جذب افراد با ذهن

جذب افراد با ذهن

در این مقاله به بررسی روش جذب افراد با ذهن خواهیم پرداخت و همچنین در اواسط صفحه شما را با ابزاری آشنا می کنیم و لینک آن را برای شما قرار می دهیم ( سابلیمینال جذب افراد و محبوبیت ) که موجب جذب افراد به سمت شما با قانون جذب می شود. با ما همراه باشید.

جذب افراد با ذهن امکان‌پذیر است! شاید باورکردنی نباشد یا کمی عجیب به نظر برسد اما می‌توان از طریق ذهن نه تنها افراد، بلکه اتفاق‌های خوب یا بد را جذب کرد. قدرت ذهن آنقدر زیاد است که اگر نتوانید به درستی از آن استفاده کنید اتفاق‌ها و مشکلات بد و منفی برای شما رخ خواهد داد و حتی ممکن است برای چند سال از برنامه زندگی و هدف خود جا بمانید. تمامی عضلات بدن انسان نیازمند ورزش هستند و مغز نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نیست! ورزش مغز می‌تواند رسیدن به هدف را آسان‌تر کند، چرا که مغز فعالیت‌هایی را که انجام می‌دهید و نحوه انجام آن‌ها را مشخص می‌کند. اگر ذهن انسان به صورت مثبت فکر کند و همواره اینگونه باشد خواهد آموخت که در مقابل مسأله‌های گوناگون چگونه فکر و عمل کند

جذب افراد با ذهن :: آیا قدرت ذهن معجزه می‌کند؟

جذب افراد با ذهن معجزه‌ای بیش نیست. ذهن و قدرت ذهن از جمله عجایب پیچیده جهان هستی محسوب می‌شود. احتمالاً باید بافت اندام‌های انسان را دیده باشید. ذهن انسان به نسبت سایر اندام‌ها داراب بافت متفاوتی بوده و با توجه به آیت تفاوت عملکرد گوناگونی هم دارد. تحقیقات بسیاری در این زمینه صورت گرفته است که با توجه به این تحقیقات، انسان فقط از ۱۰ درصد مغز خود بهره‌مند می‌شود و با همان ده درصد شگفتی‌های بسیار منحصربه ‌فردی را ایجاد کرده است. می‌توان قدرت ذهن و نقش پر رنگی که دارد را معجزه دانست. شما با فکر کردن به آن چیزی که می‌خواهید به کائنات اعلام می‌کنید که آن خواسته برای شما مهم بوده و کائنات و قدرت ذهن مسیری را فراهم می‌کنند که شما به آن خواسته برسید.

جذب افراد با ذهن  :: قدرت ذهن در قانون جذب چه نقشی دارد؟

جذب افراد با ذهن توسط قانون جذب سبب می‌شود که انسان به تمامی خواسته‌های خود دست پیدا کند و البته همین قانون می‌تواند مانع رسیدن انسان به هدف خود شود و زندگی را به پوچی و تباهی بکشاند. هنگامی که قانون جذب را بررسی کنید و آن را بشناسید قدرت ذهن و نقش آن را نیز خواهید شناخت. این قانون جذب است که وضعیت زندگی شما را مشخص خواهد کرد. برای مثال شما در ذهن خود به اینکه می‌توانید یک پزشک یا مهندس موفقی شوید باور دارید هنگامی که بتوانید این باور را تقویت کنید تمرکز خود را به صورت تمام وقت به این باور اختصاص دهید، بی شک بی هیچ امکاناتی به هدف خود خواهید رسید.

قدرت ذهن می‌توانید بر موفقیت هر فردی تأثیر به سزایی را همراه داشته باشد و آن چیزی که افراد موفق و شکست خورده را متمایز می‌کند همین قدرت ذهن است. شما می‌توانید با استفاده از قدرت جذب به آن چیزی که می‌خواهید برسید. قدرت ذهن می‌تواند هر چیزی را جذب کند.

جذب افراد با ذهن ::  قدرت ذهن چه نقشی در جذب افراد دارد؟

برای جذب افراد با ذهن باید در معرض توجه دیگران قرار بگیرید و بگذارید همواره افراد بسیاری شما را ببینند. هنگامی می‌توانید دیگران را به خود از طریق قدرت ذهن جذب کنید که در دسترس باشید. اینگونه جذب عشق محقق خواهد شد. برای جذب دیگران باید به تمامی نیاز‌های وی توجه کنید و چیزی را برای او تهیه کنید که به آن علاقه داشته باشد. انجام رفتار‌هایی که وی به آن علاقه دارد جذب افراد را آسان‌تر خواهد کرد. تکرار می‌تواند طرز فکر هر فردی را نسبت به شما تغییر دهد و شما برای جذب افراد باید طرز فکر او را تغییر دهید.

شما ذهن قدرتمندی دارید، به شما یاد می‌دهیم چطور از آن بهرمند شوید!

برای جذب افراد با ذهن مهمترین کار دوری از هر گونه انرژی منفی است. نباید اجازه مزاحمت هیچ عاملی را بدهید. مدیتیشن، ورزش کردن و فعالیت‌هایی از این قبیل می‌تواند به شما در این امر کمک کند. تمرکز کردن نیز از دیگر اصولی است که نقش بسزایی در قدرت ذهن ایفا می‌کند. وقتی شما بر سر یک موضوع خاص تمرکز کنید در واقع به ذهن خود دستور می‌دهید که انرژی بیشتری را صرف آن کند. سابلیمینال جذب افراد روش مدرنی است که شما را در این امر یاری می‌رساند. شما از طریق این روش می‌توانید مقاومت ذهنی خود را ر‌ها کنید. چرا که این مقاومت ذهنی است که مانع جذب عشق خواهد شد. جذب فرد مورد نیاز نیازمند این است که شما مقاومت‌ها را شناسایی کنید و برای رها‌سازی آن‌ها زمان بگذارید. شما می‌توانید از طریق این سابلیمینال‌ها به آسانی هر فردی که مد نظرتان است را جذب کنید. در صورت وجود هر گونه سؤال در قسمت کامنتها بفرمایید.

خوب قبل از ادامه مطلب همانطور که در اول مقاله به شما وعده دادیم ،برای مشاهده آلبوم محبوبیت و جذب افراد با کمک قدرت ناخودآگاه روی لینک سابلیمینال محبوبیت کلیک کنید.

برای مشاهده آلبوم جذب فرد مورد نظر روی لینک سابلیمینال جذب فرد مورد نظر کلیک کنید

برای جذب کراش مورد نظر روی لینک سابلیمینال جذب کراش کلیک کنید

جذب افراد با ذهن

در این مقاله شما را با روش جذب افراد با ذهن آشنا کردیم و همچنین لینک سابلیمینال محبوبیت را هم در اواسط صفحه برای شما قرار دادیم.

5/5 - (13 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

5 پاسخ
 1. محمد. حسن. تقوی. گفته:

  من. فکر. میکنم. یعنی. باور. دارم.به.این.مطلب.وبرای.من.این.واغیت.روشن.به.وزوح.برای.من.اتفاق.میفتد.که.زهن.همیه.انسانها.به.من.یکنفر.وصله.وهر.طرز.فکری.که.من.دارم.انگار.من.را.زیر.نزر.ذارند.وبا.افکار.من.بازی.میکنند.وبعزی.وقتها.من.درطول.زندگیم.با.انها.به.مشکل.میخورم.انگار.نمونه.اش.این.هست.که.من.دریک.لحزه.اگر.به.ادم.های.اطراف.نگاه.نکنم.در.همون.لحزات.همه.دقیقن.این.کارو.انجام.میدهند.واقعیت.این.مطلب.وای.موزوع.خیلی.به.من.اسیب.رسونده.بعزی.وقتها.به.خدا.میگم.چرا.من.یک.نفر.مگه.من.کیم.چییم.

  پاسخ
 2. زهرا گفته:

  من یبار شوهرم رفت بیرون و روم نشد بهش بگم ساعت برام بخر و تو ذهنم گفتم کاش توواتساپ عکس چند تا ساعت بفرستع بگه کدوم میخوای همون لحظه زنگ زد گفت تو واتساپ نگاه عکس ها کن هر کدوم میخوای انتخاب کن

  پاسخ
 3. سوسن گفته:

  ذهن ما قدرت جذب هر کسی رو که بخایم داره به شرطی که درست برنامه ریزش کنیم مثل استفاده سابلیمینال و تغییر عمیق ناخودآگاه که باعث تغییر جذب ما هم میشه .

  پاسخ
 4. افاق گفته:

  مرسی خیلی خوب بود . من به قدرت جملات تاکیدی یقین دارم . البته قدرت اصلی برای ذهن و اصلاح باورها با کمک ضمیر ناخودآگاه هست

  پاسخ
 5. امیر گفته:

  مرسی خیلی خوب بود . من به قدرت جملات تاکیدی ایمان دارم. الته قدرت اصلی باری ذهن ماست . که میتونیم با کمک ضمیر ناخودآگاه بهبودش بدیم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *