نازک کردن صدا

نازک کردن صدا

در این مقاله شما را با اینکه برای نازک کردن صدا چیکار کنیم آشنا می کنیم و همچنین در اواسط صفحه شما را با ابزاری آشنا می کنیم و لینک آن را برای شما قرار می دهیم ( سابلیمینال صدای زنانه) که موجب نازک تر شدن صدای شما و افزایش تن و همچنین انرژی زنانه صدای شما به صورت کاملا درونی و طبیعی می شود.

ممکن است این موضوع که برای نازک کردن صدا چیکار کنیم برای شما نیز به یک چالش تبدیل شده باشد. داشتن صدایی زیبا، آرام و متین به خصوص برای خانم ها می تواند تاثیر بسزایی در افزایش جذابیت داشته باشد. شاید شما نیز به این موضوع توجه‌ کرده باشید که همه دخترانی که صدای جذاب و زیبایی دارند حتی در صورتی که چهره زیبایی هم نداشته باشند همه را به سمت خود جذب می کنند. در این مقاله قصد داریم با آموزش این که برای نازک کردن صدا چیکار کنیم با شما همراه باشیم، لطفا تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

برای نازک کردن صدا چیکار کنیم :: صدای جذاب دخترانه چیست؟

پیش از توضیح هر چیزی لازم است ابتدا به تعریفی از صدای جذاب دخترانه بپردازیم. در تعاریف فارسی هر چیزی که قدرت جذب افراد را به سمت خود داشته باشد جذاب نامیده می شود. بنابراین می توان گفت که منظور از صدای جذاب دخترانه در واقع تن صدایی است که توانایی جذب و کشش افراد به سمت خود را داشته باشد. صدای دخترانه زمانی قابلیت جذب را پیدا می کند که دارای ویژگی‌هایی باشد. در ادامه به بررسی این ویژگی‌ها می‌پردازیم.

ویژگی‌های صدای جذاب دخترانه چیست؟

۱_ زیبایی

در مورد صدا واژه زیبا زمانی به کار می رود  که گوش نواز باشد. طبیعت انسان به گونه ای است که به سمت صداهای جذاب و گوش نواز کشیده و جذب می شود. صداهای گوش نواز و زیبا دارای الگوهای خاصی هستند که از الگوهای طبیعی تبعیت می کنند.

۲_ غیر یکنواختی صدا

شاید شما نیز توجه کرده باشید افرادی که هنگام صحبت کردن تن صدای یکنواختی دارند اصلا جذاب نیستند. در واقع هر گونه صدای ایجاد شده در صورتی گیرا و جذاب می شود که حالتی پویا و غیر یکنواخت داشته باشد. در واقع هنگامی یک صدا جذاب خواهد شد که دائما حالات آن تغییر کرده و یکنواخت نباشد.

۳_ ملودی صدا

منظور از ملودی همان آهنگ صدا است. در صورتی که می خواهید صدایی جذاب و دخترانه داشته باشید باید این نکته را در نظر داشته باشید. ملودی صدا نیز باید غیر یکنواخت باشد و دائما در حال تغییر باشد. به عنوان مثال هنگام صحبت کردن باید ملودی صدا با توجه به بیان نوع مطلب مدام تغییر کند. صدایی که به صورت ممتد بلند یا آرام باشد اصلا جذاب نیست.

نازک کردن صدا
ریتم صدا

یکی از مهم ترین عوامل در زیبایی و گیرایی صدا ریتم آن است. تمام موسیقی هایی که شما گوش می دهید دارای ریتم هستند. منظور از ریتم رعایت فاصله زمانی معین بین جملات است. این فواصل اگر مطابق با الگوهایی که برای گوش گیرا هستند نباشد گوش نواز نخواهد بود.

برای نازک کردن صدا چیکار کنیم :: صدای دخترانه چگونه است؟

همان گونه که گفته شد داشتن صدایی جذاب برای یک دختر می تواند او را به یکی از جذاب ترین دخترها تبدیل کند حتی اگر چهره چندان زیبایی نداشته باشد. یکی از عوامل موثر در زیبایی صدای دخترانه نازک بودن آن است. البته توجه داشته باشید که حنجره خانم ها به طور طبیعی هم صداهای نازک و هم صداهای کلفت را تولید می کند که می توانند از آن جهت غیر یکنواختی صدا و جذاب تر کردن صدای خود استفاده کنند. در واقع خانم ها جهت ایجاد یک صدای جذاب و دلنشین باید از تمام گستره صدای خود استفاده کنند. در ادامه به توضیح برخی از نکات جهت زیباتر کردن صدای خانم ها می پردازیم.

خوب قبل از ادامه مطلب همانطور که در اول مقاله به شما وعده دادیم ، برای مشاهده آلبوم سابلیمینال نازک کردن صدا و  تقویت صدای دخترانه روی لینک سابلیمینال صدای زیبا دخترانه کلیک کنید.

برای نازک کردن صدا چیکار کنیم :: نکات مهم

ایجاد صدای جذاب دخترانه علاوه برا داشتن صدایی که به صورت ذاتی زیبا باشد نیازمند تمرین است. به عبارت بهتر حتی اگر شما به صورت ذاتی صدای زیبایی نداشته باشید می توانید با انجام تمرینات و رعایت برخی از نکات اصولی صدای خود را جذاب تر کنید. از جمله این نکات اصولی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1_ هم خوانی با خوانندگان زن

یکی از مهم ترین تمرینات در ایجاد صدای نازک دخترانه هم خوانی با خوانندگان زن است. توجه کنید شما برای این که موفق به هم خوانی با خوانندگان زن شوید باید شنوایی قوی داشته باشید. به عبارت بهتر گوش شما باید ابتدا نازک بودن صدا را بشنود تا مغز بتواند از آن تقلید کند.

۲_ تمرینات در صحبت های روزانه

پیش از هر چیزی سعی کنید الگوهای لازم برای تغییر صدای نازک دخترانه را پیدا کنید. در مرحله بعد برای این که خود را به این گونه حرف زدن عادت دهید سعی کنید مکالمات روزانه خود را با تقلید از الگوهای آموخته شده انجام دهید. به عنوان مثال هنگامی که در حال مکالمه معمولی با مادر یا دوستان خود هستید تصور کنید که در یک سخنرانی مهم یا در یک مهمانی پر مخاطب قرار گرفته اید و افراد حاضر در جلسه باید صدایی گوش نواز از شما دریافت کنند.

۳_ برای نازک کردن صدا چیکار کنیم :: گوش دادن به صدای خود

هیچ چیز مانند این‌ که صدای خود را از گوش‌ مخاطب بشنوید در دخترانه تر کردن صدا به شما کمک نخواهد کرد.‌ طبیعی است که تمام افراد از شنیدن صدای ضبط شده خود بیزار هستند اما جهت عیب یابی  صدا اقدام به ضبط کردن صدای خود کنید. سپس در محیطی خلوت شروع به گوش دادن آن کنید. این روش یکی از بهترین روش ها برای تغییر صدا و دخترانه تر کردن آن به شمار می رود.

۴_ ادبیات صحبت کردن

طبیعی است که ادبیات صحبت کردن خانم ها و آقایان با هم متفاوت است. آقایان از واژه ها و لحن خاصی در صحبت های خود استفاده می‌کنند. در حالی که خانم ها بیش تر طی صحبت های خود احساسات خود را بیان می کنند. شما می توانید برق شادی و ناراحتی را در هنگام صحبت کردن در چشمان یک زن ببینید. بنابراین سعی کنید در هنگام صحبت کردن ادبیات خانمانه ای داشته باشید و در طول صحبت های خود احساسات خود را تماما ابراز کنید.

5_ برای نازک کردن صدا چیکار کنیم :: نفس عمیق

تاثیر نفس کشیدن بر تن و زیبایی صدا از لحاظ علمی به اثبات رسیده است. هنگامی که در حین صحبت کردن تنفس کوتاه دارید باعث غیرطبیعی و یکنواخت شدن صدای شما خواهد شد. بنابراین به کسانی که می پرسند برای نازک شدن صدا چیکار کنیم باید گفت که یکی از عوامل مهم در این موضوع کشیدن نفس عمیق است. جهت داشتن صدای زیبا پیش از صحبت کردن نفس عمیق از عمق ریه ها بکشید. جهت داشتن تنفس عمیق صحیح بهتر است نکات زیر را در نظر داشته باشید؛

  • نفس عمیق باید از عمق ریه ها باشد. جهت امتحان این که آیا نحوه تنفس شما صحیح است یا خیر مشت خود را در قسمت زیر آخرین دنده قرار دهید. در این حالت یکی از علائم تنفس درست انبساط شکم و بالا و پایین رفتن شانه ها است.
  • جهت داشتن تنفس عمیق صحیح تمرین کنید‌. به این منظور حجم زیادی از هوا را وارد ریه های خود کرده و به مدت ۵ ثانیه با حالت انبساط شکم نگه دارید. پس از گذشت ۵ ثانیه هوا را به حالت باز دم از ریه های خود خارج کنید. سعی کنید هنگام صحبت کردن از این روش تنفس استفاده کنید.
  • جهت انجام تنفس عمیق صحیح عادت کنید که هنگام بلند شدن و نشستن شانه هایتان را به سمت عقب نگه دارید و سرتان را بالا بگیرید. انجام این کار علاوه بر تنفس راحت تر باعث می شود شما اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.
  • سعی کنید بین جملات خود وقفه ایجاد کنید و هنگام وقفه نفس عمیق بکشید. با انجام این کار علاوه بر زیبا صحبت کردن و تنفس کافی مخاطب فرصت کافی برای درک گفته های شما را نیز خواهد داشت.
نازک کردن صدا

6_ برای نازک کردن صدا چیکار کنیم ::  اعتماد به نفس کافی

یکی از عواملی که سبب می شود از جذابیت صدای شما در هنگام صحبت کردن کم شود نداشتن اعتماد به نفس کافی است. هنگامی که شما اعتماد به نفس کافی برای صحبت کردن نداشته باشید هنگام صحبت کردن مدام دست و پای خود را گم می کنید و خجالت می کشید. این گونه افراد اعتماد به نفس این را ندارند که برای یک جمع چند نفره گوینده باشند. جهت داشتن اعتماد به نفس بالا هنگام صحبت کردن سر خود را بالا نگه دارید و به چشمان مخاطب خیره شوید. سعی کنید مخاطب مطلب را از عمق نگاه شما بخواند. شانه هایتان را به سمت عقب نگه دارید و صاف بایستید. سعی کنید تن و ولوم صدای خود را در هنگام صحبت کردن تغییر دهید تا گیرایی صدای شما برای مخاطب بیش تر شود.

سخن پایانی

داشتن صدایی جذاب و زیبا برای تمام افراد به خصوص خانم ها بسیار مهم است. به همین دلیل ممکن است بارها از خود بپدسند که برای نازک شدن صدا چیکار کنیم ، منظور از صدای جذاب دخترانه صدایی است که گوش نواز باشد و همه به سمت آن جلب شوند‌. افرادی که صدای دخترانه زیبایی دارند حتی اگر چهره خیلی زیبایی نداشته باشند برای همه جذاب تر هستند. در این مقاله سعی کردیم مطالبی را برای زیباتر و دخترانه تر کردن صدا به شما بیاموزیم. جهت داشتن صدایی دخترانه بهتر است مواردی چون عدم یکنواختی آهنگ و ملودی صدا، تنفس عمیق، داشتن اعتماد به نفس کافی، داشتن ادبیاتی خانمانه، هم خوانی با خوانندگان زن، ضبط کردن صدای خود، تمرین در معاشرت های روزانه، و …. را در نظر داشته باشید. سعی کنید در حین نازک تر کردن و دخترانه تر کردن صدا مراقب عدم یکنواختی ریتم صدای خود نیز باشید.

خوب در این مقاله شما را با پاسخ سوال برای نازک کردن صدا چیکار کنیم آشنا کردیم و همچنین لینک سابلیمینال صدای دخترانه را که بهترین ابزار برای نازک کردن صدا بدون نیاز به داروها یا عمل جراحی هست را هم در اواسط صفحه برای شما قرار دادیم. لطفا دیدگاه های خود را در قسمت دیدگاه های همین صفحه با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

5/5 - (21 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *