تله پاتی چیست ؟ انواع تله پاتی

تله پاتی چیست؟ انواع تله پاتی

تا به حال این تجربه را داشته اید که به شخصی خاص فکر کنید و سپس وی با شما تماس بگیرد، با شخصی در حال صحبت هستید و هر دو یک جمله را بگویید، قبل از آن که شخصی حرفی بزند بدانید که در سر او چه می گذرد و حس نگرانی و دلهره برای اتفاقی داشته اید؟ تجربه هایی که در نام بردیم همگی یک وجه مشترک داشته اند، بدون آن که از حواس پنجگانه خود استفاده کنید به درکی خاص از یک چیزی رسیده اید… این همان تله پاتی است. در ادامه قصد داریم تله پاتی چیست ؟ انواع تله پاتی را به طور کامل توضیح دهیم.

در رابطه با این که تله پاتی چیست ؟ انواع تله پاتی باید بگوییم که تعریف تله پاتی همانی است که در بالا بیان کردیم. اما در رابطه با انواع تله پاتی، سه نوع تله پاتی وجود دارد که هر یک ویژگی های خاص خود را دارند، با ما همراه باشید تا این سه نوع را برای شما بیان کنیم.

تله پاتی و انواع آن

تله پاتی غریزی

تله پاتی غریزی بر پایه احساس، غریزه و شهود است. تله پاتی غریزی در بین حیوانات به میزان زیادی دیده می شود و می توان گفت که راز بقای آن ها همین نوع از برقراری ارتباط است. در انسان ها بین کسانی که با هم ارتباط روحی و عاطفی عمیقی دارند، مانند افراد یک خانواده، دوستان صمیمی و زوج ها شاهد تله پاتی غریزی هستیم. تله پاتی غریزی را رایج ترین نوع تله پاتی می دانند. به عقیده بعضی ها تله پاتی غریزی به چاکراه سوم چشم یا چاکراه خورشیدی بستگی دارد.

تله پاتی چیست؟ انواع تله پاتی
تله پاتی غریزی در بین حیوانات بسیار زیاد ولی در بین انسان ها بین کسانی که رابطه عاطفی قوی بینشان است وجود دارد

تله پاتی روانی

تله پاتی روانی به صورت ذهن به ذهن انجام می شود. در تله پاتی روانی پیامی خاص بین دو ذهن منتقل می شود. توجه داشته باشید که این دو ذهن باید از یکدیگر فاصله داشته باشند. به عقیده تعدادی از متخصصین امر این فاصله می تواند در حتی بین دو کهکشان هم باشد.

تله پاتی معنوی

تله پاتی معنوی به صورت روح به روح اتفاق می افتد. تا به حال به افراد غیب گو توجه کرده اید؟ به این موضوع فکر کرده اید که آن ها چگونه از اسرار با خبر هستند؟ در این حالت افراد غیب گو یا مدیوم ها با فضای معنوی ارتباط دارند، یعنی ذهن آن ها پلی بین عالم واقع و دنیای معنوی به وجود آورده است. تله پاتی معنوی می تواند بین یک انسان با یک روح یا دو روحی که با یکدیگر ارتباط عاطفی قوی دارند اتفاق افتد. البته توجه داشته باشید که تله پاتی معنوی به مراقبه احتیاج دارد.

تله پاتی چیست؟ انواع تله پاتی

افزایش مهارت تله پاتی

در رابطه با این که تله پاتی چیست ؟ انواع تله پاتی مطالبی را بیان کردیم. حال قصد داریم به این موضوع اشاره کنیم که چگونه می توان مهارت تله پاتی را بالا برد. مراقبه، کریستال ها و تجسم از بهترین کارها برای افزایش مهارت تله پاتی هستند. برای انتخاب کریستال باید از احساس شهودی خود کمک بگیرید. دلیل تنوع داشتن کریستال ها را می توان در متنوع بودن ارتعاشات هر کسی دانست. کریستال ها در تله پاتی کمک می کنند که پیام ها بهتر به مقصد مورد نظر شما برسند.

تمرینات مربوط به مراقبه و تجسم برای بالابردن مهارت تله پاتی

 • در محلی که احساس آرامش می کنید با چشمانی بسته دراز بکشید یا بنشینید.
 • ده نفس عمیق بکشید و به هر دم و بازدم تمرکز داشته باشید.
 • زمانی که احساس کردید کاملا راحت هستید، جسم خود را به طور کامل در ذهنتان مجسم کنید. برای تجسم کردن از قسمت انگشت های پا شروع کنید. توجه داشته باشید که در هنگام تجسم باید تمام چاکراه های بدن را به صورت باز در نظر بگیرید. نورهای درخشانی را در اطراف خود تصور کنید.
 • در هنگام تصور کردن زمانی که به سمت سر رسیدید، فرض کنید که نورهای اطراف شما به سمت آسمان بازتابیده می شود.
 • چیزی در حدود ده تا پانزده دقیقه در این حالت باقی بمانید، در این مدت می توانید از جملاتی مانند من آماده دریافت پیامم استفاده کنید.
 • در زمان مراقبه می توانید با استاد خود ارتباط ذهنی برقرار کنید و از او کمک بخواهید. البته برای این کار باید به اندازه کافی تمرین کرده باشید.
 • بعد از انجام مراقبه تشکر را فراموش نکنید، از خودتان و نوری که به صورت محافظ برای شما است.

نکته مهم در رابطه با انجام مراقبه این است که اگر آن را به قصد ارتباط داشتن با شخصی خاص تمرین می کنید، مراقبه را هم با حضور وی انجام دهید که تاثیرات بیشتری داشته باشد.

در هنگام مراقبه با شخص دیگر به چه نکاتی باید توجه کرد

بعد از بحث در رابطه با تله پاتی چیست ؟ انواع تله پاتی و روش های افزایش آن، در رابطه با مراقبه های دو نفره برای بالابردن مهارت تله پاتی مطالبی را بیان خواهیم کرد.

بالا بردن مهارت تله پاتی دو نفره

 • اعتقاد کامل: هر دو کسی که مراقبه را انجام می دهند باید به تله پاتی ایمان داشته باشند.
 • صبر: مراقبه برای دریافت پیام های تله پاتی سریعا جواب نخواهد داد، صبور باشید.
 • فرد مناسبی را انتخاب کنید: شخصی که او را انتخاب می کنید باید با شما رابطه عاطفی قوی داشته باشد و همانطور که گفتیم به تله پاتی و مراقبه ایمان قلبی داشته باشد.

از پیام های ساده شروع کنید: در ابتدا برای آن که در کار خود موفق شوید از ارسال و دریافت پیام های ساده شروع کنید.

 • بررسی: بعد از مراقبه در رابطه با آنچه به شما گذشت با یکدیگر بحث کنید و نکات آن را برسی کنید.
 • تمرین و تکرار: از تمرین خسته نشوید و بدانید که هر چه بیشتر تمرین کنید مهارت شما افزایش پیدا خواهد کرد.

در نهایت امیدوارم مطالب مفیدی در رابطه با موضوع تله پاتی چیست ؟ انواع تله پاتی به دست آورده باشید

1.7/5 - (6 {امتیازها})