زنان جذاب از نظر مردان

زیبایی و جذابیت مفهومی است که در مکان های متفاوت، معنای متفاوتی دارد و البته در طول زمان تغییر می کند، در این نوشته ویژگی های زنان جذاب از نظر مردان را بررسی خواهیم کرد. طبق پژوهش هایی که انجام شده است، مردان سادگی صورت زن را جذاب ترین ویژگی جهانی می‌دانند. هر چقدر این ویژگی‌ها ساده‌تر باشند، تصویر دریافتی در مغز به لحاظ شناختی، راحت‌تر پردازش می‌شود زیرا مغز انسان به سمت محرک‌های ساده گرایش دارد. همچنین مردها به دنبال خصوصیاتی عمیق‌تر، اساسی‌تر و پایدارتر هستند که بنا به دلایلی زن‌ها تصمیم می‌گیرند در خود نشان ندهند.

ویژگی های زنان جذاب از نظر مردان

زنان جذاب به لحاظ اخلاقی شوخ طبع هستند

با همسرتان شوخ طبع باشید. اگر می خواهید که همسرتان احساس کند که می تواند با شما تفریح کند، شما هم باید او را همراهی کنید، باید خودتان را رها کنید و از چارچوب همیشگی بیرون بیایید و با همسرتان بخندید. باید در مقابل همسرتان سلاحتان را کنار بگذارید و با او مهربان باشید در اینصورت می توانید برای همسرتان زن جذابی باشید.

زنان جذاب از نظر مردان

اعتماد به نفس خوبی دارند

زنی که داری اعتماد به نفس باشد ارزش خود را می‌داند و به خود افتخار می‌کند. همیشه اعتماد به نفس را در حرکات و ظاهرش نشان می دهد. او به دنبال تایید گرفتن از هیچ مردی نیست. خودش می‌داند که زن فوق‌العاده ای است. او می‌داند که مردی که بتواند با او باشد فوق‌العاده خوش‌شانس است چون او این توانایی را دارد که بیشتر از هر زن دیگری او را خوشحال کند. واقعیت این است که مردها دوست دارند احساس کنند که خوش‌شانس‌ترین مرد هستند. درست همانطور که دوست دارند شما به آنها افتخار کنید، او هم می‌خواهد به شما افتخار کند. اگر شما خودتان به خودتان اعتماد نداشته باشید و از خوب بودن خودتان مطمئن نباشید او هم چنین حسی به شما نخواهد داشت.

زنان جذاب استقلال فکری دارند

زنان جذاب از نگاه مردان، زنانی هستند که استقلال فکری داشته باشند، به اندیشه ی خودشان متکی باشند و با حرف دیگران مدام تغییر عقیده ندهند. سعی کنید خودتان باشید و از آنچه که هستید در کنار همسرتان لذت ببرید. مردها دوست دارند حس کنند که زن‌ها آنها را می‌خواهند، آن هم زنی خاص مثل شما! پس وقتی او را دیدید، حضور کامل داشته باشید. لبخند بزنید و خودتان باشید.

زنان جذاب از نظر مردان :: قدرتمند ظاهر می شوند

زنان قدرتمند، در برابر مشکلات با قدرت ظاهر می شوند و هیچگاه نمی شکنند، اگر لازم باشد مخارج زندگی را هم تامین می کنند و  … در مقابل، مرد هم احساس مسئولیت بیشتری می کند و بدون اینکه مجبور باشد به اختیار خودش در برابر همسرش قدرتمند ظاهر می شود. بنابرین در برابر ناگواریها صبور بوده و در کنار همسرتان باشید. اعمال و رفتارتان مطابق با حرف هایتان باشد زیرا زنی که اعتقاداتی پابرجا داشته باشد، باعث امنیت مرد زندگی ‌اش خواهد شد. احساس امنیت یکی از مهمترین عناصر در ایجاد حس اعتماد در مردهاست. این حس باعث می‌شود بتواند دریچه دلش را به طور کامل برایتان باز کند.

ضعف ها و آسیب پذیری های خودشان را بیان می کنند

منظور این نیست که خودتان را درمانده نشان دهید اما خود واقعی تان باشید و ضعف های خودتان را نشان دهید، نشان دان ضعف ها و سعی در اصلاح آنها قدرت زیادی می خواهد. اما آسیب پذیری احساسی را حتما به همسرتان نشان دهید، به همسرتان نشان دهید که چقدر دوستش دارید. بگویید که چقدر دیوانه‌اش هستید. اجازه بدهید بفهمد که قبلاً هیچ وقت چنین حسی را تجربه نکرده‌اید. آسیب‌پذیری احساسی شما، باعث اعتماد بیشتر او نسبت به احساس شما می‌شود و درنتیجه موجب می‌شود خود او هم از نظر احساسی درمقابل شما آسیب‌پذیر باشد.

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه ایجاد جذابیت بیشتر ” فایل پیام های پنهان جذابیت زنانه “ است این سابلیمینال ارزشمند موجب تغییرحالات ذهنی و رفتاری برای جذابیت بیشتر به شکلی ناخودآگاه و به کمک ضمیر ناخودآگاه می شود ، این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است. هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

سابلیمینال جذب همسر دلخواه ( جذابیت زنانه) با فایل مخصوص تاثیر گذاری بر ضمیر ناخودآگاه |

همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمینال وبسایت سابلیمیران آشنا شوید

زنان جذاب از نظر مردان

ویژگی های زنانه را به کار می گیرند

ویژگی های زنانه را هم در رفتار و هم در ظاهرتان نشان دهید. زیبایی، لطافت، مهربانی، ظرافت از ویژگی های زنانه است این خصوصیات را در وجودتان بیشتر پرورش دهید و از آنها استفاده کنید. پیراهن های زیبا بپوشید و برای همسرتان خوشبو باشید. برای زیبایی ظاهرتان وقت بگذارید و از آن لذت ببرید این کار حس فوق العاده ای در شما و همسرتان ایجاد خواهد کرد. تقویت ویژگی های زنانه، جذابیت شما را بیشتر خواهد کرد.

زنان جذاب از نظر مردان مهربان هستند

مهربان باشید. یکی از خصوصیات زنانگی که مردها معمولاً ندارند، میل طبیعی زنان به مراقبت کردن است. به همسرتان نشان دهید که به او نیاز دارید اما می‌توانید از او هم مراقبت کنید. مردان هرچقدر هم که قوی، مردانه و مستقل باشند، باز هم دوست دارند که همسرشان کنار آنها باشد. اینکه نشان دهید چنین توانایی دارید باعث می‌شود سلاح خودش را در کنار شما زمین بگذارد و در کنارتان احساس امنیت کند.

شادی و لبخند از جذابیت زنان است

زنان جذاب زندگی را با شادی سپری می کنند، از کار، اهداف و وضعیت زندگی شان احساس رضایت می کنند. زنی که شاد باشد و این شادی را نشان دهد برای مردها بسیار مطلوب خواهد بود چون مردها دوست دارند در پایان روز کاری، شما خوشحال شان کنید. آنها دوست دارند بتوانند کنار شما بنشینند و یا شب‌ها که کنارتان می‌خوابند کاملاً شاد و راضی باشند. همسرتان می‌خواهد لبخند شما به او گرمای زندگی دهد و در کنار شما احساس آرامش کند.

5/5 - (1 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

1 پاسخ
  1. مبین گفته:

    به نظرم جذابیت زنانه هر دختری به انرژی های درونیش و انرژی زنانه اش بستگی داره که اونم برمیگرده به ناخودآگاهش. مثلا من بعضی دخترا رو میبینم که ظاهر خوبی دارن ولی انرژی بدی ازشون میگیرم و خوشم نمیاد ازشون

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *