فواید مثبت اندیشی

فواید مثبت اندیشی

مثبت اندیشی یکی از ابزارهای درونی است که در زندگی افراد نقش مهمی در رسیدن به موفقیت دارد. مثبت اندیشی را می توان با تغییر نگاه نسبت به رویدادهای زندگی به دست آورد و مثبت بین شد. در این نوشته فواید مثبت اندیشی را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد.

محققان با پژوهش هایی به این نتیجه رسیده اند که مثبت اندیشی در زندگی باعث افزایش طول عمر فرد می شود. کسانی که در حوادث زندگی خود نیمه ‌پر لیوان را می بینند معمولا جسم سالم و روحی پرنشاط دارند.

اندیشه منفی و بدبینی منجر به ضعف شدید سیستم دفاعی بدن انسان میشود و در مقابله با بیماری ها، توانایی خود را از دست می دهد، بنابرین نگرش مثبت را باید بصورت یک عادت عمیق در وجودتان نهادینه کنید.

با نگرش مثبت، به موفقیت‌ های بیشتری می رسید و حس بهتری در زندگی به دست می آورید.

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه تقویت مثبت اندیشی و افکار مثبت ” فایل سابلیمینال مثبت اندیشی  “ است این سابلیمینال ارزشمند موجب تغییر حالات ذهنی و رفتاری برای تقویت مثبت اندیشی و ذهنیت مثبت به کمک ضمیر ناخودآگاه می شود ، این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است. هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

سابلیمینال پاکسازی افکار منفی ، با فایل تاثیر گذار بر ضمیر ناخودآگاه |

همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمینال وبسایت سابلیمیران آشنا شوید

فواید مثبت اندیشی از جنبه های مختلف

جهانی که در آن امروز زندگی میکنیم پر از افکار منفی و مشکلات مختلفی است و جدی گرفتن همه ی مشکلات در این شرایط، فرد را در غم و اندوه عمیقی غرق می کند. اما در کنار همه ی این حوادث تلخ، چیزهای مثبت و بسیار خوبی در زندگی وجود دارد که فرد با پیاده کردن نگرش مثبت در زندگی می تواند با عشق و امید و شادی به زندگی ادامه دهد.

انسان مثبت اندیش در مقایسه با سایر افراد لحظات شیرینی را در زندگی تجربه می کند و حتی در شرایط بد زندگی با نگاه مثبت به سراغ مشکلات می رود. در برخورد با مشکلات باید منطقی عمل کنید و با تجربه هایی که از چالش ها و مشکلات زندگی بدست آورده اید، در حل مسائل استفاده کنید چون استفاده از این تجربه ها شما را ماهرتر خواهد کرد و راحت تر با حوادث روبه رو خواهید شد.

با مثبت اندیشی پیشرفت می کنید

تفکر مثبت عامل اصلی در پیشرفت مالی و شغلی است. چون افراد مثبت اندیش انتخاب های بیشتری برای موفقیت نسبت به انسانهای دیگر دارند. فرد مثبت اندیش در مشکلات زیاد غرق نمی شود و تلاش می کند زودتر راهی برای مدیریت بحران پیدا کند. شما باید یقین داشته باشید که تمامی مشکلات و مسائل بالاخره به نحوی حل خواهند شد فقط باید اعتماد به نفس داشته باشید و تمام سعی تان را برای حل مشکل به کار بگیرید.

از فواید مثبت اندیشی لذت از زندگی است

در زندگی چیزهای ساده ای وجود دارند که با توجه به آن ها می توان لحاظ لذت بخشی را تجربه کرد اما اغلب افراد از این موارد غافل هستند و مدام به مشکلاتی که درشت هستند فکر می کنند. باید اطرافتان را با دقت ببینید در زندگی دلخوشی های ساده و بسیار ارزشمندی وجود دارند که می توانند همیشه حال شما را خوب کنند لبخند فرندتان، بودن در کنار کسانی که دوستشان دارید، چیزهایی که دارید اما دیگران ندارند، سلامتی و … از مواردی هستند که معمولا زیاد دیده نمی شوند و اگر هم دیده شوند مورد توجه قرار نمی گیرند.

مثبت اندیشی زندگی را شاد و پرنشاط می کند

همه در زندگی خودشان چیزهای با ارزشی دارند. برای غلبه بر مشکلات باید دیدگاهتان را تغییر دهید. بودن در کنار خانواده، دوستان و … لحظات شادی را برای شما رقم می زند این موارد را به خاطر داشته باشید و به موفقیت هایی که در زندگی رسیده اید فکر کنید در این صورت تفکر مثبت را در وجودتان قرار می دهید و می فهمید که هیچ چیز به اندازه ای که شما فکر می کنید بد نیست.

مثبت اندیشی لحظات سخت زندگی را آسان می کند.

هر کسی می داند که لحظات سخت و شاد در زندگی برای همیشه نیست. فردی که افکاری مثبت دارد برای مقابله با مشکلات مختلف زندگی همیشه آمادگی دارد. خیلی از افراد مثبت اندیش در لحظه حال زندگی میکنند و افکار مثبت، آنها را در برابر نگرانی ها و اضطراب های گذشته و آینده حفظ می کند. صبوری همراه با افکار مثبت می تواند همه ی مشکلات را در زندگی حل کند.

مثبت اندیشی رسیدن به اهداف را آسان می کند

خیلی از افراد مثبت اندیش می دانند که اندیشه مثبت در رسیدن به اهداف نقش بسیار موثری دارد، با مثبت اندیشی همیشه حالشان خوب است و بر روی جنبه‌ های مهم زندگی تمرکز می کنند و این را بصورت یک عادت در وجود خود رشد می دهند. اگر شما باور داشته باشید که به هر چیزی که می خواهید می‌توانید برسید پس مطمئن باشید که حتما آن را به دست خواهید آورد.

فردی که افکار مثبتی دارد هر کاری را به وقتش شروع می کند و منتظر فرصت و معجزه نمی شود و با قدمهای کوچک کار خود را شروع میکند تا به هدف برسد. واقعیت های منفی زندگی با غم و اندوه از بین نمی روند و همیشه هستند باید به دنبال راهی بود که همیشه رو به جلو حرکت کرد و تنها ابزار در این مسیر، افکار مثبت و نگرش امیدوارانه به زندگی است که در مسیر پر پیچ و خم زندگی ما را یاری می دهد.

1 پاسخ
  1. علیرضا گفته:

    عالی=به خواست خدا بیکران(شکر خدای بیکران)هر صبح که از خواب بیدار میشم برای عبادت انرژی مثبتو افکار مثبت از خدای تعالی خواستاریم و همیشه با افکار مثبت روزمون را شروع میکنیم واقعا زندگی لذت بخش است.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 {امتیازها})