جملات تاکیدی چاکرای گلو

جملات تاکیدی چاکرای گلو

سلام جملات تاکیدی چاکرای گلو برای برای کمک به باز شدن و متعادل شدن جریان انرژی در چاکرای گلو شما به صورت طبیعی و درونی می باشد این جملات به شکلی کاملاً قدرتمند و همه جانبه و اثر گذار طراحی شده اند تا باورها افکار شکل دهنده به انرژی چاکرای گلو و همچنین فرکانس درونی شما را برای داشتن خصوصیات مربوط به تعادل انرژی چاکرای گلو را به شکلی آسانتر و راحتتر و سریعتر در شما ایجاد کند

برای اینکه چاکرای گلو ما همیشه باز بماند و جریان انرژی آن یک تعادل پایدار داشته باشد بایستی افکار درونی و ناخودآگاه ما تغییر کند چرا که منشا تبادلات فرکانسی ما با کیهان و همچنین دریافت و ارسال انرژی ما با آن از طریق ضمیر ناخودآگاه ما می باشد.

در زمینه چاکراها حتی مراقبه هایی هم که در این رابطه هست نهایتا می خواهند که افکار و درونیات عمیق ضمیر ناخودآگاه را تغییر دهند تا واقعا وجود فرد تغییر کند و اختلالات انرژی هم رفع شوند.

جملات تاکیدی چاکرای گلو در اصل برگرفته از آلبوم سابلیمینال چاکرای گلو می باشد که در آن آلبوم این عبارات تاکیدی باز شدن و هممچنین تعادل انرژی این چاکرا به شکل پیام های پنهان در آمده اند و مستقیماً وارد ضمیر ناخودآگاه شما شده و افکار درونی و عمیق شما و کارکردهای ناخودآگاه  ذهنی ، احساسی ، تجسمی و حتی بدنی شما را تغییر می دهند.

توضیحات بیشتر درباره عبارات تاکیدی مطرح شده ، همگی در صفحه همین آلبوم سابلیمینال به صورت کامل و ساده و روان برای شما توضیح داده شده.

من لینک این آلبوم را در زیر قرار می دهم. در اواسط صفحه هر آلبوم جملات تاکیدی مربوطه به صورت کامل موجود می باشد که برای نمونه من چند جمله را در پایین بعد از لینک مربوطه قرار می دهم.

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال چاکرای گلو روی لینک پاکسازی چاکرای گلو کلیک کنید.

جملات تاکیدی چاکرای گلو

به عنوان مثال بخشی از جملات را با هم میبینیم.

گفتار من سرشار از نبوغ و تازگی ست.

من از کلمات مثبت و زیبا استفاده می کنم.

واگویه های درونی من مثبت و زیباست.

من با شجاعت و احترام صحبت می کنم.

جریان انرژی قدرتمند چاکرای پنجم هم اکنون تمام عفونت ها و گرفتگی گلویم را شفا می بخشد.

انرژی چاکرای گلویم از سلامتی ارگان های مربوطش حمایت می کند.

تارهای صوتی من سالم و قدرتمند هستند.

من توانایی ادای همه کلمات را به بهترین شکل دارم.

من از کلمات وزین و سنجیده استفاده می کنم.

عملکرد غده های تیروئید و پاراتیروئیدم عالی ست.

خوب در بالا بخشی از جملات تاکیدی چاکرای گلو را دیدیم برای مشاهده جملات بیشتر روی لینک موجود در اواسط صفحه که مربوط به آلبوم سابلیمینال آن می باشد کلیک کنید و در اواسط صفحه این آلبوم باقی جملات را ملاحظه بفرمایید.

4.8/5 - (5 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

1 پاسخ
  1. الهام گفته:

    تست چاکرا خیلی خوبه آدمو روشن میکنه که در چه وضعیته من ویدیوهای چاکراهاتون ور کامل دیدم خیلی عالین مرسی. من فهمیدم که چاکرای پنجمم مشکل داره چون من هم همیشه گلو درد دارم و هم تو حرف زدن خیلی خوب نیستم

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *