سحرخیز شدن

سحرخیز شدن

در این مقاله به بررسی روش های سحرخیز شدن خواهیم پرداخت و همچنین در اواسط صفحه شما را با ابزاری آشنا می کنیم و لینک آن را برای شما قرار می دهیم ( سابلیمینال سحرخیزی ) که موجب تغییر حالات و شرایط ذهنی و بدنی و کارکردهای ناخودآگاه مرتبط با سحرخیز شدن با کمک تلقین به ضمیر یا همان مغز ناخودآگاه می شود و این فرآیند را فوق العاده برای شما آسانتر و سریعتر و پایدارتر می کند.

امروزه به دلایل مختلف سحرخیز شدن برای خیلی از افراد به یک آرزو بدل شده است. یکی از دلایل مهم آن، نوع سبک زندگی میباشد. بیدارماندن تا دیرهنگام به هر دلیلی، میتواند بزرگترین علل دیر بیدار شدن از خواب و در نتیجه، اختلال در انجام کارها شود. برای افرادی که دیرهنگام از خواب بیدار میشوند و یا در ساعت دلخواه خود نمیتوانند روز خود را شروع کنند؛ سحرخیز شدن یک چالش سخت به شمار میرود. در ادامه مطلب سعی داریم به شما بگوییم که چطور میتوان سحر خیز شد.

خوب قبل از ادامه مطلب همانطور که در اول مقاله به شما وعده دادیم ،برای مشاهده آلبوم  سحرخیز شدن با کمک ضمیر ناخودآگاه روی لینک سابلیمینال سحرخیزی کلیک کنید

روشهای سحر خیز شدن

از بین روش های سحر خیز شدن به مهمترین و کارآمدترین آنها اشاره میکنیم تا نتیجه ای بهتر از آن بگیریم. بسیاری از افراد دوست دارند خیلی زود به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند؛ اما باید بگوییم سحرخیز شدن یک عادت است و برای به دست آوردن این عادت باید به آن زمان بدهید. کسب عادت سحرخیزی با برنامه ریزی و تمرین مداوم، حداقل بیست و یک تا چهل روز زمان نیاز دارد. حال روشهای سحرخیز شدن چیست؟ برای سحرخیز شدن، توصیه میشود مراحل زیر را جدی بگیرید.

1-خوابیدن به موقع

ساعت بیدار شدن بستگی به ساعت خواب شب دارد. خواب شب از این جهت حائز اهمیت است که انرژی روز بعد را تأمین میکند. هرچه شب قبل را دیر تر بخوابید، بیدار شدن در روز بعد دشوارتر خواهد بود. جدای از مضرات خوابیدن پس از نیمه شب، افرادی که دیرهنگام میخوابند، به سختی صبح زود بیدار میشوند؛ در طول روز احساس خستگی و کسل بودن میکنند. کارایی ذهن پایین می آید و در نتیجه کارهای روزانه از کیفیت کافی برخوردار نخواهند بود. بدن به صورت نرمال، احتیاج به خواب کافی هفت ساعت دارد. اگر به هر دلیلی شب را دیر خوابیده اید نیاز نیست به خودتان سخت بگیرید تا حتما صبح خود را زود آغاز کنید.این کار بدن را خسته کرده و به آن آسیب میرساند.

سحر خیز شدن :: 2- نیم ساعت از روز قبل زودتر بیدار شوید

برای سحر خیزشدن کافیست، هر روز نیم ساعت زودتر از روز قبل بیدار شوید. شاید با خود بگویید اینگونه زمان زیادی باید صرف شود تا به یک فرد سحرخیز تبدیل شویم. نکته مهم این است که، اگر از همان روزاول تمرین بخواهید صبح زود از خواب بیدار شوید، پس از چند روز از این کار خسته میشوید؛ و با ناامیدی روبه رو خواهید شد. پیشنهاد ما این است برای سحرخیزشدن، هر روز نیم ساعت از روز قبل زودتر بیدار شوید و به مرور میبینید که ساعت بیداری شما روبه سوی صبح زود میرود و این برای شما کم کم به یک عادت بدل میشود.

3-زنگ هشدار ساعت را از خود دور کنید

برای سحرخیز شدن کافیست زنگ هشدار موبایل و یا ساعت را یک بار کوک کرده و آن را دورتر از خود قرار دهید. اینگونه برای قطع کردن آن باید از رختخواب بیرون بیایید. در این صورت شما مرحله مهم سحرخیز شدن را با موفقیت طی خواهید کرد. چند بار کوک کردن زنگ هشدار و قطع کردن مداوم آن نتیجه منفی خواهد داشت و شما را بد خواب میکند.

سحرخیز شدن

سحرخیز شدن :: 4- شستن دست و صورت و نوشیدن آب

تماس آب به صورت و دستان شما، خواب را تا حدودی از شما دور میکند. برای سحرخیز شدن این مورد کوچک، یک کمک کننده بزرگ محسوب میشود. همچنین نوشیدن آب پس از بیدار شدن انرژی مناسبی برای از بین رفتن خواب آلودگی را به شما میدهد.

5-نرمش صبحگاهی

انجام چند حرکت ساده ورزشی میتواند یک معجزه به حساب آید. چرا که نرمش صبحگاهی حتی به مدت دو تا سه دقیقه باعث گردش خون سریع و در نتیجه افزایش انرژی خواهد شد.

سحرخیز شدن :: 6- برنامه ریزی روزانه

داشتن یک برنامه روزانه برای رسیدن به اهدافتان را میتوان یک محرک مهم برای سحرخیز شدن به حساب آورد. داشتن انگیزه قوی بیش از هر چیز در بیدار ماندن صبح زود به شما کمک میکند. پیشنهاد ما این است که برای نتیجه گیری بهتر، برنامه روزانه خود را از شب قبل آماده کرده و آن را در کنار زنگ هشدار خود قرار دهید؛ تا هنگام بیدار شدن آن را ببینید و به یاد بیاورید که کارهای مهمی برای انجام دادن دارید.

برنامه ریزی روزانه را برای سحرخیز شدن جدی بگرید. برنامه روزانه ای که از شب قبل آماده شده باشد، مثل اردوهای مدرسه عمل میکنند. از شب قبل برای آن خوشحال هستنید. برنامه ریزی روزانه خود نوعی انگیزه به حساب می آید.

در این مقاله شما را با روشهای سحرخیز شدن آشنا کردیم و همچنین لینک سابلیمینال سحرخیز شدن را هم در اواسط صفحه برای شما قرار دادیم.منتظر نظرات ارزشمند شما در دیدگاه ها هستیم.

5/5 - (12 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *