ویدیو تاثیر سر و صدای محیطی هنگام گوش دادن به سابلیمینال

در چه محیطی سابلیمینال گوش دهیم؟

ممکن است شما در محل کار یا خانه و… بخواهید سابلیمینال گوش بدهید ؛ هرجایی که باشید ممکن است سر و صدای محیطی باشد ؛ مثل صدا تلویزیون و…

اگر میزان بلندی آن صدا ، بلند تر از صدای سابلیمینال باشد ، این احتمال را که عبارات تاکیدی به درستی به گوش شما نرسند ، افزایش می دهد.

نمی گوییم صفر می شود اما خیلی کم خواهد شد و مثلا ممکن است نصف یک عبارت را نشنوید.

منظور از سر و صدای محیطی هنگام گوش دادن به سابلیمینال چیست؟

منظورما از صدای محیطی نامناسب چگونه صدایی است؟

مثلا ممکن است شخصی در کنار شما ، با صدای بلند مشغول صحبت کردن باشد، طوری که شما به سختی صدای سابلیمینال را بشنوید.

اگر خودتان به خوبی دقت کنید ، متوجه خواهید شد که این حد از صدای محیطی نامناسب است.

تاثیر سر و صدای محیط بر سابلیمینال

در یک موقعیت ؛ مثلا شما در اتاق مشغول گوش دادن به سابلیمینال هستید و مادر شما در اتاق بغل یا در نشیمن ، با صدای بلند تلویزیون میبیند! با این حال شما به راحتی صدای سابلیمینال خود را می شنوید ؛ پس در این موارد هیچ جای نگرانی نیست و مشکلی در روند گوش دادن به سابلیمینال نخواهید داشت.

این نکته را هم مد نظر داشته باشید که طبق تجربه و موارد ی که دیده شده ؛ در سر و صدای زیاد و شدید محیطی ، گوش دادن به سابلیمینال موجب اذیت شدن شخص خواهد شد.

پس بهتر است در جاهایی که ازدحام و سر و صدای زیادی وجود دارد و یا یک آهنگ با صدای بلند در حال پخش شدن است ، سابلیمینال گوش نکنیم.

5/5 - (1 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

2 پاسخ
 1. فاطیما گفته:

  سلام
  یه سوال از خدمتتون داشتم اینکه
  اگر فایل را با هندزفری گوش کنم و به کارهای روزمره بپردازم و در حین کار اگر کسی صحبتی کرد به حرفاش گوش کنم و جوابش بدم (در حالی که هندزفری تو گوشمه ) یعنی در حالت کلی هندزفری تو گوشم باشم و ارتباطاتم عادی باشه، آیا اشکالی داره؟
  یا اینکه باید در حین گوش دادن فایل از هر گونه صحبت و ارتباط دور باشم؟
  ممنونم از سایت خوبتون و پاسخگویی شما🙏

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *