ویتامین دوقلوزایی

خوب همانطور که در اول مقاله به شما وعده دادیم :

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال دوقلوزایی روی لینک سابلیمینال جذب دوقلو زایی کلیک کنید.

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال بارداری پسر روی لینک سابلیمینال بارداری پسر کلیک کنید.

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال بارداری دختر روی لینک سابلیمینال بارداری دختر کلیک کنید.

در این مقاله به بررسی ویتامین دوقلوزایی خواهیم پرداخت و همچنین در اواسط صفحه شما را با ابزاری آشنا می کنیم و لینک آن را برای شما قرار می دهیم ( سابلیمینال جذب دو قلوزایی) که موجب تغییر حالات و شرایط بدنی و کارکردهای ناخودآگاه بدنی مرتبط با با بارداری برای باردار شدن دوقلو با کمک تلقین به ضمیر یا همان مغز ناخودآگاه می شود.

ویتامین دوقلوزایی

برای دوقلو باردار شدن، بدن مادر و پدر احتیاج به پروتيئن و ویتامین های مختلف و کافی دارد. به همین علت مصرف مکمل های دارویی انواع ویتامین ها جهت دوقلوزایی توصیه میگردد. اما مهمتر از آن مصرف مواد غذایی دارای ویتامین دوقلوزایی میباشد. در این مطلب سعی داریم به آن دسته از ویتامین هایی بپردازیم که درصد دوقلو باردار شدن را افزایش میدهند.

تحقیاقات نشان داده است از مهمترین ویتامین دوقلوزایی، مصرف زینک و فولیک اسید است. خوشبختانه مواد غذایی که این دو ویتامین را به همراه دارند شامل دیگر ویتامین ها نیز میشوند. باید توجه داشت برای یک بارداری سالم نیاز به وجود انواع ویتامین ها برای سلامت مادر و جنین است. در این مطلب به مهمترین آنها میپردازم.

ویتامین دوقلوزایی :: زینک،ویتامین دوقلوزایی

زینک یکی از مهمترین ویتامین ها برای افزایش شانس دوقلو باردار شدن میباشد. چرا که هم برای تخمک گذاری مادر و هم برای افزایش و تقویت اسپرم پدر توصیه میشود. میتوان در کنار مصرف مواد غذایی دارای زینک، از مکمل دارویی آن نیز استفاده کرد. اما توجه داشته باشید مصرف بیش از انداره زینک نیز میتواند باعث بروز مشکلاتی در سلامت بدن گردد. از جمله مواد غذایی دارای زینک میتوان به سبزیجاتی اشاره کرد، که رنگ آنها تیره است. سبزیجات با رنگ تیره، منبعی غنی از زینک و البته سایر ویتامین ها هستند.در این مطلب به معرفی مهمترین آنها میپردازیم.

ویتامین دوقلوزایی

سبزیجات دارای زینک و اسید فولیک

1-اسفناج و جعفری

از معروفترین مواد غذایی که جزو ویتامین دوقلو زایی محسوب میشوند، اسفناج و جعفری هستند.چرا که اسفناج و جعفری حاوی زینک، فولیک اسید، ویتامین C، ویتامین K، ویتامینB6، ویتامین A، همچنین کلسیم، فسفر، منیزیم، آهن، پتاسیم و همچنین منبعی از ویتامین های دیگر میباشد.

2- بامیه ونخود فرنگی

بامیه ونخود فرنگی «نخود سبز»، جزو سبزیجات تیره رنگ به شمار میروند؛ مصرف خام و پخته شده آن به آماده شدن بدن جهت دوقلو باردار شدن کمک میکند. بامیه و نخود فرنگی علاوه بر منبع سرشار از زینک، حاوی ویتامین A، ویتامین C، ویتامین K، سدیم، پتاسیم، کلسیم و ویتامین های دیگر نیز میباشد. مصرف این دو هم برای آقایان و هم برای بانوان توصیه میگردد.لازم به ذکر است نخود فرنگی به تنهایی حاوی بخش قابل توجهی از پروتئین میباشد و جزو مواد غذایی محبوب در ویتامین دوقلوزایی به شمار میرود.

ویتامین دوقلوزایی :: اسید فولیک و دوقلو زایی

اسید فولیک یکی از مهمترین ویتامین ها در این امر شناخته میشود.اسید فولیک یک مکمل است که بانوان قبل و همچنین حین بارداری باید روزانه مقدار مشخصی از آن را مصرف کنند.علاوه بر مصرف مکمل دارویی اسید فولیک، مواد غذایی زیر نیز این نوع ویتامین را دارا میباشند.

از جمله مواد غذایی که حاوی ویتامین B9 هستند؛ میتوان به اسفناج و سبزیجاتی که برگی شکل میباشند، بامیه، کلم، کلم بروکلی، گوشت مرغ، لبنیات از جمله پنیر اشاره کرد.

مصرف گوشت گاو و مرغ علاوه بر داشتن پروتئین لازم، دارای اسید فولیک نیز هستند.

مواد غذایی دیگر دارای ویتامین دوقلوزایی

از جمله مواد غذایی دیگری که شامل ویتامین دوقلوزایی هستند به سیر، قارچ و ذرت، لبنیات به خصوص شیر و ماست، میتوان اشاره کرد.

خوب همانطور که در اول مقاله به شما وعده دادیم :

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال دوقلوزایی روی لینک سابلیمینال جذب دوقلو زایی کلیک کنید.

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال بارداری پسر روی لینک سابلیمینال بارداری پسر کلیک کنید.

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال بارداری دختر روی لینک سابلیمینال بارداری دختر کلیک کنید.

در این مقاله شما را با ویتامین دوقلو زایی آشنا کردیم و همچنین لینک سابلیمینال جذب دوقلوزایی را هم در اواسط صفحه برای شما قرار دادیم.منتظر نظرات ارزشمند شما در دیدگاه ها هستیم.

5/5 - (11 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *