راه های جذابیت برای پسران

همه شیفته ی جذابیت هستند و راه های جذابیت برای پسران متفاوت است، اگر می خواهید از جذابترین پسران باشید نکات زیر را به کار بگیرید و سعی کنید برخی از این ویژگی ها را داشته باشید. شواهد نشان میدهد برای جلب نظر یک دختر یا زن تنها به یک چیز نیاز است؛ و آن پول است! اما اگر پول و چیزهای گران قیمت را از آن حذف کنیم، مشخص نیست کدام یک از ویژگی های مرد، به جاذیه او کمک خواهد کرد. براساس پژوهش های انجام شده، مهمترین راه های جذابیت برای پسران موارد زیر بیان شده است:

مهمترین راه های جذابیت برای پسران

ویژگی های اخلاقی مهم در جذابیت پسران

 • جذاب ها وفادار هستند

دختران معمولا وفاداری را ویژگی برتر پسران معرفی می کنند و به نظرشان وفاداری در یک پسر جذاب حتما وجود دارد. جنس زن وابستگی است و باید به این اطمینان برسد که شریک مقابل او به جایی نخواهد رفت و همیشه همراه او خواهد ماند.

 • پسران جذاب مورد اعتمادند

دختران به دنبال پسری هستند که متعهد شود و به تعهدش عمل کند و به معنای کامل مسئولیت پذیر باشد، این ویژگی حس اعتماد را ایجاد میکند و باعث دوام رابطه میشود.

 • پسران جذاب مهربان اند

دختران، جذب مهربانی می شوند زیرا محبت، حس اعتماد به نفس را افزایش میدهد. یعنی، اگر شما با زنی رفتار خوبی داشته باشید، دختری که با او قرار ملاقات دارید، اینگونه برداشت میکند که با او نیز همانطور مهربان خواهید بود.

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه ایجاد جذابیت بیشتر ” فایل پیام های پنهان جذابیت مردانه “ است این سابلیمینال ارزشمند موجب تغییر حالات ذهنی و رفتاری برای جذابیت بیشتر به شکلی ناخودآگاه و به کمک ضمیر ناخودآگاه می شود ، این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است. هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

همچنین بخوانید :
تقویت حافظه با گیاهان دارویی

جذابیت مردانه با فایل مخصوص تاثیر گذاری بر ضمیر ناخودآگاه | همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمیران آشنا شوید

 • صداقت اخلاقی

داشتن صداقت برای گفتن حقیقت، برای یک دختر به این  معنی است که شما شهامت دارید یک شریک مناسب، غم خوار و خوب باشید. از دورغ پرهیز کنید، دروغ های بی اهمیت، مهم نیستند اما از گفتن دروغ های اساسی، دوری کنید.

ویژگی های شخصیتی برتر در جذابیت پسران

 • پسران جذاب شوخ طبع هستند

توانایی خندیدن به تنش های زندگی، یک ضرورت است. اگر بتوانید دختران را بخندانید، امتیاز خوبی در جذابیت کسب خواهید کرد. شوخ طبعی به یک دختر میگوید که شما میتوانید به بسیاری از مشکلاتی که در زندگی سر راهتان قرار میگیرد، بخندید و آنها را مدیریت کنید.

 • پسران جذاب هوش و ذکاوت بالایی دارند

دخترها دوست دارند یک پسر جالب و باهوش را به بقیه معرفی کنند. پسرانی که حلال مشکلات هستند، به دخترها احساس امنیت می دهند و پسرانی که همواره پیشرفت میکنند، هرگز برای طرف مقابل خسته کننده نخواهند شد.

 • پسران جذاب اعتماد به نفس دارند

پسری که از درون، احساس آرامش و امنیت میکند، به دختر مورد علاقه اش نیز همین حس را میدهد. با نشان دادن آنکه شما توانایی مدیریت افراد یا موقعیت های ناآشنا را دارید، به دختر حاضر در زندگیتان میگویید که لازم نیست بترسد.

مهارت های عملی برتر در جذابیت پسران

 • خوب گوش دادن

یک دختر هنگامی احساس امنیت و آرامش میکند که بداند پسر مورد علاقه اش، به او گوش میدهد. این جمله جادویی را در ذهن بسپارید: من اینجا هستم. همه چیز را به من بگو.

 • رمانتیک عمل کردن
همچنین بخوانید :
درمان بی خوابی در بزرگسالان

حرفهای عاشقانه برای سمت راست مغز یک دختر (که کمتر منطقی است) جذابیت بیشتری دارد. هر دختری در مورد عاشق شدنش خیالبافی میکند. حرفهای عاشقانه، جسورانه است زیرا شما تمایلتان را نسبت به یک دختر نشان میدهید و یک جنبه لطیف تر و آسیب پذیرتر را آشکار میکنید که در نظر دختران، غیر قابل مقاومت است.

 • خوب بودن در رابطه جنسی

یک زن میداند فردی که در رختخواب به او اهمیت میدهد، در بیرون رختخواب نیز با او خوب خواهد بود. شور و اشتیاق شما برای بدن او، مهمتر از قدرت جنسی شماست.

 • استعداد کسب در آمد

موفقیت یک مرد در شغلش، به جاذبه جنسی او منجر میشود. اگر از خودتان استعداد، دنبال کردن هدف و رسیدن به آن را نشان دهید، به زنان اطمینان خواهید داد که تامین کننده خوبی خواهید بود.

ویژگی های فیزیکی در جذابیت پسران

 • پوشش مناسب

نحوه ی لباس پوشیدن شما، بر دختری که با او هستید، تاثیر میگذارد. پسری که میداند چگونه لباس ست کند، هنگامی که دختر مورد نظرش، خوب لباس بپوشد، متوجه او نیز خواهد شد.

 • چهره زیبا

علم جاذبه که خیلی مورد مطالعه قرار گرفته است، میگوید: هر چیز به تناسب مربوط میشود. تصور کنید که یک نقطه چین قرمز به صورت عمودی از وسط صورتتان تا پایین بینی تان دارید. آیا ویژگیهای چهره ی شما در شکل و ترتیب، در هر دو طرف این خط، مثل هم هستند؟ آیا چشمها و گوشهایتان باهم هماهنگی دارند؟ هر چه تقارن یک سمت صورتتان با سمت دیگر بیشتر باشد، شما جذاب تر هستید. زنان در مطالعات میان فرهنگی نیز به مردانی با چانه های پهن، استخوانهای گونه بالا و چشمان درشت به عنوان جذابترین مردان، رای داده اند. برای بهبود قیافه تان بیشتر لبخند بزنید و مطمئن شوید که خط های ریش تان، یکسان هستند.

 • قد بلند
همچنین بخوانید :
رابطه پدر و دختر باید چگونه باشد ؟

بلند، تیره و خوش تیپ، مهمترین مسائل نیستند. زنان میگویند که دوست دارند احساس کنند کوچکتر از مردهایشان هستند. اما قد بالا به معنای تسلط نیست. زنان تا هنگامی که خیلی بلندتر از شما نباشند، احساس راحتی خواهند کرد.

اندام عضلانی

به باشگاه بروید، و اندام عضلانی داشته باشید اما توجه کنید که زمان بیشتری را در جلوی آینه حمام و زمان کمتری را جلوی آینه باشگاه سپری کنید. تعداد زنانی که یک صورت تراشیده را به یک اندام عضلانی ترجیح می دهند، تقریبا ۳ برابر است.

[ratings] امتیازتان به این مقاله را با دادن ستاره ثبت کنید. ستاره ها از راست به چپ می باشند و اولین ستاره سمت چپ امتیاز پنج ستاره است
پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *