عوارض سابلیمینال چیست

آیا استفاده از سابلیمینال ضرر دارد ؟

عوارض سابلیمینال چیست ؟!

پرسشی که ممکن است در ذهن بعضی از مخاطبان ایجاد شود ، این است که ” آیا ممکن است استفاده از سابلیمینال ها برای ما ضرر داشته باشد و به طور کلی عوارض سابلیمینال چیست ؟ ”

با ما همراه باشید…

مرجع معتبر تولید و نشر سابلیمینال

قبل از بررسی استاندارد بودن یک سابلیمینال ، باید اصالت مرجعی که سابلیمینال را از آن تهیه می کنیم بررسی کرد!

سابلیمینال ها ، فایل های صوتی هستند ؛ پس افراد زیادی می توانند آن را به هرشکلی تولید کرده و ادعا کنند که یک سابلیمینال است ، در صورتی که واقعیت این نیست!

وقتی مرجعی که سابلیمینال را از آن تهیه می کنیم ، معتبر یا با سابقه نباشد و صرفا یک کانال یا سایت باشد که هیچ تاییدیه و مجوزی ندارد ؛ مسلما تهیه فایل سابلیمینال از آن کاری خطرناک و با ریسک بالاست!

عموما نتیجه ای هم حاصل نمی شود!

اگر هم با احتمال کم ، نتیجه ای بدست آید ؛ به خاطر این است که فایل سابلیمینال را از جای دیگری کپی کرده اند!

در این راستا ، ما در مجموعه ی سابلیمیران ، با اخذ تاییدیه معتبر از ارگانهای مربوطه مشغول به فعالیت هستیم و از وزارت ارشاد و همچنین وزارت صنعت ، مجوز داریم!

ضررهای سابلیمینال

مجوز هایی که برای کسب و کارهای مجازی صادر می شود ، به شکل نماد هایی هستند که در انتهای سایت(فوتر سایت) کاملا قابل دسترسی و استعلام هستند.

یعنی با کلیک بر روی این نماد ها ، به صفحه ی مجوز رسمی آن کسب و کار هدایت خواهید شد!

(برای مشاهده مجوز های سابلیمیران ، برروی این نماد ها در پایین صفحه کلیک کنید!)

دقت کنید که برخی از سایت ها ، فقط عکس این نماد ها را در صفحه خود بارگزاری میکنند و وقتی روی آنها کلیک کنید هیچ نتیجه ای حاصل نمی شود و یا اینکه به یک صفحه ی غیر مرتبط هدایت خواهید شد و به اصطلاح سر مخاطب خود را کلاه می گذارند!

محتوای یک سابلیمینال استاندارد

سابلیمینال های واقعی ، از عبارات تاکیدی قدرتمند ایجاد شده اند !

نکته ی مهم در مورد سابلیمینال این است که قرار است چه تلقیناتی را در ناخودآگاه ما بمباران کند؟

برای این منظور؛ ما تمامی عباراتی که در محصولاتمان (رایگان – غیر رایگان) به کار برده شده است را ، به طور کامل برای مخاطبان در صفحه ی محصول ذکر کرده ایم!

عوارض سابلیمینال

اگر چه عده ای ، کم لطفی کردند و با اینکه ما برای تهیه این عبارات هزینه صرف کرده ایم و زحمت متحمل شده ایم ؛ از این امر سو استفاده کرده اند.

در هر حال عبارات تاکیدی ما کاملا در دسترس هستند!

با کمی دقت ، متوجه خواهید شد که یک تیم حرفه ای به طور علمی و حساب شده و با رعایت تمام جوانب ؛ این عبارات را تهیه کرده اند و آن چیزی که در سابلیمیران به عنوان عبارت تاکیدی در هر موضوعی استفاده شده است ، حتی در نمونه های خارجی به ندرت یافت می شود یا اصلا مشاهده نشده!

استفاده از امواج در سابلیمینال

با کمال تاسف ، برخی افراد برای اینکه حس نتیجه گیری را به مخاطب القا کنند ، از امواج استفاده می کنند.

توجه کنید که ؛ امواج باینورال بیتس آلفا یا هر چیز دیگری که بخواهد روی مغز شما برای افزایش تلقین پذیری، تاثیر بگذارد ؛در طولانی مدت مضر است.

افراد نا بلد متاسفانه نه تنها از این امواج استفاده می کنند ، بلکه این روش را تبلیغ هم می کنند و این اصلا خوشایند نیست!

این امواج به راحتی در فضای اینترنت قابل دسترسی هستند و ما نیز می توانستیم به راحتی به فایل های خود اضافه کنیم.

اگر کسی مایل باشد ، ما میتوانیم این امواج را در اختیار او بگذاریم و به تجربه درک کنند که آیا حالات و احساساتشان ، حین گوش دادن به آن امواج طبیعی است یا نه ؟!

عوارض سابلیمینال چیست

افراد نا بلد ، چون تخصصی در زمینه ی تولید سابلیمینال ندارند ؛ این امواج را به یک فایل خالی یا غیر استاندارد اضافه می کنند و مخاطبشان ، به دلیل تغییر حالت ذهنی خود ، احساس می کند که در حال تاثیر پذیری است !

اما واقعیت این است که فقط امواج ذهنی او تحت تاثیر قرار گرفته است و هیچ تلقین موثر و مفیدی در راستای هدفی که از گوش دادن سابلیمینال دنبال می کرده است ؛ صورت نگرفته است!

ما به خاطر اهمیتی که برای سلامت مخاطب خود قائل هستیم ، از این امواج استفاده نکردیم و نخواهیم کرد! اعتماد شما ، اولین اولویت ماست.

البته ؛ توجه کنید که مقوله ی امواج بیوکنزی با مطلبی که عرض شد ؛ کاملا متفاوت است!

آیا سابلیمینال ضرر دارد

5/5 - (1 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *