روشن کردن مو طبیعی

در گذشته بیشتر خانمها برای رنگ کردن مو و آراسته نشان دادن خودشان از انواع گیاهان دارویی استفاده می کردند. استفاده از ‌گیاه دارویی با رنگهای متفاوت و زیبا باعث روشن کردن مو طبیعی، تغییر رنگ موها و ایجاد تغییر در ظاهر شما می‌شود.

روشن کردن مو با مواد طبیعی

موهای خرمایی یا قهوه ای رنگ  را با چای سیاه، قهوه، چای ساخته شده از پوست گردو، پوست درخت گیلاس یا میخک تیره تر و روشن تر میکنند.هر یک از این مواد را می تونید به مدت ۲۰ دقیقه در آب بجوشانید و بعد از آبکشی به موهایتان بمالید.

نصف فنجان گیاه مریم گلی را دو فنجان آب بجوشانید، موهای خود را به آنها آغشته کنید و به مدت ۳۰ تا ۴۵ دقیقه روی موها بگذارید و بعد بشورید.

روشن کردن مو طبیعی

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه کمک به روشن تر شدن رنگ موها به صورت طبیعی استفاده از قدرت مغز (ضمیر) ناخودآگاه توسط تلقینات قدرتمند اثرگذار بر کارکردهای ناخودآگاه بدنی مرتبط است ، این سابلیمینال های فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است و بر اساس سلیقه خودتان می توانید از آنها بهره مند شوید. هم اکنون می توانید از طریق لینک های زیر مشاهده کنید:

سابلیمینال موی بلوند ، فایل تاثیر گذار بر مغز ناخودآگاه |

سابلیمینال موی مشکی ، فایل تاثیر گذار بر مغز ناخودآگاه |

سابلیمینال موی قهوه ای روشن ، فایل تاثیر گذار بر مغز ناخودآگاه |

همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع سابلیمینال های زیبایی وبسایت سابلیمیران آشنا شوید

روشن کردن موهای تیره با مواد طبیعی

دو فنجان چای بابونه را با ۱ فنجان آبلیمو مخلوط کرده و روی مو ماساژ دهید و در مقابل نور خورشید بنشینید. این روش در روشن شدن موها نقش موثری دارد. برای نتیجه گیری بهتر، این روش را 2 تا 3 مرتبه در هفته انجام دهید.

دو فنجان ماست را با سه/چهارم فنجان عسل مخلوط  کرده و سپس با مخلوط بدست آمده، موها را ماساژ دهید . بهتر است از این مخلوط، ۸ ساعت قبل از حمام استفاده نمایید.

مخلوط ریواس له شده را با یک فنجان آب اناناس مخلوط کرده، و سپس مو ها را به آن آغشته کنید همانند روش قبل برای چند ساعت در زیر نور آفتاب قرار بگرید. این روش را نیز 2 تا سه مرتبه در هفته تکرار کنید.

سه قاشق غذاخوری دارچین را با ماست مخلوط کرده و به مدت ۳۰ دقیقه روی موها قرار دهید.

موها را با روغن بچه ماساژ دهید. کمی روغن بچه را در کف دست بریزید و تارهای مو را با آن ماساژ دهید. این روش، یکی از روشهای خیلی ساده برای روشن تر کردن موها است. فقط باید موها را با روغن بچه ماساژ دهید و در مجاور نور خورشید قرار بگیرید. به یاد داشته باشید بعد از استفاده از روغن بچه، موها را با شامپو قوی و نرم کننده مناسب بشویید. استفاده مداوم از روغن بچه و شستن موها در روشن تر شدن موها نقش موثر دارد.

برای روشن کردن مو طبیعی، موها را در دم کرده بابونه غوطه ور کنید همچنین قهوه ای تیره موها را روشن تر میکند. بابونه، علاوه بر روشن تر کردن رنگ موها، باعث درخشش موها نیز میشود.فقط تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقداری بابونه را در آب بجوشانید و صبر کنید تا خنک شود و سپس آنرا از روی صافی عبور دهید. حالا موها را به این دم کرده آغشته کنید و حداقل 30 دقیقه صبر کنید.برای جلوگیری از چکه کردن آن، موها را با پلاستیک بپوشانید.

با چایی که از بابونه ساخته شده است یا زنجبیل یا گل رنگ می توانید به موهایتان هایلایت زرد رنگ بدهید.

آب برشهایی از لیمو را را بگیرید.میتوانید آن را با آب کمی رقیق کنید.این محلول را در یک بطری بریزید و آنرا روی موها اسپری کنید. نیم ساعت صبر کنید. ضمناً میتوانید این مدت را در هوای آزاد، البته در سایه و نه در مجاورت نور مستقیم خورشید، سپری کنید تا لیمو کار خود را شروع کند. بعد از این مدت، موها را با آب سرد و نرم کننده ای مناسب بشویید.

بوسیله ریشه ریواس و آب، برای موهای روشن، می توانید هایلایت قرمز بدهید.

رنگ کردن مو سفید با مواد طبیعی

نصف فنجان مریم گلی و رزماری خشک را در در ۲ فنجان آب داغ باهم مخلوط کنید، و موهای سفید خود را با این مخلوط بپوشانید. هر هفته یک مرتبه این مخلوط را به موهایتان بمالید تا به رنگ مورد نظر خود برسید.

برای تیره کردن موهای سفید هم، سه قاشق غذاخوری چای سیاه را با سه قاشق غذاخوری مریم گلی و یک‌کاسه آب جوشیده تازه، باهم مخلوط نمایید. و از مخلوط به دست آمده هر هفته دو مرتبه استفاده کنید.

رنگ موی طبیعی شرابی

برای رنگ موی شرابی، با روش زیر میتوانید به نتیجه دلخواه برسید:

یک فنجان ریشه چغندر را با نصف فنجان آب هویج مخلوط کرده و موها را با آن ماساژ دهید و به مدت ۱ ساعت اجازه دهید روی موها قرار بگیرد.

رنگ موی طبیعی طلایی

برای رنگ موی طلایی،کسانی که تمایل دارند موهایی طلایی‌ رنگ داشته باشند میتوانند از عصاره گل بابونه و گل ریواس استفاده کنند. ترکیب این دو عصاره یکی از بهترین رنگ موهای طبیعی برای کسانی است که دارای موهای سفید می باشند.

ماساژ این عصاره بر موهای سفید و بی‌رنگ باعث طلایی شدن آنها میشود. برای تهیه این عصاره ۵ قاشق گل بابونه و ۵ قاشق گل ریواس را در سه لیوان آب مخلوط کنید. این مخلوط را روی حرارت کم، قرار دهید تا آماده شود. بعد از ۲۰ دقیقه که گل بابونه در آب جوشید این محلول آماده است. آن را صاف کنید و بعد از خنک شدن روی موهای خود ماساژ دهید. این کار را تکرار کنید تا رنگ طلایی مورد نظرتان روی موها ظاهر شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 {امتیازها})