افزایش ارتعاشات با تنفس قلبی

افزایش ارتعاشات با تنفس قلبی

تنفس قلبی، راهی برای افزایش ارتعاشات

تنفس قلبی روش مناسبی برای بازگرداندن انرژی به قلب است که کلیه سلول های بدن را با استفاده از نور و انرژی خود متاثر می کند، افزایش ارتعاشات با تنفس قلبی موجب بالا رفتن سطح انرژی بدن و هماهنگی اعضای بدن می گردد.

تمرین تنفس قلبی

مرحله اول:

ابتدا صاف نشسته و به مراقبه بپردازید. بهتر است که از استاد خود بخواهید در زمان مراقبه در کنار شما بماند، سپس با استفاده از دستتان جای دقیق قلب را پیدا کرده و نفس کشیدن را شروع کنید، متصور شوید که با هر نفس شما نوری به قلب وارد شده و به تمام نقاط بدن ارسال می شود.

ابتدا صاف نشسته و مراقبه کنید

مرحله دوم:

سپس خود را متصل به منبع نور الهی ببینید. با هر دم شما انرژی این منبع الهی به قلب شما می آید و با بازدم به منبع نور برمی گردد، به این ترتیب یک ارتباط دو جانبه بین شما و آن منبع به وجود می آید. اگر احساسات منفی مانند خستگی را در وجود خود احساس می کنید، تمام تلاش خود را به کار گیرید تا انرژی های منفی و سمی را به وسیله ی بازدم از درون بدن خود به بیرون بفرستید و در عوض آن، انرژی های منبع نور الهی را به بدن خود وارد نمایید.

تنفس قلبی راهی برای افزایش ارتعاشات
خود را متصل به منبع نور الهی ببینید

مرحله سو م:

برای افزایش ارتعاشات با تنفس قلبی، باید در طی انجام تمام مراحل از تنفس شکمی استفاده کنید.

اکنون قلب شما سرشار از عشق و انرژی می باشد، برای منتشر نمودن این عشق و انرژی در فضا می توانید از بازدم خود کمک بگیرید و با عمل دم، باز هم آن انرژی و عشق را به قلب خود بازگردانید.

تمرین تنفس قلبی
در طی انجام تمام مراحل از تنفس شکمی استفاده کنید

مرحله چهارم:

با کمک تصویر سازی ذهنی قلب خودتان را ببینید که مانند یک گلوله نورانی درخشان است و در تمام جهات نور خود را پخش می نماید. تصور کنید که نوری که در قلب شماست از همه نقاط جهان قابل مشاهده است. پس با هر عمل دم شما قلب نور بیشتری را به سمت خود می کشد و با بازدم آن را در اطراف شما می پراکند.

نیازی نیست که وقت زیادی را برای انجام این مدیتیشن صرف کنید، کل زمان مورد نیاز برای انجام آن بین 10 تا 60 دقیقه است. پیشنهاد می شود که پیش از انجام این روش، کلیه چاکراهای خود را فعال کنید تا انرژی زیادی در چاکرای قلب شما گیر نکند و دچار مشکل نشوید. اگر در پایان این تمرینات احساس کردید که سرگیجه دارید یا سر شما سبک شده بهتر است که از شیوه های اتصال به زمین کمک بگیرید.

تنفس قلبی راهی برای افزایش ارتعاشات
با تصویر سازی ذهنی قلب خود را درخشان ببینید و تصور کنید به همه ی اطراف نور می پراکند
5/5 - (1 {امتیازها})