کدهای کیهانی

ویدیو معرفی کدهای کیهانی

کدهای کیهانی چه اعدادی هستند

وقتی که صحبت از کدهای کیهانی میشه ابتدا لازم هست که ما یک درک صحیح و درستی از ارتباطات انرژتیک در جهان داشته باشیم.

هرچند احتمالاً خیلی از ما این مورد را بر اساس تجربه هایی که داشته ایم درک کرده‌ایم  اما باز هم لازم هست که به صورت واضح تر و شفاف تر این موضوع گفته بشه و باز بش و بررسی بشه. دوستان تمام قسمت های این جهان که بهتر اون رو جهان مادی بنامیم  به همدیگه متصل و مرتبط اند البته این جهان خودش  بخش بسیار کوچکی از مجموعه هستی است  اما برای ما بسیار بزرگ میکند

تمام اجزای کائنات از طریق میدان الکترومغناطیسی وسیعی که در جهان هست به همدیگر متصل و مرتبطند.

هوشیاری وسیع کامل صحیح و دقیقی که خالق این مجموعه و نظم هست بر تمام اتفاقات شرایط پیشامد ها و آنچه که در این سیستم ها در حال روی دادن است تسلط کاملی دارد و این ها رو بر اساس یکسری نظم ها و قوانین شکل و فرم داده.

هوشیاری بزرگی بر تمام پدیده ها و اجزای این سیستم حاکم است که درک آن برای افرادی که درک و نگاه عمیقی نسبت به مسائل دارند سخت نیست!

به عنوان مثال تقریباً همه ما می دانیم که یکی از قوانینی که جهان بر پایه آن شکل و فرم گرفته و در حال گسترش است استفاده از علم فیزیک ریاضی شیمی و غیر است.

البته تمرکز ما در مورد کدهای جذب بیشتر بر روی علوم فیزیک متافیزیک و ریاضی می باشد.

اگر بخواهم که خلاصه تر برای شما این توضیحات را ارائه کنم و بتوانید در زیر با انواع آلبوم های مربوط به کدهای کیهانی آشنا شوید  لازم هست بگویم که کدهای کیهانی زبان گفتگوی ما با جهان هستی هستند و به عبارتی ما مستقیماً با اجزا و عوامل اثرگذار در کائنات برای جذب خواسته مان ارتباط برقرار می کنیم البته توضیحات بسیار مفصلی را در صفحه هر آلبوم ( که با کلیک بر روی آن میتوانید ملاحظه فرمایید) موجود هست که به صورت جداگانه در مورد اثرات اون کد جذب برای ما صحبت می کنه.  مطمئن باشید مطالعه آن توضیحات  و سپس مطالعه پیام های پنهان و یا عبارات تاکیدی که در آن آلبوم به کار رفته میتونه به شما کمک کنه که  به سمت خواسته هاتون با سرعت بی نهایت بیشتری حرکت کنید و قاعده بازی رو بهتر درک کنید.

و آخرین نکته اینکه کد کیهانی موردنظر در اواسط صفحه اون آلبوم  و در خلال جملات تاکیدی و یا همان پیام های پنهان مربوطه نوشته شده البته پیشنهاد ما به شما استفاده از سابلیمینال این کدهای جذب برای قدرت بیشتر و اثرگذاری بیشتر است

خوب من لیست آلبوم ها را در زیر برای شما قرار میدم که با کلیک روی آن ها می توانید وارد صفحه هر کدومشون بشید و همونجا توضیحات بیشتر را در رابطه با کدهای کیهانی جذب در مورد اون مسئله خاص مطالعه کنید.

انواع آلبوم های کدهای کیهانی

کدهای کیهانی

5/5 - (6 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *