درشت شدن چشم مردان

مردان نیز تمایل دارند که چشمهایی درشت و جذاب داشته باشند. برای درشت شدن چشم مردان روشهای آرایشی زیادی وجود ندارد اما با راهکارهایی که در این نوشته ارائه می شود مردها نیز می توانند از چشمانی درشت و جذاب برخوردار باشند.

از روش های درشت شدن چشم مردان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مردان در زمینه روش های درشت کردن چشم ها نسبت به زنان گزینه کمتری دارند اما با رعایت یک سری نکات و راهکارهایی که در ادامه پیشنهاد میشود می توانند به نتیجه مطلوب برسند.

درشت شدن چشم مردان

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه کمک به درشت شدن چشم ها ” فایل پیام های پنهان درشت شدن چشم “ است این سابلیمینال ارزشمند موجب تغییر گرایش و حالات بدنی به سمت داشتن چشمانی باز ، درشت و پر انرژی به کمک ضمیر ناخودآگاه می شود ، این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است. هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

درشت شدن چشم کاملا طبیعی و پایدار با فایل مخصوص تاثیر گذاری بر مغز ناخودآگاه |

همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمینال وبسایت سابلیمیران آشنا شوید

استفاده از آب یخ پف چشم ها را می گیرد و چشم ها را درشت تر نشان می دهد

در صورتی که صبح به زور از خواب بیدار میشوید می توانید از یک لیوان آب یخ استفاده کنید. از آنجایی که چشمهای پف کرده، فرد را خسته و کسل نشان میدهد، یخ میتواند پف چشم ها را بخواباند و چهره فرد را، بیدار و سرحال نشان دهد از طرفی با از بین رفتن پف چشم ها، چشم ها درشت تر خواهند شد از این روش زنان هم می توانند استفاده کنند.

از کانسیلر روشن برای از بین بردن سیاهی دور چشم استفاده کنید.

استفاده از کانسیلر رنگ روشن، چشم ها را درشت تر نشان می دهد و خستگی چشم ها را از بین می برد. برای این منظور یک کانسیلر روشن بگیرید و آن را به زیر چشمهایتان بزنید تا سیاهی های اطراف آن را بپوشاند انجام این کار بسیار ساده است اما تفاوت زیادی در چهره ی شما ایجاد خواهد شد.

از کرم ضد آفتاب در اطراف چشم استفاده کنید

استفاده از کرم ضد آفتابی که با رنگ پوست تناسب دارد برای مردان پیشنهاد می شود. با توجه به اینکه که ناحیه اطراف چشم خیلی حساس است، سعی کنید که از کرم مناسبی استفاده کنید تا هم به خوبی روی پوست صورت بنشیند و هم به پوست آسیبی نرساند.

مردان نیز می توانند به مژه هایشان اندکی حالت دهند

با توجه به اینکه مردان نمی توانند زیاد آرایش کنند. برای این منظور می توانند از ساده ترین و سریع ترین روش برای درشت کردن چشم هایشان استفاده کنند. مژه نقش موثری در زیبایی و جذابیت چهره دارد. بنابراین با اندکی حالت دادن به آنها میتوانید تغییر زیادی در ظاهرتان ایجاد نمایید. با حجیم تر کردن و بلندتر کردن مژه ها، چشمهایتان بیشتر دیده می شوند. بنابراین فر مژه میتواند روش مناسبی برایتان باشد.

ابروها را پر پشت کنید

از مهمترین روش های درشت شدن چشم مردان می توان به پر پشت کردن ابروها اشاره کرد. ابروهای پر، چشمهای شما را تیره تر و درشت تر نشان می دهد، ابروهایتان را مرتب و تمیز نمایید تا چشمهایتان جذاب و زیباتر دیده شود.حتما آنها را به سمت بالا حالت دهید.

اطراف چشم ها را ماساژ دهید

ماساژ اطراف چشم ها، پف چشم ها را از بین می برد و از طرفی با افزایش جریان خون در اطراف چشم ها، سیاهی دور چشم ها نیز از بین می رود در نتیجه بعد از مدتی چشمها درشت تر و زیباتر دیده می شوند برای این منظور می توانید هنگام ماساژ از روغن زیتون یا روغن بادام استفاده کنید.

مصرف ویتامین C را افزایش دهید

برای داشتن پوستی روشن و شاداب مصرف ویتامین C ضروری است. بنابراین ویتامین سی مورد نیاز بدن تان را باید به اندازه کافی دریافت نمایید. این ماده لکه های حاصل از آفتاب، نشانه های پیری و بی رنگی پوست را از بین می برد و چشم ها را جذاب تر و شاداب تر از نشان می دهد.

ویتامین E را به اندازه کافی دریافت کنید

ویتامین E برای رشد و تقویت موها لازم است بنابرین برای رشد مژه ها و تقویت ابروها مصرف ویتامین E ضروری است. این ویتامین را می توانید با مصرف غذاهای حاوی ویتامین E مانند ماهی و سبزی جات برای بدن تامین نمایید یا از مکمل هایی که معمولا بصورت قرص جویدنی هستند استفاده کنید.

درشت شدن چشم مردان با استفاده از آب یخ، کرم ضد آفتاب، مصرف ویتامین C و E

به چشمهایتان ورزش دهید

ورزش برای سلامتی جسم مهم است. برای اینکه بصورت اختصاصی چشمها را ورزش دهید می توانید چشم هایتان را ببندید و بصورت دایره ای چشمهایتان را در جهت و خلاف عقربه های ساعت حرکت دهید. یا می توانید چشمهایتان را باز کنید و در فاصله ای از یک دیوار قرار بگیرید بطوری که بتوانید هر چهار گوشه ای آن را ببینید در این حالت چشمانتان را بصورت مداوم و دایره ای روی گوشه های دیوار متمرکز کنید و این کار را پیوسته انجام دهید.

برای درشت شدن چشم ها از بوتاکس استفاده کنید

درصورتی که با ترفندها و راهکارهای مطرح شده به نتیجه ی دلخواه نرسیدید می توانید از روش بوتاکس استفاده نمایید. اگر موارد بالا جواب نداد بوتاکس می تواند گزینه بهتری باشد. در برخی مواقع ما نمی توانیم همه چین و چروک های پوست را با استفاده از کرم، پودرها و کانسیلرها مخفی کنیم یا از بین ببریم، در این شرایط بوتاکس می تواند مفید باشد. با زدن بوتاکس، چشمها درشت تر و شاداب تر دیده می شوند. البته نباید در زدن آن روی پیشانی زیاده روی کرد چون باعث می شود ابروها سنگین تر شوند و نتیجه ای عکس میدهد.

5 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (2 {امتیازها})