ویدئو آشنایی بیشتر با چاکراها و نحوه متعادل سازی آنها

 چاکراها ، مراکز انرژی بدن

در مقاله ی تست فعالیت چاکراها ، در مورد چاکرا ها گفتیم ، در این بحث قصد داریم چاکرا ها را بیشتر بشناسیم و با نحوه متعادل سازی آنها آشنا خواهیم شد.

به طور کلی می شود گفت ، چاکرا ها مراکز انرژی بدن هستند که تعادل ها ، موجب تعادل زندگی ما می شود.

چاکراها اطلاعات و انرژی نیروی زندگی را از طریق شبکه های عصبی ، هورمون ها و احساسات ؛ دریافت و پخش می کنند.

بدین ترتیب انرژی لازم را برای اعضای حیاتی و اصلی ما تامین می کنند.

اگر این مراکز به خوبی کار نکنند ، اعضای حیاتی و اصلی ما ضعیف و بیمار خواهند شد ؛ چرا که برای درست کار کردن انرژی حیاتی کافی را ندارند.

مرگ چیست؟ مرگ انسان یا هر موجود زنده ی دیگری ، در نتیجه ی پخش شدن و از بین رفتن تجمع انرژی چاکرا های او رخ می دهد .

همنطور که برای پاکیزگی محل زندگی و خانه ی خود اهمیت قائل هستیم ، نباید نسبت به پاکیزگی چاکرا ها هم بی تفاوت باشیم.

چاکراها در کالبد فیزیکی ما نفوذ می کنند و حتی فراتر از آن هم میتوانند بروند.

متعادل کردن چاکراها

 نحوه فعالیت چاکرا ها

چاکرا ها از دو طریق غدد درون ریز و سیستم عصبی ، روی جسم ما اثر متقابل دارند . تنش در چاکرا ، به وسیله ی سیستم عصبی که به آن پیوسته است ، مشخص می شود و به اندامهایی که توسط این شبکه ی عصبی کنترل می شوند انتقال پیدا میکند . وقتی که این تنش ها برای مدت زمان طولانی یا با شدت زیاد ، در شخص بمانند ؛ علائم بیماری بروز می کند .

بیماری در اثر بسته شدن یا اختلال در این مراکز انرژی ایجاد می شود ؛ پس اگر شما هم احساس می کنید که مشکلات مربوط به ضعف یا عدم تعادل یک چاکرا را دارید (که این از روی مجموعه علائم و نشانه ها مشخص می شود) ، نیاز دارید که آن چاکرا یا چاکرا ها را پاکسازی کنید.

دارو میتواند در روند بهبود موثر باشد و بیماری را درمان کند ، ولی آن اندامها دائما د رمعرض خطر هستند چرا که آن انرژی پاک  و حیات بخش هستی ، به خوبی درآنها جریان ندارد.

هاله ی انرژی اطراف ما هم از انرژی چاکراها بدست می آید ؛ پس در نهایت می شود گفت ، چاکراها مراکزی برای تبادل انرژی هستی و کائنات با بدن هستند و انرژی کائنات از طریق چاکراها و به ویژه 7 چاکرای اصلی ، وارد بدن یا از آن خارج می شوند.

بنابراین اگر چاکراها در تعادل باشند ، انسان را به تکامل خود نزدیکتر می کنند و می توان هر مشکل جسمی یا روحی را درمان کرد.

پاکسازی چاکرا ها

روش های پاکسازی چاکرا ها

روشهای زیادی برای پاکسازی چاکراها گفته شده است که غالبا احتیاج به مدیتیشن و تمرکز های زیاد دارند.

یکی از ابزارهایی که به شما کمک می کند با حداقل انرژی و تمرکز نسبت به پاکسازی چاکرا ، اقدام کنید ، سابلیمینال ها هستند که در این زمینه بسیار کاربردی هستند.

چاکرا ها باید به تعادل برسند و این تعادل باید به ترتیب و به صورت مداوم و ممتد صورت بگیرد ، تا اثر بخش باشد و بهترین نتیجه از آن دریافت شود.

روند باید از چاکرای ریشه شروع شود و به چاکرای تاج برسد ، متعادل کردن چاکراها یکی از کارهای مفیدی است که هر شخص باید در طول زندگی خود انجام دهد ؛ چرا که در کارکرد بدن و مسائل جسمی و ذهنی و روحی ما بسیار موثر هستند.

سابلیمینال معتبر برای چاکراها

آلبوم های چاکرا های سابلیمیران ، شامل جملات تاکیدی بسیار فوق العاده و بی نظیر در این زمینه هستند که ضمیر ناخودآگاه شما را (که تاثیرگذار ترین عضو وجودی ما نسبت به چاکراها است) ، به نحوی متعادل و مناسب تحت تاثیر قرار می دهند.

برای آشنایی با هر چاکرا ، به صفحه ی محصول مورد نظر مراجعه کنید و از خواص و ویژگی های آن چاکرا و مشکلاتی که در اثر عدم تعادل آن ممکن به وجود بیاید ، مطلع شوید

همچنین برای کسانی که مایل به پاکسازی چاکراهای خود هستند ، پکیج هر 7 آلبوم را با تخفیف ویژه در نظر گرفته ایم که می توانید تهیه کنید.

توجه داشته باشید که برای استفاده از آلبوم های چاکراها ، با  اطلاعات کافی  نسبت به متعادل سازی چاکرا ها ، اقدام کنید ؛ به خصوص چاکرای چشم سوم ، اگر ظرفیت لازم برای آن در شما ایجاد نشده باشد ، ممکن است مشکلاتی ایجاد کند. همچنین تمرکز خود را فقط بر یک چاکرا قرار ندهید ، مگر اینکه مطمئن باشید آن چاکرا شدیدا از تعادل خارج شده است ؛ پس از آن حتما به بقیه چاکراها هم بپردازید.

صحبت درمورد چاکراها ، بسیار گستره است ! در صفحه ی هرآلبوم چاکرا ، اطلاعات خلاصه و مفیدی وجود دارد که می توانید از آنها بهره ببرید

اگر بخواهیم در این زمینه به شما کتابی معرفی کنیم ، کتاب “هفت چاکرا هفت بدن” اثر عارف بزرگ هندی “اوشو” است که می تواند برای شما مفید باشد.

خوشحال خواهیم شد اگراطلاعات و نظرات ارزشمند خود را در این رابطه برای ما و دیگران کامنت کنید.

این مطلب را با دوستان خود که در مورد چاکرا ها و نحوه فعالیت و تاثیر آن ها آشنایی ندارند ، به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *