اجزای چهره همگی تعیین می کنند که آیا چهره می تواند به زیبایی قلمداد شود یا خیر

3.6/5 - (10 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

11 پاسخ
 1. تینا گفته:

  من خانم42 ساله هستم سنم رو الان 30ساله می بینند در 15 سالگی ازدواج کردم اون موقع همه به همسرم می گفتند عروسک گرفتی بچه بازی کنی بعد از 27 سال زندگی با همسرم و داشتن دوتا فرزند بزرگ جوان به خاطر چهره ام همیشه در نظر مردم بودم چندین بار عمل های جراحی کردم منظورم عمل زیبایی نیست جسمی از درون نابودم ظاهری سالم .خداروشکر می کنم ولی سلامتی با ارزش تر هست

  پاسخ
 2. فاطمه گفته:

  39ساله هستم متاهل ولی هر کسی می بینم.فکر میکنن ازدواج نکردم.خیلی انرژی میگیرم .

  پاسخ
 3. حسینی گفته:

  منم ۱۵ ساله که ازدواج کردم همه فکر می کنن مجردم .خیلی عالیه

  پاسخ
 4. بی بی فیس گفته:

  من بی‌بی فیسم و خیلی راضیم هیچ کس سن واقعی منو تشخیص نمیده احساس خوبی نسبت بخودم دارم سنم بالاست ولی جونم!!!

  پاسخ
 5. فرامتوری گفته:

  منم بیبی فیس هستم ۲۰ سالمه ولی مث ۱۵ ساله ها هستم وراضی نیستم از بیبی فیس بودنم😑

  پاسخ
 6. ناشناس گفته:

  بیبی فیس بودن باعث میشه سن آدم کمتر به نظر برسه و دیرتر پیر بشیم پس باید خدا رو شکر کنیم و به حرف های دیگران که احتمال قوی از روی حسادت هست توجه نکنیم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *