سابلیمال چیست

در این مقاله با سابلیمال ها و فواید و کاربرد آن ها بیشتر آشنا می شویم و در انتهای مقاله با انواع دسته بندی های این آلبوم آشنا می شویم.

فایل های پیام های پنهان = سابلیمال (یا صحیحتر سابلیمینال) = فایلهای حاوی پیام های زیر آستانه ای

اولین قسمت از پاسخ به سوال سابلیمال (یا صحیحتر سابلیمینال) چیست به صورت ساده ولی واضح به شما یک تعریف خواهیم داد.

سابلیمال (یا صحیحتر سابلیمینال) فایل های صوتی هستند که برای تغییر الگوهای ذهنی و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه از طریق تلقین عبارات و جملات تاکیدی که به شکل پیام های پنهان درآمده اند به کار می روند و تولید می شوند.

سابلیمیران ( نام وبسایت ما ) اولین مجموعه تولید فایل های استاندارد سابلیمال یا همان سابلیمینال به زبان فارسی در ایران است و استفاده از این فایل ها را برای فارسی زبان های دنیا نیز میسر کرده.

سابلیمال

در قسمت دوم پاسخ سوال سابلیمال (یا صحیحتر سابلیمینال) چیست به تشریح اجزا و تار و پود سابلیمینال ها می پردازیم! …

این فایل ها دارای پیام های پنهان در قالب نت های موسیقی هستند که ضمیر خودآگاه شما قادر به درک مفهوم این پیام ها نمی باشد.

همچنین شامل چند لایه با تنظیمات خاص و در حالت استریو می باشند.

بنابراین سابلیمال ها با دور زدن ضمیرخودآگاه مستقیما به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجددا ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کنند.

سابلیمال چگونه کار می کند

و در قسمت سوم پاسخ سابلیمال (یا صحیحتر سابلیمینال) چیست و چگونه کار می کند به بررسی علت استفاده از این تکنولوژی و ابزار می پردازیم …

ضمیر ناخودآگاه ما کنترل 90% از کنش ها و واکنشهای بدن ما چه از لحاظ جسمی و چه روانی را دارد و در واقع مدیریت جسم و روان انسان به دست این ضمیر سپرده شده.

ما با کمک سابلیمینال ها و پیام های پنهان در واقع ضمیر خودآگاه را دور زده و مستقیما تلاش می کنیم که کارکردهای ناخودآگاه ذهنی و جسمی مان را تا حد ممکن آنطور که میخاهیم برنامه ریزی مجدد کنیم …

آیا ابزاری سالم تر ، طبیعی تر ، درونی تر ، کم هزینه تر و آسانتر از سابلیمال (یا صحیحتر سابلیمینال) ها هست که در این راه با این قدرت به ما کمک کند!!!

در قسمت چهارم از پاسخ سابلیمینال چیست و چگونه کار می کند به شکل و فرم و ماهیت تولید سابلیمینال ها می پردازیم …

در تولید سابلیمال (یا صحیحتر سابلیمینال) ها یا پیام های پنهان استاندارد از دو متود تخصصی استفاده می شود. سابلیمینال ها ( فایل های پیام های پنهان ) یا به شکل نجوا تولید می شوند و یا به شکل کاملا ساکت (سایلنت سابلیمینال).

در متود نجواها (whispers) خودآگاه فرد استفاده کننده زمزمه های کاملا نامفهوم را می شنود اما قادر به درک کامل جملات نیست.

در متود دوم یا متود سایلنت (silent subliminals) در واقع سطح فرکانسی صداها تغییر می کند و عملا دیگر خودآگاه ما هیچ صدایی از پیام ها نمی شنود و فقط آهنگ یا صدای طبیعت که به عنوان صدای پوشاننده در تمامی آلبوم ها استفاده می شود را می شنود.

استفاده از هر کدام از متود ها به هر میزان کاملا اختیاری و سلیقه ای هست . نحوه استفاده هم در فایل توضیحات همراه تمامی آلبوم ها قرار داده شده.

در قسمت پنجم از پاسخ سوال سابلیمینال چیست و چگونه کار می کند به بررسی وضعیت خودمان در مقابل سابلیمینال ها و استفاده از آن ها می پردازیم …

استفاده از سابلیمینال ها بسیار آسان است!

چرا که اصولا سابلیمال (یا صحیحتر سابلیمینال) با شنوایی خودآگاه شما کاری ندارد!

تمامی تغییرات در حالت هوشیاری کامل و حتی به راحتی در خلال فعالیت روزانه قابل انجام است اما در حالت آرامش پیام ها بهتر انتقال داده می شوند و سرعت تغییرات بیشتر می شود.

سابلیمال

سابلیمال چه کاربردهایی دارد

در قسمت ششم از پاسخ سوال سابلیمینال چیست و چه کاربردهایی دارد به بررسی کاربردهای سابلیمینال در موارد مربوط به ذهن و جسم می پردازیم …

سابلیمال (یا صحیحتر سابلیمینال) ها می توانند کمک کنند تا ابعاد زیادی از روان یا جسمتان را به حالت و یا شکل و فرم دلخواهتان تغییر دهید.

در ابعاد ذهنی می توانند به شما در مسایل مختلف و متفاوت ذهنی ، احساسی ، باوری ، شخصیتی ، رفتاری ،انگیزشی ، تمایلات و … در خدمت شما برای تغییر ضمیر ناخودآگاهتان و کارکردهای ناخودآگاه مربوطه قرار بگیرند.

در بعد جسمانی و فیزیکی هم می توانند به شما در مسایل گوناگونی که مربوط به زیبایی یا سلامتی یا تغییرات دلخواه فیزیکی و جسمی و یا انرژتیکی هست در خدمت شما برای تغییر ضمیر ناخودآگاهتان که در اینجا بهتر هست بگوییم مغز ناخودآگاهتان و کارکردهای ناخودآگاه مربوطه قرار بگیرند.

منظور ما از کارکردهای ناخودآگاه = کارکردهایی که کنترل و فعالیت آنها با خودآگاه شما نیست و با ضمیر ناخودآگاه شماست.

به عنوان مثال کمک به داشتن موهایی زیباتر و شادابتر ،وزن دلخواه، پوستی شفاف و زیبا و …

و بسیاری کاربردهای متنوع دیگر در زمینه هایی که تا قبل از آشنایی با این تکنولوژی حتی کوچکترین اثر گذاری در آن ها بسیار سخت و بسیار هزینه بر یا زمانبر و یا ناممکن بود.

این فایلها دایما در سراسر جهان به زبانهای مختلف در دنیا توسط مراجع تخصصی تولید و عرضه می شوند و تقریبا در تمامی حوزه ها اثر بخش بوده اند.

سابلیمیران افتخار دارد که این تکنولوژی را به شکلی معتبر به همه فارسی زبانان دنیا علی الخصوص ایرانیان عزیز با قیمتی مناسب و تاثیراتی باورنکردنی تقدیم کند.

پاسخ های شماره 7 و 8 و …  به همراه ویس تلفظ صحیح  و همچنین ویدیویی درباره مستندات علمی سابلیمینال ها همگی در صفحه اصلی سابلیمینال چیست موجود می باشد برای مشاهده روی لینک :

سابلیمینال کلیک کنید.

انواع دسته بندی های سابلیمینال 

بیشترین تاثیرگذاری روی ضمیر ناخودآگاه با فایل های سابلیمینال 

سابلیمینال صوتی
سابلیمینال صوتی
سابلیمینال صوتی
سابلیمینال
سابلیمینال
سابلیمینال
سابلیمینال
سابلیمینال معتبر
سابلیمینال معتبر
سابلیمینال
سابلیمینال معتبر
سابلیمینال اصل
سابلیمینال اصل
سابلیمینال اصل
سابلیمینال
سابلیمینال معتبر

جستجو آسان سابلیمینال مورد نظر

بعد از تایپ نام آلبوم در صورت عدم لود نتایج بعد از 20 ثانیه اینتر بزنید

در این مقاله به بررسی پاسخ سابلیمال چیست پرداختیم …

اگر بازهم مایلید درباره سابلیمینال ها بیشتر بدانید ویدیوهای آموزشی بسیار مفید و جذابی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید از طریق منو سایت به قسمت ویدیوهای آموزشی رفته و آنها را هم تک تک ملاحظه کنید.

5/5 - (2 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *