کد ثروتمند شدن

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال کد جذب ثروت روی لینک کد جذب ثروت کلیک کنید.

همچنین یکی دیگر از آلبوم هایی که طرفداران زیادی دارد و کارکرد مشابهی با آلبوم بالا دارد آلبوم جذب پول دائمی هست که برای مشاهده آن روی لینک کد جذب پول دائمی کلیک کنید.

کد ثروتمند شدن

با سلام در این مقاله می خواهیم در مورد کد ثروتمند شدن صحبت بکنیم.

کد ثروتمند شدن عددی هست که از لحاظ فرکانسی قدرت جذب ثروت را برای شما دارد.

استفاده از این عدد نه خرافات هست و نه جادوگری.

بلکه از لحاظ متافیزیکی این اعداد یک سری انرژی هایی دارند که تکرار و مداومت آنها می‌تواند اثرات وضعی  ایجاد بکنه که شما را در موقعیت ها و شرایط جذب ثروت قرار میده. افرادی  را جذب می کنید که شما را برای ثروتمند شدن یاری می کنند و ….

کد ثروتمند شدن معروف به کد جذب ثروت هست و عموما آن را به این نام می شناسند.

برای جذب ثروتهای فوق العاده یکی از بزرگترین کمکهایی که می توانید به خودتان بکنید استفاده از این کدهاست.

اما در مورد این عدد ها مجموعه سابلیمیران یک سابلیمینالی تهیه کرده که موجب افزایش تاثیرات و همچنین سرعت تاثیرات این عدد ها می شود. نام این آلبوم کد جذب ثروت هست. در صفحه ای که لینکش را برای شما قرار می دهم توضیحات بسیار کامل و مفصلی در این رابطه هست که.فارغ از اینکه بخواهید آلبوم مورد نظر را تهیه کنید یا خیر می توانید از آنها بهره ببرید.

همچنین در اواسط صفحه در قسمت جملات تاکیدی یا همان پیام های پنهان این آلبوم را ، جملاتی را که شامل اعداد کیهانی جذب ثروت هستند را نیز به رایگان دسترسی دارید و مشاهده خواهید کرد.

سوال : کاربرد کد ثروتمند شدن به تنهایی ( بدون سابلیمینال ) چه چیزهایی هست ؟

کاربرد آن به این شکل هست که با خواندن مداوم کدهای مربوطه و انجام تمرینات مرتبط ، آگاهی و انرژی بیشتری از کائنات برای جذب خواسته مورد نظر خود که در اینجا ایجاد شرایط و اتفاقات برای جذب ثروت و تجربه داشتن ثروت زیاد هست دریافت می کنید و می توانید این خواسته را راحتتر و سریعتر جذب و وارد زندگی خود کنید.

اما سابلیمینال که حاوی کد ثروتمند شدن هم باشه چیه و قرار چه کمکی به ما بکنه؟

ما با استفاده از سابلیمینال اکد ثروتمند شدن سعی در ایجاد حالتی داریم که انگار هر لحظه هوشمندی درونی ما و تبادلات ناخودآگاه فرکانسی ما این کدها رو در کائنات زمزمه می کنن و انرژی و قدرتی فوق العاده رو به این کدها می دن تا در خدمت ما قوی ترین حالت جذب خودشون رو داشته باشن و آگاهی و ندای بزرگی رو در کائنات در مورد ایجاد اتفاق دلخواه ما به صدا در بیارن.

نتیجه گرفتن از اعداد کیهانی جذب ثروت میلیاردی در این حالت بسیار سریعتر و قدرتمندتر و دارای اثرات و ضرب آهنگی ماندگار تر در کائنات خواهد بود.

میزان اثرگذاری کد ثروتمند شدن برابر است با میزان انرژی که از ناخودآگاه ما ساطع می شود چرا که محل برقراری ارتباط و تماس ما با کائنات و انرژی های جاری در آن از طریق ضمیر ناخودآگاه ماست.

وقتی که ما این کدها رو که در اینجا مثلا کد ثروتمند شدن هست رو تبدیل به یک تصویر تکرار شونده و یک زمزمه درونی ناخودآگاه می کنیم اون موقع هست که می تونیم روی قدرت و تاثیرگذاری این کدها حساب کنیم و نتیجه اش برامون ملموس تر باشه!

چرا که این کدها در حالت عادی قدرت و تاثیر چندانی ندارند و همین مورد هم باعث شده که یه عده اثرگذاری و قدرت این کدها رو ضعیف بدونن چون به همون شیوه و شکل نادرست و کم اثر اون ( تنها تکرار و خواندن اونها و یا بعضی مدیتیشن ها و تمرینات که معمولا هیچ سابقه ای ندارند ) از این قدرت و زبان مشترک با کائنات استفاده کردن

کد ثروتمند شدن

5/5 - (5 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

1 پاسخ
  1. افرا گفته:

    آلبو ساب ثروت رو گرفتم دیروز از دیروز تاحالا یه چیزای جدیدی حس می کنم فک کنم قوی باشه

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *