نکاتی برای جذاب بودن دختر

اغلب دختران و زنان دنبال جذابیت هستند و برای دست یابی به جذابیت همیشه در تلاش اند. اما واقعا چه چیزی یک دختر را جذاب می کند و برای رسیدن به این ویژگی چه نکاتی را باید رعایت کند و چه چیزهایی را یاد بگیرد. جذابیت اکتسابی است و هرکسی پتانسیل جذاب شدن را دارد. خیلی از جنبه های ظاهری و غیر ظاهری یک دختر از دید بسیاری از پسران جذاب است، در این نوشته به معرفی نکاتی برای جذاب بودن دختر، می پردازیم و مواردی که در ادامه بیان خواهیم کرد حاصل تحقیقات و مصاحبه با بسیاری از مردان و پسران است.

دختران برای جذاب شدن از عینک آفتابی استفاده کنند

پژوهشگران درباره اینکه چرا افرادی که عینک آفتابی می گذارند، جذاب تر اند، تحقیقات زیادی انجام داده اند و به دلایل زیر دست یافته اند:

نکاتی برای جذاب بودن دختر

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه ایجاد جذابیت بیشتر ” فایل پیام های پنهان جذابیت زنانه “ است این سابلیمینال ارزشمند موجب تغییرحالات ذهنی و رفتاری برای جذابیت بیشتر به شکلی ناخودآگاه و به کمک ضمیر ناخودآگاه می شود ، این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است. هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

جذب همسر دلخواه ( جذابیت زنانه) با فایل مخصوص تاثیر گذاری بر ضمیر ناخودآگاه | همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمیران آشنا شوید

  1. چشم ها مانند پنجره، برای روح عمل می کنند، انسان ها موجودات کنجکاوی هستند و در مورد آنچه که از پشت عینک می بینند، این حس کنجکاوری بیشتر در آن ها تحریک می شود.
  2. صورت متقارن همیشه زیبا به نظر می رسد. عینک آفتابی تقارن بیشتری به چهره اضافه می کند، خطوط عینک می تواند به چهره دختران ظاهری زیباتر و جذابتر بدهد.
همچنین بخوانید :
روش های مراقبه و مدیتیشن (2)

افزایش سطح آدرنالین به رفتار و گفتار یک دختر جذابیت می دهد

هنگامی که می خواهید به قرار ملاقات بروید کارهایی را انجام دهید که موجب ترشح بیشتر آدرنالین در خونتان شود، تماشای فیلم ترسناک یا انجام یک کار جسورانه سطح ترشح ادرنالین را در خون افزایش داده و مانند یک داروی مقوی عمل می کند و حتی می تواند اعصاب و روان شما را به طرز عجیبی آرام کند. همچنین انجام ورزش های هیجان انگیز همین خاصیت را دارد و شما را پر انرژی و جذاب نشان می دهد.

دندان های سفید چهره را جذاب تر می کنند

لبخند زیبا می تواند چهره شما را جذابتر نشان دهد به شرطی که دندان های سفیدی داشته باشید درحقیقت دندان های سفید و صاف، یکی از اولین چیزهایی است که مردم در مورد یکدیگر توجه می کنند و البته در برخی موارد می تواند عاملی برای نادیده شدن سایر عناصر جذابیت باشد. همیشه مراقب دندانهایتان باشید و آنها را درخشان و براق نگه دارید. پس برای جذاب بودن دختر داشتن دندان های سفید و صاف همراه با لبخند، الزامی است.

میوه ها و سبزیجات بخورید تا پوستی زیبا داشته باشید

همیشه به ما گفته شده است که میوه و سبزی بخورید، اما واقعا خوردن میوه و سبزی در جذابیت تاثیر دارد. آنها نه تنها سلامتی شما  را با کنترل کردن وزنتان حفظ می کند بلکه ویتامین ها و مواد مغذی لازم برای بهبود پوست و مو را نیز به شما می دهند و شما را صاحب موهایی جذاب و پوستی زیبا می کنند.

همچنین بخوانید :
چگونه شخصیت مردان را بشناسیم

عضویت در گروه برای جذابیت مفید است

دخترانی که عضو یک گروه هستند از جذابیت بیشتری نسبت به دیگران برخورداراند. انسان ها تمایل دارند شخصیت ها را در گروه ها پردازش کنند، تحقیقات نشان داده افرادی که در گروهی عضو هستند، در نظر افراد دیگر دارای جذابیت بیشتری هستند. با رفت آمد با افراد جذاب، شما هم جذاب تر به نظر خواهید آمد، اما این روش همیشه جواب نمی دهد.

نکاتی برای جذاب بودن دختر

ایجاد تقارن در صورت

تحقیقات نشان داده است، لب های ضخیم با یک خط در وسط، یعنی لب هایی نه خیلی باریک و نه خیلی پر، امتیاز جذابیت بیشتری دارند، بنابراین اگر لب های بزرگی ندارید نگران نباشید، لب هایی با اندازه ی متوسط خوب هستند و در جذابیت دختران ترجیح داده می شوند.

برای جذاب بون ورزش کنید تا فرم بدنتان حفظ شود

بسیاری از پسران، دخترانی با فرم ساعت شنی را دوست دارند برای رسیدن به این حالت ورزش کنید. ورزش خود به تنهایی شما را فردی جذاب نشان می دهد. برای جذاب بودن دختر، فعالیت در یک رشته ورزشی می تواند بسیار مفید باشد.

در استفاده از عطر و ادکلن زیاده روی نکنید

شما می خواهید برای احساس جذابیت بوی خوبی بدهید، اما زیبایی و جذابیت بوی طبیعی بدن، را فراموش نکنید، بوی طبیعی بدن گاهی جذابیت اش بیشتر است. همچنین این یک حقیقت است که برخی افراد نسبت به عطر حساسیت دارند و شما نباید در قرار ملاقات هایتان باعث شوید که آنها از این موضوع ناراحت شوند اما از عطر حتما استفاده کنید.

علاوه برای نکاتی که برای جذاب بودن یک دختر، بیان شد رعایت نکته زیر هم می تواند در جذابیت دختران مفید باشد:

همچنین بخوانید :
رموز جذابیت زنان

داشتن موهای بلند

از بارزترین ویژگی های ظاهری یک دختر، داشتن موی بلند است، موهای بلند، شما را جذاب تر نشان می دهد، موهایتان را بلند و پر پشت نگه دارید، همیشه از شانه استفاده کنید تا موهایی سالم و شاداب داشته باشید، تا زمانی که موهایتان سفید نشده اند از رنگ مو استفاده نکنید. طبیعت هر چیزی به ذات خود زیبا است رنگ موهایتان را هرگز تغییر ندهید زیرا خداوند متعال رنگ موهای شما را متناسب با چهره و ویژگی های جسمانی شما آفریده است و مطمئن باشید که شما در همین شکل و فرم جذاب تر هستید.

[ratings] امتیازتان به این مقاله را با دادن ستاره ثبت کنید. ستاره ها از راست به چپ می باشند و اولین ستاره سمت چپ امتیاز پنج ستاره است
1 پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *