ویدئو معرفی آثار چشم سوم در قرآن

معرفی آلبوم مناسب برای باز کردن و تعادل چشم سوم همراه با حفظ انرژی های معنوی مثبت در شما : آلبوم سابلیمینال چشم سوم

( با کلیک بر روی صفحه لینک شده به اطلاعات فوق العاده ای درباره چشم سوم نیز دسترسی پیدا خواهید کرد و همچنین به رایگان جملات تاکیدی مرتبط با چشم سوم را در اواسط صفحه خواهید دید )

در این متن قصد داریم این موضوع رو بررسی کنیم و به این سوال که شاید برای خیلی ها به وجود اومده پاسخ بدیم که چشم سوم و توانایی های اون در اسلام چه جایگاهی داره؟

چشم بصیرت در اسلام و عبادت های اسلامی

یکی از واضح ترین نشونه های چشم سوم در اسلام در هنگام نماز هست .

چشم سوم در قرآن

وقتی که فرد سجده می کنه باعث میشه که به پیشونیش فشار بیاد و از اون مهمتر اینکه ناخودآگاه روی پیشونیش کاملا تمرکز می کنه ، این تمرکزِ همراه با دقت بعد از مدت طولانی به فعال شدن چشم سوم کمک میکنه.

در اصطلاح اسلامی ، به چشم سوم ، ” چشم بصیرت ” گفته میشه. به عنوان نمونه ؛ در آداب اسلامی اومده که نماز شب و مداومت بر اون ؛ در بیدار شدن چشم بصیرت موثر هست.

بسیاری ازعالمان دینی ، به جهت عبادت و سجده های طولانی که داشتن ؛ بعد از مدتی به اصطلاح صاحب چشم بصیرت می شدن ! و حتما شما هم میشناسیدشون… اینکه از اصطلاح چشم بصیرت نام بردیم به خاطر اینه که بدونید متفاوت از چشم سوم نیست.

تقویت چشم سوم ( چاکرای ششم ) شما.

شواهد قرآنی چشم سوم

در آیات قرآن هم ، نمونه های اشاره به چشم سوم ، دیده میشه. به عنوان مثال در آیه ی 22 سوره ی ق ؛ بیان شده :

” تو در غفلت از این بودی ، پس ما پرده را برداشتیم و چشمانت تیز بین شد.”

در این آیه سخن از امری موجود هست که به جهت پوششی بر چشم ، انسان قادر به دیدن اون نیست.

در مورد بهشت و جهنم هم این مساله وجود داره که اگر پرده از مقابل چشم ما برداشته بشه ، همین الان میتونیم بهشت و جهنم رو ببینیم و از آینده ی خودمون باخبر بشیم.

پس در مورد چشم برزخی هم این موضوع صدق می کنه و به تعبیر قرآن ، باید پرده از روی چشم برداشته بشه تا چشم حدید و تیزبین بشه!

تاثیر معنویات در فعال شدن چشم سوم ( چشم بصیرت )

در مجموع می شه اینطور نتیجه گرفت : افرادی که جنبه های معنوی قوی تری دارن معمولا چشم سوم فعالتر و تیزتری دارن و این حتی در تجربه های معنوی و شهود و الهاماتی که مردم عادی هم دریافت می کنن خیلی مشاهده شده.

امیدواریم این مطلب براتون مفید باشه
میتونید این مطلب رو با کسانی که میشناسید به اشتراک بگذارید.
منتظر نظراتتون هستیم.

8 پاسخ
 1. سعادتمند گفته:

  درود من بر انسانی که مرادرهدفم که صلح وزیبایی درجهان هست یاری می‌کند وخودش فهمیده که باید مددبدهد.پس بابت این رسالت بزرگ ومقدس که فرمانده به عهده ی من گذاشته ،اورامیستایم وسپاس بیکران دارم

  پاسخ
 2. سلام نام من رحیم رحیمی گفته:

  اگر کسی چشم سوم داره باید توانایی اینو داشته باشه باحافظه خیلی بالا که خورشیداست وصل بشه وکل رازهای دنیوی دینی که بصورت نذر داده میشه ودین و دنیا وچرخش خورشید وزمین را دریافت کند ودید بهشت وجهنم که براین دنیاست ببیندوآخر عاقبت انسان وحیوانات رابداند.

  پاسخ
 3. رحیم رحیمی گفته:

  خداوند همه چیز را بر اساس پنج پایه گزاری کرد،دین5پییغمبر5 سلسله5قاره5 کشورهای عضوناتو5 که توه ایران باشدوعضو ناتو آن پنج کشوروآن پنجی که هرچه نصفش کنی دو پنج دیگر گل کنه وکل دنیا رودربر بگیره.

  پاسخ
 4. سلام نام من رحیم رحیمی گفته:

  من ادعا دارم ازتاریخ تولدم تا حال از اسرار سه خدایم تاریخ تولدم 1357,6,3میباشد که می‌گویم نامم سه و روزم سه و ماهم دو سه سالم زبدبرمن گذشت هرسال دوسال ازیک به سه ازسه به پنج واز پنج به هفت،ویا به ریاضت سه،سیکس،یک سرسهای دوازده که5و7=12و4تای3=12و یکش‌‌‌‌ یکه هزاره که اون یکه رازه چشم سوم بنده مدت 5ساله که فعال هست به خودی خود فعال شده هنگامی که چشمم رامیبندم جهانی برمن نمایش داده می‌شود همچنین دراوقات فراقت گیتیهای فراوان یاچهره های خوشکل وخوش صورت نشان داده می‌شود ودر بعضی اوقات درموردتنظیم زمان وزمین وخورشیدازچشم سوم من استفاده میشودوبهشت وجهنمی به روز دراین دنیا برپا شدکه جهنمش برای من بودبهشت آینده اش برای کل دنیا نسبت فراوانی نعمتهای بیکران اعم ازبارش باران آلیاژهایمعدنی100/100و نفت، گاز ،آب وسرسبزی زمین که بنده دیدم خدا دروجود من وحسهای من ودید من انجام می‌داد که بنده به خود میبالیدم و مدعی بودم که من انجام می‌دهم، ولی الاهی شکر که درقبال این سوزش ها رازهای فراوانی درمورد دیین ودینودنیا راز خورشید وستاره گان به من آموخت و دوره کردم دوره زندگی خویش ودوره کردم کل دوره هارا با فرقان یا گاری که من درآن بودم از خدای 1که رازه تا به حال هنوزهم چشم سومم+حس‌های دیگرم فعال هستند

  پاسخ
 5. علی راز گفته:

  باسلام من یک ادم معمولی نیستم من انچه که میبنم میتوانم شکل بکشم که من خودم هستم

  پاسخ
 6. ناشناس گفته:

  این شواهدی که فرمودید هیچکدوم صحیح نیست چشم بصیرت یعنی اگاهی نسبت به جامعه و موقعیت شناسی و ربطی به چشم سوم نداره

  پاسخ
  • سابلیمیران گفته:

   اون رو که شما میگید رو تو اخبار میگن یه چیز دیگست منظور از بصیرت در اینجا بصیرت ماورایی هست

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 {امتیازها})