رنگ موی مناسب برای چشمان سبز

برای این که در مورد رنگ موی مناسب برای چشمان سبز بیشتر بدانید، بهتر است که توجه داشته باشید اکثریت زنان  چشم سبز بصورت روزانه تعریف ها و تمجیدهای زیادی از زیبایی و جذابیت چشم هایشان به گوش شان می رسد.

در صورتی که شخصی چشم سبز می باشید می توانید خودتان را جزو زنان معدود خوش شانس محسوب کنید، چون از این ویژگی برخوردار هستید که برای خودتان از انواع گوناگون رنگ موها برای مکمل ساختن با چشم هایتان سود ببرید، مورد مهم در انتخاب رنگ مو، توجه نمودن به رنگ پوست تان می باشد.

در ادامه ی مطلب به نکاتی که برای انتخاب نمودن رنگ موهایی متناسب و کاملا هماهنگ با پوست تان است توجه کنید، تا پایان ما را همراهی کنید.

اگر که مایلید به صورت طبیعی و درونی رنگ موهایتان به سمت رنگ دلخواهتان متمایل شود ما ابزاری را به شما پیشنهاد می کنیم که مطمئنا تاثیرات آن شما را شگفت زده خواهد کرد و بسیار سالمتر از رنگ موها و دیگر مواد این چنینی عمل میکند و کاملا بدون هیچگونه عوارضی هست.

سابلیمینال موی بلوند ، برای افرادی که به موهای بلوند علاقه دارند

سابلیمینال موی مشکی ، برای افرادی که به موهای مشکی پر کلاغی علاقه دارند

سابلیمینال موی قهوه ای روشن ، برای افرادی که به موهای قهوه ای روشن طبیعی علاقه دارند

رنگ موی مناسب برای چشمان سبز

روش انتخاب کردن رنگ موی مناسب

توجه کردن به رنگ چشم تان

برای آسان تر شدن فرآیند انتخاب کردن رنگ مو، توجه کردن به رنگ چشم سبز چشم هایتان و این که آیا چشم های شما دارای رگه هایی از طوسی، آبی و یا فندقی هستند بسیار مهم است.

همچنین با این کار می توانید با انتخاب هایی که شما انجام می دهید، باعث آشکار کردن رنگ سبز چشم هایتان شوید؛ به عنوان مثال می توانید رنگ هایی کم رنگ تر انتخاب کنید تا ته رنگ گرم یا سرد داخل چشمان تان را نیز بیشتر نمایان سازید.

توجه کردن به رنگ پوست

در ادامه ی مطلب رنگ موی مناسب برای چشمان سبز مورد دیگری که خوب است بدانید توجه نمودن به تن پوست می باشد.

تن پوستی درجه ی خنثی بودن پوست، گرم یا سرد بودن پوست افراد را بیان می کند، برخلاف بعضی از افراد که اعتقاد دارند تن پوست یعنی رنگ پوست یا میزان سفیدی یا تیره بودن پوست که نظری اشتباه می باشد.

تن پوست را می توان با توجه نمودن به مچ دست تان، هنگامی که در زیر تابش نور خورشید قرار دارید مشخص نمایید.

در صورتی که زیر تابش نور خورشید رگ های دست تان را به رنگ بنفش یا آبی مشاهده کردید، تن پوست سردی دارید.

اما اگر در زیر تابش خورشید رگ هایتان را به رنگ سبز مشاهده کردید، پوست شما تن گرم دارد؛ اما اگر قادر به تمایز سرد بودن یا گرم بودن پوست تان نبودید، تن پوست شما زیتونی یا همان خنثی می باشد.

در نظر داشتن رنگ موی هم اکنون خودتان

هنگامی که موهای شما از تیرگی بسیاری برخوردار هستند، برای روشن تر کردن آن ها  تلاش خیلی زیادی هم باید داشته باشید و همین موضوع هم باعث آسیب زدن به موهایتان خواهد شد.

با انتخاب نمودن رنگ موهای طبیعی که نزدیکی بسیاری به رنگ موی اصلی تان دارد، می توانید فرآیند انتخاب خودتان را راحت تر کنید.

شما با انتخاب رنگ هایی با 3 درجه روشنایی یا 3 درجه تیرگی، نسبت به رنگ موی اصلی خودتان می توانید بهترین و ایده آلی ترین حالت را برای انتخاب رنگ مو داشته باشید.

رنگ موی مناسب برای چشمان سبز

مد نظر قرار دادن تیپ خودتان

از مقاله ی رنگ موی مناسب برای چشمان سبز این مطلب را بدانید که شما می توانید با برسی کردن کمد لباس هایتان، متوجه شوید که لباس هایی که دارای هماهنگی زیادی با شما هستند کدام لباس ها هستند.

در صورتی که رنگ های گرم همچون رنگ قرمز، رنگ طلایی، رنگ زرد و همچنین رنگ نارنجی با شما هماهنگی بیشتری دارند، پس به احتمال فراوان برای انتخاب نمودن رنگ موهایی همچون رنگ قهوه ای تیره، طلایی، رنگ قرمز و رنگ کبود برای موهایتان مشکلی نداشته باشید چون مناسب شما هستند.

