جذابیت چیست

ویدیو جذابیت چیست

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال جذابیت زنانه روی لینک سابلیمینال جذابیت زنانه کلیک کنید.

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال جذابیت مغناطیسی روی لینک جذابیت مغناطیسی کلیک کنید.این آلبوم برای هر دو جنس می باشد.

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال جذابیت مردانه روی لینک سابلیمینال جذابیت مردانه کلیک کنید.

جذابیت چیست

در این مقاله شما را با پاسخ سوال جذابیت چیست آشنا می کنیم و همچنین در اواسط صفحه شما را با ابزاری آشنا می کنیم و لینک آن را برای شما قرار می دهیم ( سابلیمینال افزایش جذابیت ) که موجب افزایش فوق العاده جذابیت شما به صورت درونی با کمک تلقین و همچنین قانون جذب می شود.

جذابیت چیست :: انواع جذابیت در روابط

جذابیت چیست ؟ برای اینکه در روابط بلندمدت خود جذابیت داشته باشید باید در ابتدا انواع جذابیت را شناخته تا با بهره‌گیری از آنها در بلندمدت جذابیت در روابط را تجربه کنید.

جذابیت چیست :: جذابیت عاطفی

در پاسخ پرسش جذابیت چیست باید بگوییم که اولین نوع جذابیت، جذابیت عاطفی است. جذابیت عاطفی یعنی اینکه ما به‌جز علاقه جسمی و جنسی باید به احساسات پرشور قلبی برسیم و بعد آن را به شریک زندگی‌مان ابراز کنیم. برای ابراز علاقه عاطفی روش‌ها گوناگونی وجود دارد که هیچ یک از این روش‌ها بر دیگری برتری ندارد و صرفاً شما باید با شناخت عمیقی که از شریک عاطفی خود به دست می‌آورید، سعی کنید آنها را به‌کارگیری کنید. مثلاً برای فردی ممکن است بهترین روش گل دادن باشد، برای فرد دیگری ممکن است به‌زبان‌آوردن جملات عاشقانه و برای دیگری نوشتن متنی عاطفی و در آغوش کشیدن باشد. هرچه شناخت عمیق‌تری از شریک خود به دست آورید روش بهتری را انتخاب کرده و طبیعتاً جذابیت در روابط به روش عاطفی برای شما کارساز خواهد بود.

جذابیت چیست :: داشتن اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس

اگر شما خود را دوست نداشته باشید، به توانایی‌هایتان ایمان نداشته باشید، خودتان را دست‌کم بگیرید و برای خود ارزش و احترام قائل نشوید چگونه انتظار دارید تا فرد دیگری این احساسات را نسبت به شما داشته باشد؟ افراد زیادی هستند که از کمبود اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس رنج می‌برند و پژوهش‌ها نشان داده‌اند که این افراد هیچ‌گونه جذابیتی در روابط برای دیگران ایجاد نمی‌کنند! پس اگر شما هم دچار این مشکل هستید قبل از هرگونه اقدامی برای یافتن پاسخ جذابیت چیست باید در ابتدا اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس خود را بالا ببرید تا در گام بعدی جذابیت در روابط را بچشید.

خوب قبل از ادامه مطلب همانطور که در اول مقاله به شما وعده دادیم ، :

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال جذابیت زنانه روی لینک سابلیمینال جذابیت زنانه کلیک کنید.

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال جذابیت مغناطیسی روی لینک جذابیت مغناطیسی کلیک کنید.این آلبوم برای هر دو جنس می باشد.

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال جذابیت مردانه روی لینک سابلیمینال جذابیت مردانه کلیک کنید.

جذابیت چیست :: توجهی مداوم

یکی از بزرگ‌ترین و قدرتمندترین نیروها، نیروی حضور است. ایجاد یک مکالمه طولانی، گوش‌دادن به درد و دل‌های شریکتان، توجه و معطوف کردن حواس به نیازهای او، توجه تغییراتی که در ظاهر خود و یا خانه انجام داده است نه‌تنها از شما یک شریک دوست‌داشتنی می‌سازد؛ بلکه به‌مرورزمان این توجه مداومِ شما به‌عنوان یکی از ویژگی‌های جذاب در ذهن شریک عاطفی‌تان نقش می‌بندد. برای رسیدن به پاسخ جذابیت چیست نیاز به معجزه خاصی ندارید، همین اقدامات ساده ولی مهم از شما یک فرد جذاب در رابطه می‌سازد.

ارتباط چشمی

تمام پایه و اساس یک رابطه لزوماً داشتن مکالمه‌های طولانی‌مدت و حرف‌زدن نیست. گاهی اوقات در معجزه سکوت، این نگاه‌های عمیق هستند که به بزرگ‌ترین پل ارتباطی میان شما و شریکتان بدل می‌گردند. شریک عاطفی شما گاهی اوقات فقط نیاز دارد تا به او عاشقانه و عمیق نگاه کرده و در سکوت لب‌ها با چشم‌هایتان سخن بگویید. این یکی دیگر از مهم‌ترین عامل جذابیت در روابط است که افراد آن را نادیده می‌گیرند.

جذابیت چیست :: در لحظه و در کنار هم بودن

به‌جز موقعیت‌های خاص مانند تولد، سالگرد آشنایی و ازدواج، مراسم و میهمانی‌های مهم شریک عاطفی‌تان به حضور فیزیکی شما در زمان‌های دیگری نیز نیاز دارد. حضور فیزیکی شما در زمان‌هایی که ممکن است شریک عاطفی‌تان غمگین باشد، از موضوع و اتفاق خاصی بسیار خوشحال باشد و یا حتی موقعیت‌های به‌ظاهر ساده همانند صرف شام بسیار برای جذابیت در روابط مثمرثمر است. نعمت و معجزه حضور همیشگی شما نه‌تنها به جذابیت رابطه افزوده؛ بلکه باعث می‌شود تا آن رابطه بنیان‌های عمیقی برای ادامه پیدا کند.

تا می‌توانید صحبت کنید!

به همان میزانی که شما باید برای شریک زندگی‌تان شنوای خوبی باشید به همان میزان باید هنگامی که فرصت پیدا می‌کنید صحبت کنید. رابطه یک‌طرفه نیست و بین دو شریک عاطفی باید دیالوگ شکل بگیرد. در میان همین دیالوگ‌های دوطرفه است که ارتباط عاطفی شکل می‌گیرد و عامل مهمی برای جذابیت در روابط می‌شود. اینکه شما با شور و هیجان شروع به صحبت‌کردن می‌کنید نشانگر علاقه و اهمیت دوطرفه برای حفظ رابطه است!

جذابیت چیست

خوب در این مقاله شما را با پاسخ جذابیت چیست آشنا کردیم و همچنین لینک سابلیمینال های مربوط به جذابیت را هم در اواسط صفحه برای شما قرار دادیم.لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

5/5 - (22 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

1 پاسخ
  1. علی گفته:

    مرسی خیلی مفید بود. جذابیت به نظر من اصلاح انرژی های درونیه که با کمک ضمیر ناخودآگاه میشه انجامش داد. چون خیلیا رو دیدم که خیلی ام زشتن ولی به دل هه میشینن

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *