خصوصیات مرد جذاب

مردان جذاب چه خصوصیاتی دارند؟ در بعضی مواقع بعد از ازدواج و با گذشت چند سال از زندگی مشترک، خیلی از زوج ها به این نتیجه می رسند که با مرد و یا زن ایده آل خود ازدواج نکرده اند و افرادی با ویژگیهای دیگری را دوست دارند. در این نوشته بر آن هستیم تا درباره اینکه زن ها چه مردانی را میپسندند، مطالبی را شرح دهیم. جالب است بدانید زیبایی و جذابیت زنان از بلوغ تا زمان یائسگی ادامه دارد، اما جذابیت مردان برخلاف زنان از میانسالی به بعد شروع می شود. به همین علت در ازدواج های اشخاص مطرح و سوپراستارها شاهد ازدواج زنان زیبا و کم سن با مردان بزرگتر اما جذاب هستیم. خصوصیات مرد جذاب را به شرح زیر بیان می کنیم:

خصوصیات مردان جذاب چیست؟

مردان جذاب پولدار هستند

شاید بیشتر مردم بر این باور اعتقاد داشته باشند که زنان، جذب مردان پولدار و ثروتمند میشوند، با انکه پول مهم است اما از آن با اهمیت تر رفتار مدبرانه و مسئولیت پذیر طرف مقابل است. در حقیقت مردی که بدون ارث و کمک خانواده به ثروت رسیده است، مردی است مدیر، دارای جذبه و برنامه ریزی برای مسائل زندگی، پس این نوع مرد برای زنان جذاب است زیرا میتوانند به آن تکیه کنند.

مرد جذاب شریک به معنای کامل است

البته این موضوع فقط به مردان مربوط نمی شود، چه زن و چه مرد باید طرف مقابل خود را در کارها و امورات زندگی دخالت دهد و با مشورت یکدیگر قدم بردارند. بنابرین در یک رابطه زن و مرد نباید چیز پنهانی از یکدیگر داشته باشند، با این روش می توانند باعث تقویت حس اعتماد در یکدیگر شوند. به بیان دیگر زنان از مردانی که مرموز هستند خوششان نمی آید و دوست دارند علاوه بر امورات زندگی درباره احساسات و باورهای خود نیز با همسرشان حرف بزنند و به او اعتماد کنند.

همچنین بخوانید :
تعریف یادگیری
خصوصیات مرد جذاب

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه ایجاد جذابیت بیشتر ” فایل پیام های پنهان جذابیت مردانه “ است این سابلیمینال ارزشمند موجب تغییر حالات ذهنی و رفتاری برای جذابیت بیشتر به شکلی ناخودآگاه و به کمک ضمیر ناخودآگاه می شود ، این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است. هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

جذابیت مردانه با فایل مخصوص تاثیر گذاری بر ضمیر ناخودآگاه | همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمیران آشنا شوید

مرد جذاب، جذابیت ظاهری دارد

بیشتر خانم ها مردانی را که قد تقریباً 180 سانتی متر ، موهای مشکی کوتاه، ته ریش و هیکل عضلانی و شانه های پهن داشته باشند، را بیشتر دوست دارند. البته جالب است بدانید مردانی که به اصطلاح پا به سن میگذارند در نظر زنان جذابیت بیشتری دارند. البته تقریباً در سن میانسالی علاوه بر جذابیت ظاهری، چون مردان در رفتار و برخورد با یک خانم پخته تر عمل میکنند و درصد خطای کمتری دارند، بیشتر مورد توجه قرار میگیرند.

مرد جذاب خانواده دوست است

زن ها مردانی را دوست دارند که به اصول اخلاقی و خانواده پایبند باشند، و اگر صاحب فرزند شوند، خوشحال باشند و احساس بدی نداشته باشند.

مردان جذاب خوش رو هستند

یکی از مهمترین ویژگی هایی که موجب می شود تا زنان، جذب مردان شوند، برخورد خوب مردان با آنها است، البته نه به صورت لودگی و شوخیهای مسخره و بی دلیل؛ زنان مردان گرم و اجتماعی را بیشتر دوست دارند و هرگز جذب مردی نمی شوند که خشک رفتار می کند.

همچنین بخوانید :
تمرکز چیست؟ (تعریف تمرکز)

مردان جذاب صاف می ایستند

برای جذاب بودن باید قبل از هر چیز به ظاهر خود توجه کنید زیرا که ظاهر شما نخستین چیزی است که به چشم طرف مقابل می آید. صاف و درست ایستادن یکی از نکاتی است که باید آن را رعایت کنید. روان شناسان میگویند: «زبان بدن سیگنالهای زیاد و قدرتمندی را به طرف مقابل منتقل می کند.» برای نمونه، اگر شما قوز کنید، حس خستگی و ناتوانی را به طرف مقابل و دیگران انتقال میدهید. بنابراین از خمیده ایستادن یا نشستن در هر صورت خودداری کنید و به جای آن سعی کنید نشان دهید که قدرتمند هستید و قدرت بدنی بالایی دارید.

پژوهشی روی دو گروه از افراد انجام گرفت: گروه اول که از حالت بدنی ضعیفی برخوردار بودند و گروه دوم که حس قدرت را منتقل میکردند. نتیجه این پژوهش ها ثابت کرد که گروه دوم سطح تسترون بالایی نسبت به گروه اول دارند. بنابراین بین زبان بدن شما و حس قدرت و سرسختی تان، رابطه ای مستقیم و متقابل وجود دارد.

 مرد جذاب مغرور نیست

درست است که شما باید با زبان بدن، خود را قدرتمند نشان دهید اما در این کار هم نباید زیاده روی کنید. شما با غرور و تکبر روی طرف مقابلتان هیچ تاثیر مثبتی نخواهید داشت. بنابراین کلید موفقیت شما اعتدال است. سعی کنید که در عین قدرتمندی و اعتماد به نفس، با تن صدای آرام سخن بگویید، با دیگران با مهربانی برخورد کنید و به آنها کمک کنید. انجام این کارها شما را تبدیل به فردی جذاب خواهد کرد و باعث خواهد شد که افراد مایل باشند با شما هم صحبت شوند.

همچنین بخوانید :
جذابیت زنان از نگاه مردان
خصوصیات مرد جذاب

مردان جذاب با دیگران ارتباط برقرار می کنند

برقراری ارتباط با دیگران نه تنها به شما حس خوبی می دهد بلکه همین حس را به دیگران نیز منتقل خواهد کرد. وقتی که وارد اتاقی می شوید، اعتماد به نفس داشته باشید، برای صحبت کردن با دیگران پیش قدم شوید، به چشمهایشان نگاه کرده و با آنها حرف بزنید. همین رفتار، شما را در چشم دیگران جذاب نشان خواهد داد.

.

[ratings] امتیازتان به این مقاله را با دادن ستاره ثبت کنید. ستاره ها از راست به چپ می باشند و اولین ستاره سمت چپ امتیاز پنج ستاره است