اما اگر لباس هایی با رنگ های بنفش، رنگ سبز و رنگ آبی با شما هماهنگ تر بود، پس می توانید رنگ های بلوند پلاتینه، رنگ قهوه ای طوسی و هر طیفی از رنگ طوسی را به عنوان بهترین گزینه در انتخاب رنگ موهایتان تعیین کنید.

رنگ موی مناسب برای چشمان سبز

بهترین رنگ موی مناسب افراد چشم سبز

با در نظر گرفتن دو فاکتور مهم می توانید بهترین رنگ مو که به عنوان مکمل چشمان تان باشد را انتخاب نمایید؛ شما می توانید با مورد توجه قرار دادن فاکتور تن پوست تان و رگه های رنگی داخل چشمان تان، رنگ موی مناسب خودتان را انتخاب کنید.

در صورتی که داخل چشمان تان رگه هایی از رنگ فندقی مشاهده می کنید، می توانید برای جلوه دادن بیشتر به چشم هایتان رنگ موهایی گرم انتخاب نمایید.

اما اگر داخل چشمان تان رگه هایی از رنگ های طوسی و یا رنگ آبی مشاهده می کنید، می توانید برای جلوه گر شدن بیشتر چشمان سبزتان از رنگ موهایی سرد استفاده کنید.

در مطلب رنگ موی مناسب برای چشمان سبز این نکته را نیز به یاد داشته باشید که با توجه به  راهنمای رنگ موها متناسب با تن پوست تان که در ادامه بیان می کنیم می توانید بهترین انتخاب را در رنگ کردن مو داشته باشید.

پیشنهادات مناسب رنگ مو برای افراد چشم سبز با پوست روشن

در صورتی که علاقه مند به رنگ قرمز هستید، می توانید رنگ های قرمز روشن و عمیق و یا رنگ قهوه ای با ته رنگی از قرمز را مورد انتخاب خود قرار دهید.

در انتخاب سایه های موهایتان نیز می توانید رنگ خرمایی متمایل به قرمز در کنار پوست روشن تان انتخابی مناسب و عالی می باشد.

برای افراد پوست روشن با موهای قهوه ای رنگ تقریبا انواع سایه ها خوب بشمار می روند؛ برای این افراد سایه های مناسبی همچون بلوند طوسی، سایه شکلاتی تیره و سایه قهوه ای طلایی نیز موارد بسیار خوبی هستند.

در صورت تمایل شما برای بلوند نمودن موهای خودتان از گزینه های خوبی همچون بلوند عسلی، بلوند سفید و بلوند روشن نیز می توانید استفاده کنید.

از رنگ موهای مشکی در زمانی که پوست رنگ پریده ای دارید استفاده نکنید، اما در صورت داشتن گونه هایی دارای رنگ و لعاب انتخابی عالی که با رنگ پوست روشن شما نیز تناسب داشته باشد و فوق العاده هم باشد، رنگ موی مشکی است.

رنگ موی مناسب برای چشمان سبز

پرهیز از رنگ موها در افراد با تن پوست روشن

نکته ی مهم دیگر از بحث رنگ موی مناسب برای چشمان سبز این است که استفاده از رنگ موهای طلایی در افراد پوست روشن باعث می شود جلوه گری رنگ سبز چشم هایشان کم تر شود.

رنگ مویی که باعث آشکار شدن حالت قرمز و رنگ پریده در پوست این دسته از افراد می شود، استفاده کردن از رنگ موی مسی می باشد.

رنگ مویی که لکه های پوستی افراد را برجسته تر نشان می دهد، رنگ موی طلایی مایل به قهوه ای می باشد؛ این مورد از جمله چیزهای مهمی است که برای افرادی که وقتی کافی برای آرایش و پنهان سازی لکه های پوست شان ندارند می باشد.

بهترین رنگ مو در افراد چشم سبز با تن پوستی سرد

برای این دسته از افراد انتخاب های فراوانی وجود دارد، شما می توانید با انتخاب نمودن رنگ هایی همچون رنگ قرمز، بلوند یا قهوه ای در کنار سایه های تیره انتخاب فوق العاده ای  را برای خودتان فراهم سازید.

پیشنهادات رنگ مو برای افراد چشم سبز با تن پوست سرد

انتخابی فوق العاده برای رنگ کردن مو برای افراد پوست سرد، انتخاب سایه هایی از رنگ بلوند همانند رنگ بلوند روشن، بلوند توت فرنگی، سفید و پلاتینه و همچنین بلوند طوسی می باشد.

از مقاله ی رنگ موی مناسب برای چشمان سبز این نکته را نیز بدانید برای جلوه دار کردن رنگ سبز چشمان تان نیز می توانید از سایه هایی همچون رنگ بنفش کبود و قرمز با ته رنگ بنفش استفاده کنید که خیلی خوب می باشد.

برای افراد با پوست سرد، استفاده نمودن از رنگ هایی همچون رنگ خرمایی ملایم و رنگ قهوه ای طوسی نیز خوب است.

انتخابی ایده آل برای افراد پوست سرد، استفاده از رنگ موهایی با پایه ی رنگ بنفش یا آبی می باشد.

پرهیز از رنگ موها در افراد با تن پوست سرد

برای این که تضاد خشن و ناهماهنگی بین پوست و موهایتان ایجاد نشود، توصیه ی ما برای این گروه از افراد، استفاده نکردن از رنگ موی مشکی است.

افراد چشم سبز با پوست سرد، از رنگ های کاراملی و طیف طلایی همراه با عسلی پرهیز نمایند.

برای افراد پوست سرد، استفاده کردن از هر طیف رنگ مویی بر مبنای نارنجی بایستی خودداری شود.

رنگ موی مناسب برای چشمان سبز

بهترین رنگ مو در افراد چشم سبز با تن پوستی گرم

افرادی که رگه های نارنجی رنگ پوست شان بیشتر از رگه های صورتی رنگ پوست شان می باشد، تن پوستی گرم دارند.

برای این افراد انتخاب هایی همچون رنگ زرد، رنگ قرمز و رنگ نارنجی که همگی جزو رنگ های گرم محسوب می شوند مناسب است.

از مقاله ی رنگ موی مناسب برای چشمان سبز این نکته را نیز بدانید که این رنگ ها همچنین باعث خواهند شد که  پوست شما حالت برنزه ای نشان داده شوند، که زیبا هم  به نظر می رسد.

پیشنهادات رنگ مو برای افراد چشم سبز با تن پوست گرم

از عالی ترین انتخاب ها برای این گروه از افراد انتخاب نمودن رنگ های بلوند بر پایه قوی طلایی، پلاتین کره ای، عسلی و شامپاینی می باشد.

از جمله رنگ هایی که با این تن پوست جور در می آید، رنگ های قهوه ای کاراملی روشن؛ رنگ قهوه ای شکلاتی تیره  و تافی هستند.

برای افراد پوست گرم، استفاده کردن از رنگ قرمز تیره  و رنگ شرابی با پایه قرمز نیز مناسب است.

پرهیز از رنگ موها در افراد با تن پوست گرم

از جمله رنگ هایی که برای این گروه خوب بنظر نمی رسد، می توان به استفاده از رنگ موی مشکی اشاره نمود.

رنگ موهایی که می توانند نمایان گر حالت بی حالی و خستگی این تن پوستی را بیان کنند، می توان به استفاده از رنگ موی بلوند مایل به طوسی و رنگ های قهوه ای اشاره کرد.

رنگ موی مناسب برای چشمان سبز

بهترین رنگ مو در افراد چشم سبز با تن پوستی زیتونی

از جمله مواردی که در مقاله ی رنگ موی مناسب برای چشمان سبز بایستی بدانید این است که اگر به صورت احتمالی داخل چشمان تان رگه هایی طلایی رنگ مشاهده می کنید، پوست شما هم زیتونی رنگ یا تن خنثی دارد.

ویژگی پوست زیتونی در این است که انواع رنگ موهای مختلف را جهت عالی شدن پوست تان و چشم های خودتان می توانید مورد تست قرار دهید.

پیشنهادات رنگ مو برای افراد چشم سبز با تن پوست زیتونی

برای فوق العاده تر شدن این رنگ پوستی  و درخشان شدن آن، استفاده از رنگ موهای بلوند طلایی پر رنگ توصیه می شود.

رنگ موهایی که باعث جلوه گرتر شدن رنگ چشم این تن پوستی می شوند، می توان به رنگ موهایی بر پایه ی رنگ مسی اشاره نمود.

مورد پیشنهادی رنگ موی مناسب برای این گروه از افراد، استفاده نمودن از رنگ موهای قهوه ای طلایی پر رنگ و قهوه ای شکلاتی می باشد.

به افراد پوست زیتونی برای داشتن انتخابی عالی، استفاده کردن از رنگ موی بور نیز توصیه می شود.

پرهیز از رنگ موها در افراد با تن پوست زیتونی

برای افراد پوست زیتونی استفاده کردن از رنگ هایی با پایه طوسی و رنگ بلوند پلاتینه بایستی خودداری شود.

از جمله رنگ هایی که به ندرت با افراد پوست زیتونی هماهنگی دارد و مناسب هم در نمی آید، می توان به رنگ هایی بر مبنای سبز، بنفش  و رنگ آبی اشاره کرد.

در پایان مقاله ی رنگ موی مناسب برای چشمان سبز اشاره می کنیم که هر موقع که  از تن پوستی خودتان آگاهی داشته باشید، برای انتخاب کردن رنگ مویی مناسب با خودتان نیز به ندرت دچار تردید و خطا خواهید شد.

راهنمایی را که برایتان تا به این جا بیان کردیم گزینه ای مناسب برای جلوه گر ساختن رنگ چشمتان، به همراه انتخاب نمودن رنگ مویی مناسب و شیک برایتان خواهد بود.

از این که ما را تا پایان این مطلب همراهی کردید ممنونیم، شما می توانید تمامی نظرات خودتان را پیرامون رنگ مو برای افراد چشم آبی در زیر همین مطلب برای ما ارسال کنید با سپاس.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (2 {امتیازها})