جذابیت زنان از نگاه مردان

عوامل بسیاری باعث نگاه مردان به زنان می شود، مردها ذاتاً دوست دارند که جذابیت زنان را تحسین و به آنها نگاه کنند. طبق پژوهش هایی که در مورد نگاه به زنان، انجام گرفته است، بیشتر مردان اظهار کرده اند که اگر مورد زیبایی ببینند حتما نگاه می کنند و برخی گفته اند که در موارد بسیار خاص نگاه می کنند و عده ی اندکی گفته اند که هیچ وقت اینکار را نمی کنند. واقعیت این است که مردها به زنان جذاب نگاه می کنند و در مقابل زن ها هم نگاه می کنند. در این نوشته به جذابیت زنان از نگاه مردان خواهیم پرداخت و خصوصیات زنان جذابی را که مردان را عاشق می کند بیان خواهیم کرد.

جذابیت زنان از نگاه مردان می تواند به حفظ و پایداری روابط بین زن و شوهر تاثیر فوق العاده ای داشته باشد. جذابیت ظاهری هر زنی می تواند برای مردان جذاب باشد اما حفظ روابط پایدار، همیشه متکی به زیبایی ظاهری نیست. برای داشتن روابطی پایدار و جذاب بودن در نگاه مردان باید خصوصیات زنانه ای را  پیدا کنید که برای مردان جذابیت بیشتری ایجاد می کند و آن ها را جذب می کند. بر اساس یافته های علم روانشناسی چند ویژگی بارز در زنان وجود دارد که مردها توجه بیشتری به آن ها می کنند و بیشتر مجذوب آن ها می شوند.

جذابیت زنان از نگاه مردان

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه ایجاد جذابیت بیشتر ” سابلیمینال جذابیت زنانه “ است این سابلیمینال ارزشمند موجب تغییر حالات ذهنی و رفتاری برای جذابیت بیشتر به شکلی ناخودآگاه و به کمک ضمیر ناخودآگاه می شود و همچنین موجب جذب همسر دلخواه شما با کمک قانون جذب می گردد ، این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است. هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

سابلیمینال جذب همسر و جذابیت زنانه با فایل تاثیر گذار بر ضمیر ناخودآگاه |

همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمینال روابط وبسایت سابلیمیران آشنا شوید

همچنین سابلیمینال لوندی و عشوه گری و سابلیمینال زیبایی اندام زنانه هم در صورت دلخواه کمک حال شما خواهند بود.

بینی گوشتی و استخوانی چه تفاوتی باهم دارند؟

همانگونه که ذکر شد بینی گوشتی پوستی ضخیم با غضروفهایی ضعیف و نازک دارد اما بینی استخوانی دارای پوستی نازک یا معمولی و غضروفهای ضخیم تر است. جراحی زیبایی بینی بر روی بینی های استخوانی نسبت به بینی های گوشتی بهتر و راحتر است. بنابرین جراحی بینی های گوشتی مخصوصا برای افرادی که توقع بالایی از جراحی دارند معمولا رضایتبخش نیست چون بعد از جراحی، این بینی ها تغییر زیادی نمیکنند. ضمناً هزینه های جراحی در بینی های گوشتی به دلیل سختی و پیچیدگی عمل بالاتر از بینی های استخوانی است.

تحقیقات نشان داده از آنجایی که آقایان دید بسیار وسیعی به مسائل دارند و در نگاه اول کمتر به جزئیات نگاه می کنند، خانم ها باید بدانند چه خصوصیاتی در برخورد اول می تواند یک مرد را جذب کند تا راحت تر با انها ارتباط برقرار کنند و رابطه پایداری داشته باشند. در ادامه 5 ویژگی مهم زنانه را بررسی خواهیم کرد که از نگاه مردان جذابیت بیشتری دارد، و در ذهنشان به سرعت ثبت می شود.

خصوصیات زنانه جذاب از نگاه مردان

زنان جذاب مهربان هستند

مهربانی هر موجودی را تحت تاثیر قرار می دهد و اغلب مردان زن ‌های مهربان و ساده را بسیار دوست دارند. مردان، زنانی را که به طور واقعی خوشحال هستند و احساسات خود را بروز می‌دهند و تمام توجه‌ شان به مرد زندگی‌شان است را بسیار دوست ‌دارند. داشتن این خصوصیت می‌تواند مردان را عاشق کند. پس برای جذاب بودن نخست مهربان باشید.

زنان جذاب هوش هیجانی بالایی دارند

هوش هیجانی بالا در زنان، مردان را بیشتر تحت تاثیر قرار می دهد، منظور از هوش هیجانی، داشتن احساسات بسیار قوی نسبت به هر چیزی است. به طور مثال احساس هیجان و شادی؛ زمانی که هدیه‌ای دریافت می‌کنید یا احساس غمگینی؛ زمانی که فیلمی ناراحت کننده می‌بینید همگی این‌ها می‌تواند هر مردی را تحت تاثیر قرار دهد. زنانی که هوش هیجانی بالایی دارند اغلب باعث دلگرمی هستند و از نظر مردها این زنان قابل اعتمادند و می توان به آن‌ها تکیه کرد و به هنگام ناامیدی می‌توان از این زنان انگیزه و امیدواری کسب کرد پس هوش هیجانی خود را تقویت کنید.

زنان جذاب همیشه لبخند دارند

دنیای مردان اغلب شلوغ و پر مشغله است و در طول روز با مسائل و مشکلات مختلف، روبه رو می شوند در نتیجه بیشتر انرژی آنها گرفته می شود و احساس خستگی به آنها دست می دهد. در این مواقع مردها دوست دارند که همسرشان با چهره شاداب از آنها استقبال کنند زیرا مردان با دیدن چهره همیشه شاداب همسرشان خستگی را از خود به دور می کنند برای همین اغلب زنانی که همیشه لبخندی واقعی بر روی لبانشان است، جز زنان پر انرژی هستند که آقایان را می‌توانند به راحتی عاشق خود کنند. بنابرین همیشه با تبسم از همسرتان استقبال کنید.

زنان جذاب همیشه خوشبو هستند

خصوصیات ظاهری زن می تواند مرد را عاشق و جذابیت او را بیشتر کند علاوه بر خصوصیات اخلاقی زنانه، به خصوصیات ظاهری زنانه هم دقت کنید. از عطر و رایحه استفاده کنید تحقیقات نشان داده است بوی عطر تاثیر فوق العاده ای را بر روی ذهنیت مردان ایجاد می کند. زیرا مردان رایحه ها را بیشتر به خاطر می سپارند و تکرار آن رایحه می تواند حس بسیار خوبی را در آن ها ایجاد کند. بنابرین استفاده از یک عطر وسوسه انگیز می تواند در جذب آقایان بسیار موثر باشد از عطرهایی استفاده کنید که ماندگاری بیشتر و رایحه ی خوش داشته باشد.

زنان جذاب پوششی زیبا دارند

به لباس هایتان اهمیت دهید زیرا با آراسته کردن ظاهرتان می توانید مردها را جذب کنید. درست است که آقایان دقت جزئی بر روی پوشش ندارند اما نوع لباس پوشیدن و رنگ‌هایی که استفاده می‌کنید می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی نظر و دیدگاه آقایان بگذارد. لباس‌هایی با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع و شاداب می‌تواند علاوه بر زیباتر نشان دادن شما، روحیه و انگیزه مرد مقابل تان را نیز بالا ببرد و احساس بسیار خوبی میان شما ایجاد کند بنابرین برای جذاب بودن پوششی جذاب داشته باشید.

زنان جذاب همیشه تمیزند و آماده

صورت و موهای زائد بدن را همیشه اصلاح کنید زیرا اگر غیر این باشد برای مردان بسیار ناخوشایند است بعد از حمام از عطر استفاده کنید و لباس تمیز بپوشید تا جذابیت را برای همسرتان خلق کنید.

[ratings] امتیازتان به این مقاله را با دادن ستاره ثبت کنید. ستاره ها از راست به چپ می باشند و اولین ستاره سمت چپ امتیاز پنج ستاره است
0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *