مردان جذاب از نظر زنان

مردان جذاب از نظر زنان چه نوع مردانی هستند؟ اگر انواع مردها را از نظر ویژگی های چهره ای به دسته هایی با چهره مردانه و کمی خشن، و چهره ی کمتر مردانه و ملایم تقسیم بندی کنیم ، ترجیح زنان به نزدیکی و برقراری رابطه با مردان، بر اساس خصوصیات چهره ای آنها، متفاوت خواهد بود. دلیل این کار فقط علایق شخصی و یا سلیقه ی فردی خانمها در انتخاب و یا ترجیح نوع خاصی از مرد و چهره او نیست، امروزه محققان علم روانشناسی ثابت کرده اند زنان بر اساس نوع رابطه ای که با مردان میخواهند داشته باشند به نوع خاصی از مردان علاقه نشان می دهند. طبق یافته ها چهره های مردانه و کمی خشن برای روابط کوتاه مدت انتخاب می شوند و چهره های کمتر مردانه برای ارتباط طولانی مدت بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

ویژگی های اصلی مردان جذاب

چه نوع مردی برای زنان جذابتیت بیشتری دارد؟ مردان واقعی چه خصوصیاتی باید داشته باشند؟ چگونه در مقابل همسرشان جذابتر به نظر برسند؟ شاید شما خیلی مرد خوش تیپی باشید، مثلا مثل فلان هنرپیشه ی معروف، اما احتمالاً  این برای جذب خانمی که مورد علاقه ی شما است کافی نباشد. طبق تحقیقاتی که توسط محققان لهستانی انجام شده است، جذابیت، به ظاهر مردان بستگی ندارد، بلکه بیشتر به این مربوط است که صدای مرد چقدر آرامش بخش است و چقدر بوی خوب می دهد!

محققان در این بررسی ها، ارزش های ادبی سه دهه را مورد توجه قرار دادند و چیزی که به آن دست یافتند این بود که صدا می تواند طیفی از رفتارها را به شنونده منتقل کند، مثلا اینکه شما تا چه اندازه مسلط و چیره دست هستید، تا چه حد اهل کمک و همکاری هستید، وضع روحی و عاطفی شما چگونه است و حتی بدن تان چقدر قدرتمند است!

همچنین بخوانید :
چهره جذاب مردانه
مردان جذاب از نظر زنان

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه ایجاد جذابیت بیشتر ” فایل پیام های پنهان جذابیت مردانه “ است این سابلیمینال ارزشمند موجب تغییر حالات ذهنی و رفتاری برای جذابیت بیشتر به شکلی ناخودآگاه و به کمک ضمیر ناخودآگاه می شود ، این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است. هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

جذابیت مردانه با فایل مخصوص تاثیر گذاری بر ضمیر ناخودآگاه | همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمیران آشنا شوید

اگر شما از صدای آنچنان خوشایندی برخوردار نیستید نگران نباشید! چون بررسی های دیگر هم نشان داد که رایحه و بویی که از مردان به مشام زنان می رسد، می تواند همان اطلاعات یبیان شده را در اختیار زنان بگذارد. خوشبختانه برای بویی که می دهید تکنیک هایی وجود دارد. هر دو خاصیت گفته شده می توانند به جنس مخالف این پیام را القا کنند که  آیا خواستنی هستید یا خیر! و مردان جذاب از نظر زنان حداقل یکی از این ویژگی ها را دارند.

محققانی که روی این پروژه کار کرده اند اعتقاد دارند که این یافته ها به دلیل تکامل و تحولات مثبتی است که به فرد اجازه می دهد در مورد ظاهر و صدا، شما را از راه دور قضاوت کند و همچنین وقتی نزدیک شما است از روی بویی که می دهید، درموردتان نظر بدهد. محققان قبلاً دریافته بودند که افراد معمولا جذب کسانی می شوند که شبیه خودشان هستند، اما پژوهشهای جدید نشان می دهد که افراد آنهایی را ترجیح می دهند که بوی متفاوت تری نسبت بقیه دارند.

همچنین بخوانید :
جملات آرامش

عناصر شنودی و بویایی بصورت جداگانه یا با هم، روی دریافتی که ما از جذابیت یک فرد داریم، تاثیر بسیاری میگذارند، بنابراین عقاید و رفتارها و واکنش ها نسبت به فرد مقابل، در درجه ی بعدی مورد توجه قرار میگیرند.

مرد جذاب از نظر زنان چه ویژگی هایی دارند

مواردی که در زیر بیان می شود هر زنی را در اولین دیدار جذب می کند:

چهره مردان جذاب از نظر زنان

بدون شک چهره شما اولین نکته ای است که از نظر دیگران مورد توجه قرار می گیرد. برای داشتن چهره جذاب کافی است که زیباترین چهره خود را ارائه دهید. به عنوان مثال اگر فکر می کنید که با ته ریش جذاب تر به نظر می رسید، ته ریش بگذارید یا اگر اصلاح ریش تان شما را مرتب تر و شاداب تر نشان می دهد، آنها را اصلاح کنید اما باید توجه داشته باشید که صورت تان قرمز نشود یا جای تیغ روی آن نماند از کرم صورت نیز می توانید استفاده کنید.

لبخند مردان جذاب

لبخند یک “خوش آمدگویی” برای طرف مقابل است. در واقع شما با لبخند میتوانید طرف مقابلتان را تحت تاثیر قرار دهید. داشتن ارتباط چشمی، لبخند، اعتماد به نفس بالا، شما را جذاب تر نشان می دهد. به دندان هایتان توجه کنید و آنها را سفید و تمیز نگه دارید.

لباس مرد جذاب

بی شک خانم ها از مردانی که اندامی ورزیده و چهارشانه دارند، بیشتر خوششان می آید اما اگر لباس مناسبی انتخاب نکنید، تمام زحمات تان نقش بر آب خواهد شد. به عنوان مثال اگر دوست دارید که با اندام ورزشکار تان جلب توجه کنید، لازم نیست که شلوار یا پیراهن تنگ به تن کنید. این نوع تیپ نه تنها شما را جذاب نشان نمی دهد بلکه خانم ها را نیز از شما دور می کند. بنابراین لباسی را بپوشید که کاملا اندازه اندامتان باشد.

همچنین بخوانید :
مهمترین راهکار های افزایش دقت هنگام درس خواندن

علاوه بر موارد گفته شده مردان جذاب به جزئیات ظاهر خود نیز اهمیت می دهند از مدل مو، عینک ، ساعت و کفش مناسبی استفاده می کنند با رفتار خوب، خود واقعی شان را به بهترین شکل ارائه می دهند و در به کار بردن کلمات، در استفاده از عطر یا حرکات بدن نهایت دقت را به خرج می دهند

[ratings] امتیازتان به این مقاله را با دادن ستاره ثبت کنید. ستاره ها از راست به چپ می باشند و اولین ستاره سمت چپ امتیاز پنج ستاره است