روشن کردن مو با مواد طبیعی

زیبایی موها ازعوامل مهمی است که در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد. به همن دلیل با محافظت و زیبایی موهای خود کمک بسیاری به زیبایی چهره خود میکنید، یکی از روش های زیبا تر شدن موهای شما،روشن کردن مو با مواد طبیعی است.

روش های روشن کردن رنگ موها با مواد طبیعی

همانطور که اشاره شد رنگ مو ها نقش بسزایی در زیبایی چهره دارد. رنگ هایی مثل رنگ قهوه ای و رنگ بلوند از رنگهایی هستند که اصولا درخشان به نظر میرسند. البته باید توجه کنید که روشن کردن موها با این روش رنگ موهای شما را فقط میتواند از رنگ طبیعی چند درجه روشن تر کند.

روشن کردن مو با مواد طبیعی

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه کمک به روشن شدن طبیعی موها و تغییر گرایش بدن برای تولید ملانین کمتر در موها ” فایل پیام های پنهان روشن کردن مو “ است این سابلیمینال ارزشمند موجب تغییر گرایش و حالات بدنی به سمت داشتن موهایی روشن تر به کمک ضمیر ناخودآگاه می شود ، این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است. هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

روشن کردن مو با فایل مخصوص تاثیر گذاری بر ضمیر ناخودآگاه | می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمیران آشنا شوید

  1. برای روشن شدن موهای خود میتوانید مقداری چای بابونه را دم کرده و آن را به مدت ۸ تا ۹ ساعت روی موهای تمیز بگذارید این کار منجر به روشن شدن موهایتان میشود.
  2. در صورتی که موهای خشکی دارید میتوانید اندگی روغن نارگیل را به همرا اسیدسیتریک ترکیب کنید و بر روی مو های خود قرار دهید.
  3. همچنین میتوانید دو قاشق غذا خوری آب لیموی تازه را با یک فنجان آب گرم ترکیب کنید و روی موهای خود بمالید و سعی کنید در مجاروت نور آفتاب قرار بگیرید.
  4. میتوانید مقداری روغن زیتون را با مقداری عسل مخلوط کنید و بر روی مو های خود قرار دهید.
  5. همچنین میتوانید مقداری دارچین را دم کنید و به مدت ۶ ساعت بر روی موهای خود بگذارید و بعد موهای خود را بشویید با این روش موهای شما از رنگ طبیعی خود روشن تر و درخشان تر خواهد شد.
  6. میتوانید ۲عدد تخم مرغ را که به خوبی هم زده اید با ۳ قاشق روغن زیتون مخلوط کرده و بر روی مو های خود به مدت 30 دقیقه قرار دهید.
  7. همچنین میتوانید اندکی جوش شیرین را با مقداری آب ترکیب کنید و به موهای خود بمالید البته حتما توجه داشته باشید که محلول جوش شیرین را فقط یک بار در ماه استفاده کنید.
  8. میتوانید از روغن آووکادو نیز برای روشن شدن موهای خود استفاده کنید.

روشن کردن موهای قهوه ای تیره با مواد طبیعی

اگر از رنگ قهوه ای تیره موهای خود خسته شده اید و تمایل دارید آنها را روشن تر کنید در این بخش با ما همراه باشید.

اگر تا حالا، هنگام مراجعه به سالنهای آرایش و یا در منزل، برای رنگ موها از رنگهای شیمیایی استفاده کرده اید، وقت آن است که این دفعه اندکی صبر کنید و موها را مدتی استراحت دهید و از عوارض ناشی رنگهای شیمیایی به دور باشید. در این قسمت، روشهایی را به شما پیشنهاد میکنیم که با بهره گیری از مواد طبیعی و کاملا بی ضرر، می توانید موهای خود را روشن، براق و زیبا کنید.

چای بابونه برای روشن کردن مو

دم کرده بابونه موها را روشن میکند. مقداری بابونه را در آب بجوشانید و آنرا از روی صافی عبور دهید. موها را به مدت نیم ساعت به این دم کرده آغشته کنید. می توانید چند برگ نعناع و نصف یک لیمو را هم به بابونه ای که در حال دم کشیدن است، اضافه کنید.

لیمو برای روشن کردن مو بصورت طبیعی

استفاده از لیمو از ساده ترین روشهای روشن تر کردن مو است. آب چند لیمو را بگیرید و با آب رقیق کرده و روی موها اسپری کنید. بعد از نیم ساعت می توانید، موها را با آب سرد و نرم کننده بشویید.ضمناً پوره گوجه فرنگی،می تواند جایگزینی بسیار مناسب و موثر برای لیمو باشد.

روشن کردن مو با مواد طبیعی گیاهی بدون استفاده از رنگهای شیمیایی

روغن بچه برای روشن کردن مو

تارهای مو را با روغن بچه ماساژ دهید و در مجاورت نور خورشید قرار بگیرید و بعد از نیم ساعت موها را با سامپوی مناسب بشویید.

رنگ موی مسی طبیعی

افرادی که می خواهند رنگ موی مسی داشته باشند میتوانند از یک نسخه گیاهی خیلی ساده برای به دست آوردن این رنگ استفاده کنند. جهت تهیه این ترکیب لازم است که به ترکیب گل ریواس و گل بابونه و مقداری حنا را باهم ترکیب کنید. برای این منظور به مقدار مساوی یعنی قاشق غذاخوری از گل ریواس، گل بابونه و حنا را در ظرفی ریخته و آنها را با ۳ لیوان آب مخلوط کرده و روی حرارت قرار دهید. بعد از جوشیدن این مخلوط آن را صاف کرده و روی موهایتان ماساژ دهید. این ترکیب باعث به دست آمدن رنگ مسی روی موها میشود.

بلوند کردن مو با مواد طبیعی

برای بلوند کردن طبیعی مو از گیاه اسپرک استفاده می کنند. دقت کنید که گیاه اسپرک انواع مختلفی دارد که از بین آنها تنها یک نوع برای رنگ‌ موی سر بهتر است پس به هنگام تهیه این گیاه حتما به فروشنده توصیه کنید که اسپرک را برای رنگ مو لازم دارید. جهت تهیه عصاره اسپرک 4 ‌قاشق غذاخوری از آن را با ۳‌ لیوان آب بجوشانید و بعد ازصاف کردن و سرد شدن، آن را روی موها ماساژ دهید. با ماساژ این عصاره روی موها به مرور زمان موها به رنگ زرد و بعد از آن به رنگ بور در می آیند.

[ratings] امتیازتان به این مقاله را با دادن ستاره ثبت کنید. ستاره ها از راست به چپ می باشند و اولین ستاره سمت چپ امتیاز پنج ستاره است