چشم کشیده

چشم کشیده
چشم کشیده

یکی از مواردی که در زیبایی چشمان ما بسیار موثر است بحث کشیده بودن چشمان ما می باشد.

اما بیاین نگاه کنیم ببینیم که  چه چشمانی چشمانی کشیده هستند.

خیلی از افراد تعریف چشم کشیده رو با چشم درشت اشتباه می گیرند اصولاً به چشمانی چشمای کشیده گفته میشه که گوشه انتهایی چشم از سمت مقابل اصطلاحا پخش شده باشه و یا گسترش پیدا کرده باشند.

پس برای اینکه چشم های کشیده ای داشته باشیم بایستی که گوشه انتهایی چشمان ما این کشیدگی لازم رو داشته باشه.

از  فاکتورهای دیگری که روی چشم های کشیده اثر گذاره و اون رو کامل تر و زیباتر میکند و شاید کمتر مورد توجه قرار گرفته باشد بحث زاویه داخلی چشم ها هست .

زاویه داخلی گوشه چشم اگر بخوام که دقیق تر بگم. اما در کنار همه این ها صرف داشتن این شرایط در چشم  مارو تبدیل به یک آدمی با چشم های کشیده و زیبا نمی کند.

بلکه انرژی چشم ما هم در این قضیه بسیار مهمه.

یکی از بهترین ابزار هایی که به ما کمک میکنه که همه این موارد را به صورت کاملاً درونی و طبیعی در خودمان ایجاد بکنیم استفاده از آلبوم تغییر کارکرد های ناخودآگاه بدنی هستش اگر  بخوام دقیق تر اسم اون رو بگم سابلیمینال چشم کشیده.

من از اینکه این آلبوم فوق العاده رو در پایین قرار میدم تا توضیحات بیشتر و همچنین پیام های پنهان یا عبارات تاکیدی که درش به کار رفته رو  خودتون ملاحظه بفرمایید

برای ملاحظه روی لینک  سابلیمینال چشم کشیده

کلیک کنید.

چشم کشیده
چشم کشیده

آیا من اگر بخواهم که چشم کشیده ای داشته باشم لازم هست تمرینات خاصی انجام دهم؟

دوستان یه سری از افراد هستند که اصولاً پلک های افتاده ای دارند این افراد  خیلی بهتر هست در کنار اینکه سابلیمینال گوش می کنند  یه سری تمرینات مربوط به باز شدن بیشتر چشم و کشیده بودن عضلات رو هم انجام بدهند تا انشالله بیشترین نتیجه را بگیرند وبتونن چشم کشیده ای داشته باشند

5/5 - (1 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *