کد کارما سوزی چیست

کد کارما سوزی چیست

کد کارما سوزی چیست

در این مقاله به این سوال پاسخ می دهیم که کد کارما سوزی چیست و چگونه کارما سوزی کنیم ،و همچنین در اواسط صفحه شما را ابزاری آشنا می کنیم و لینک آن را برای شما قرار می دهیم ( سابلیمینال بخشش + و سابلیمینال دفع انرژی منفی ) که برای کارما سوزی شما عمیق و درونی شما از طریق ضمیر ناخودآگاه بسیار سودمند می باشند پس با ما همراه باشید تا به طور کامل به این موارد بپردازیم.

آیا تا به حال اتفاقی برای شما رخ داده که بعد از آن با خود فکر کنید، چرامن؟ مگر من چه کار اشتباهی انجام داده ام که مستحق همچین چیزی هستم؟ در رابطه با پاسخ تمامی این سولات و همچنین سوال های مشابه باید شما را با قانون کارما آشنا کنیم. در ابتدا توضیح خواهیم داد که کارما چیست و چگونه کارما سوزی کنیم ؟کارما به قانون عمل و عکس العمل هم معروف است. کارما به ما می گوید هر اتفاقی که در زندگی ما رخ می دهد فقط یک دلیل دارد… خود ما مسبب هر چه اتفاق می افتد هستیم. اگر در زندگی هر کاری انجام دهیم، بداخلاق باشیم، با دیگران به خوبی رفتار کنیم یا هر چیز دیگری تاثیرات آن را در زندگی خود می بینیم و توجه کنید که از قانون کارما هیچ راه گریزی نیست.بدشانسی وجود نداردتوجه داشته باشید که کارما فقط بر روی رفتار ما تاثیر ندارد، بلکه نیت ها، تفکرات، احساسات و تصمیم های ما هم می تواند کارمیک باشد. بدشانسی وجود ندارد و هر آن چه می بینید کارمای منفی است که از تفکرات، تصمیمات و… شما در گذشته حاصل می شود. دقت کنید که گاهی اوغات یک فکر منفی می تواند زندگی آینده ما را تحت تاثیر قرار دهد.زمانی که بر اثر تصمیمات، تفکرات و … در زندگی اشتباهی می کنیم، کارمای منفی آن بر روی دیگر اتفاقات زندگی ما تاثیراتی دارد. برای آن که نقش کارمای منفی کم شود باید به سمتی برویم که تقریبا چالش برانگیز است. پس می توان نتیجه گرفت که در طول زندگی هیچ اتفاق منفی و بدشانسی وجود ندارد و چالش هایی که بر سر راه خود مشاهده می کنید برای کم رنگ کردن نقش کارمای منفی است. این چالش ها سبب می شود که ما راه خود را به سمت قله ها باز کنیم و اگر کمی هوشیار باشیم می توانیم به آسانی به اهداف خود دست پیدا کنیم.چگونه کارما سوزی کنیم ؟در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که قانون کارما چگونه عمل می کند و گفتیم که هیچ راهی برای گریز از آن وجود ندارد. در این قسمت قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چگونه کارماسوزی کنیم؟ اما قبل از آن لازم هست شما را با کد کارماسوزی آشنا کنیم و بدانید که کد کارما سوزی چیست و چطور از آن استفاده کنیم.

کد کارما سوزی چیست و چطور از آن استفاده کنیم

کد کارما سوزی یک کد کیهانی می‌باشد که برای از بین بردن انرژی منفی موجود در کائنات و پاسخ منفی در انتظار دریافت ما میباشد .

شاید گفتن  تعریف دقیق درک آن را برای شما مشکل کند اما اگر بخواهم که آن را بخش بخش کنم تا راحت تر بفهمید ابتدا باید بدانید که کد کیهانی چیست.  اگر نمی دانید که کد کیهانی چیست من لینک مقاله مربوطه را برای شما قرار می دهم چرا که  دانستن مفهوم کد کیهانی پیش نیاز درک کد کارما سوزی میباشد.

برای مشاهده مقاله کد کیهانی روی لینک کد کیهانی کلیک کنید.

البته مجموعه ما تولید کننده انواع آلبوم های مربوط به کد کیهانی در موضوعات گوناگون هم می باشد که در همان صفحه ، در انتها هم آنها را ملاحظه می فرمایید.

کد کیهانی در ارتباط با کارما سوزی برابر است با :

هفت دو پنج صفر نه چهار پنج یک

شما بایستی این کد را برای خود بنویسید و مدتی همراه داشته باشید و  و یا در طول روز چندین بار آن را به صورت تک به تک زمزمه کنید یعنی هر عدد را جداگانه بخوانید نه با هم و سر هم. ارتباط با اینکه چطور از این کد ها استفاده کنید می توانید به عنوان مثال یکی از آلبوم های کدهای کیهانی وبسایت سابلیمیران را ملاحظه بفرمایید تا نحوه صحیح  استفاده از این کد ها  آشنایی کامل پیدا کنید. نمونه آلبوم را هم در همان صفحه کد کیهانی در انتها پیدا خواهید کرد.

البته آلبوم کد کارما سوزی فعلا تولید نشده و تا زمان تولید آن اگر که  مایلید از سابلیمینال آن استفاده کنید تا نتایج بسیار بیشتر و عمیق‌تر و پایداری دریافت کنید می توانید به صورت سفارش سابلیمینال شخصی اقدام کنید

اما معرفی آلبوم هایی که در اول مقاله گفتیم پیش از ادامه مطلب :

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال بخشیدن دیگران و رهایی از کینه ها روی لینک بخشیدن دیگران کلیک کنید

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال جذب انرژی مثبت و دفع انرژی های منفی روی لینک سابلیمینال انرژی مثبت کلیک کنید.

چه زمان نتایج کارما را می بینیم

تا به حال به بومرنگ دقت کرده اید؟ آن را تا هر فاصله ای که پرتاپ کنید باز هم به سمت شما برمی گردد.کارما هم دقیقا مانند همان بومرنگ عمل می کند، یعنی شما هر کار خوب یا بدی که در گذشته انجام می دهید در آینده نتیجه آن را می بینید و منفی یا مثبت بودن کارما به اعمال، تفکرات و تصمیم های خود شما بستگی خواهد داشت. در رابطه با این موضوع هم از گذشته تا به اکنون در کتاب های مختلف موضوعاتی ذکر شده است که قدمت کارما را ثابت می کند.

باید به این موضوع دقت داشته باشید که کارما لحظه ای اتفاق نمی افتد. یعنی در یک زمان کار خوبی انجام می دهید منتظر نباشید سریع جواب آن را ببینید و اتفاق های خوب برای شما رخ دهند. گاهی ممکن است برای دریافت کارمای کار خوب خود سال ها منتظر باشید، اما به شما توصیه می کنیم هرگز دلسرد نشوید.اجازه دهید رازی را برای شما فاش کنم ، کارما معمولا کمی دیرتر از آن چه که فکر می کنید به سراغ شما می آید و این هم دلیلی خاص دارد. دیر آمدن کارما به علت بازی آن است ، کارما علاقه دارد که شما را بازی دهد تا بدانید در زمانی که خسته و دلسرد خواهید شد. ممکن است چندین سال بعد از آن که کار خوبی انجام داده اید نتیجه آن را بر اثر کارما ببینید، اما در رخ دادن آن هیچ شکی نداشته باشید.توجه کنید که گاهی ممکن است شما در خط کارما قرار بگیرید. خط کارما به این معنی است که نیاکان و گذشتگان شما کاری انجام داده اند و نتیجه ی کارمای آن را شما می بینید. اگر این کارمای منفی است پیشنهاد می دهیم خیلی زود از آن دوری کنید تا اتفاق های بدی برای شما رخ

کد کارما سوزی چیست

خوب در این مقاله ما شما را با این پاسخ آشنا کردیم که کد کارما سوزی چیست و چگونه کارما سوزی کنیم ، امیدواریم از این مقاله فوق العاده و کاربردی لذت برده باشید.

5/5 - (11 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

6 پاسخ
 1. ایمان گفته:

  عزیزم اگر بخواهیم بدیهای گذشته مان راجبران کنیم ایا می توانیم ممنون

  پاسخ
 2. میلادشیرانی گفته:

  چگونه کاراماسوزی کنم وکد هرشخص جداگانه هست یا همین کد

  پاسخ
 3. ناهید حق پرست گفته:

  با سلام و احترام بسیار علاقه مند هستم در گفتگوهای شما شرکت کنم….. ممنون از شما 🙏 🙏

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *