بررسی قدرت شفابخشی در انسان ها

قدرت شفابخشی

انسان ها هر کدام خصوصیات مختلفی دارند که ممکن است آن را بشناسند و در مواردی هم از آن خصوصیات غافل شده باشند. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که ممکن است به آن بی توجه بوده باشید، توانایی تاثیر گذاری ما بر روی محیطی است که در آن زندگی می کنیم و افرادی که با آن ها ارتباط داریم. آگاهی از این توانایی می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند، با ما همراه باشید تا با قدرت شفابخشی بیشتر آشنا شویم.

در گذشته برای درمان بسیاری از بیماری ها و مشکلات مردم به کسانی که شفادهنده بودند مراجعه می کردند، البته لازم به ذکر است که مردم عقیده داشتند آن ها شفا می دهند، در رابطه با این موضوع که این مسئله خرافات است یا خیر در این جا بحثی نخواهیم کرد.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنیم این است که در حال حاضر شاهد هستیم که ظهور افرادی به نام شفا دهنده و مراجعه به آن ها در حال رونق گرفتن است. بسیاری از مردم در هنگام بیماری برای درمان قطعی و حتی قبل از مراجعه به پزشک به این افراد مراجعه می کنند و انتظار دارند که شفا بگیرند.

لازم به ذکر است که در وجود هر کسی قدرت شفابخشی وجود  دارد و هر کسی می تواند حداقل در زندگی خود یک شفا دهنده باشد. در ادامه قصد داریم خصوصیات اصلی و مشترک همه ی  شفا دهنده ها را بیان کنیم تا بهتر با آن ها آشنا شوید و در درون خود به جستجوی این ویژگی ها بپردازید.

نشانه های یک شفادهنده:

 • بودن در کنار شما برای دیگر افراد حس آرامش دارد.
 • اگر شما با کسی زندگی می کنید، احتمال بیمار شدن وی کم است.
 • یکی از بزرگ ترین دغدغه ذهنی شما این است که چگونه به افراد دیگر یا محیط زیست کمک کنید.
قدرت شفابخشی
یکی از دغدغه های افراد شفا دهنده کمک به محیط زیست است
 • درونگرا بودن یکی دیگر از خصوصیات افراد شفا دهنده است، آن ها زمانی که در محیط های عمومی قرار می گیرند عصبانی و نگران می شوند.
 • شما توانایی تشخیص ارتعاشات منفی را دارید. به عنوان مثال زمانی که وارد اتاقی شوید می توانید تشخیص دهید که در آن جا بحثی بوده است یا خیر!
 • سابقه وجود افراد شفا دهنده در خانواده شما وجود دارد.
 • طبیعت را مانند خانه خود می دانید و در آن احساس راحتی فوق العاده ای دارید.
 • کودکان و حیوانات معمولا ارتباط خوبی با افراد شفا دهنده دارند و به سمت آن ها جذب می شوند.
 • افرادی که شما را نمی شناسند احساس خوبی نسبت به شما دارند و می توانند بدون آن که درخواست کنید به شما اعتماد کافی داشته باشند.
 • افراد دارای قدرت شفابخشی یا شفا دهنده ممکن است پزشک یا مشاوره سلامت باشند، زیرا علاقه خاصی به طب سوزنی، ماساژ درمانی، طب سنتی، گیاه درمانی و انرژی درمانی دارند و به سمت این علوم جذب می شوند.
 • گاهی ممکن است بتوانید افراد مختلف را شفا دهید، زیرا قدرت روحی بالایی دارید.
 • به مسائل متافیزیکی جذب می شوید و علاقه خاصی به کریستال خواهید داشت.
 • احساسات در شما بسیار قوی است و فردی حساس به حساب می آیید

*

قدرت شفابخشی
احساسات در افراد دارای قدرت شفابخشی بسیار قوی می باشد
 • ممکن است به طور اتفاقی دچار تب و لرز شوید یا در قسمت کف دست احساس خارش کنید.
 • یکی از بزرگترین تفکرات شما این است که هرگز به جایی تعلق ندارید.
 • اگر در طول روز فعالیت های زیادی داشته باشید در آخر روز احساس می کنید، هیچ حسی در بدن شما وجود ندارد.
 • در بسیاری از مواقع احساس درد در ناحیه شانه ها و گردن خواهید داشت.

تمرین برای قدرت شفابخشی از طریق انرژی درمانی چاکراهای دست

یکی از بهترین تمرین هایی که با استفاده از آن می توانید چاکراهای فرعی دست را فعال کنید این است که دست ها را با یکدیگر مالش دهید و بعد از چند ثانیه آن دو را از یکدیگر دور کنید (تقریبا در فاصله 20 سانتی متری از هم نگه دارید) این کار را به دفعات متعدد انجام دهید تا میدانی مغناطیسی را در بین دو دست خود احساس کنید.

قدرت شفابخشی

در مطالب بالا به خصوصیات شفادهندگان و افرادی که قدرت شفابخشی دارند پرداختیم. بعد از این نوبت به تقویت خود برای شفا بخش بودن می رسد، یکی از راه هایی که در این مسیر به شما کمک می کند باز کردن چاکراه های بدن با استفاده از سنگ ها (کریستال های) هفت چاکراه است. با استفاده از این سنگ ها می توانید قدرت شفابخشی خود را تقویت کنید.

5/5 - (1 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

4 پاسخ
 1. هیشکس نباید بدونه گفته:

  من کسی هستم که شفا بخش واقعیم شما ها هیچ وقت نمیتونید یه شفا دهنده باشید تازمانی که قلبتون بشکنه ارتباط باماورا زخم زبان باهمه فرق داشتن همیشه ناراحت بودن ادم از درد وناراحتی به شفا بخشی میرسه ازتنهایی وبیکس بودن شما هیچ وقت نمیتونید شفا بخش بشید پس الکی وقتونو هدر ندید افکارات من باشما فرق داره من همرو حیوون میبینم وشخصیتم تاریکو ترسناک شما هروقت جای من بودید شفا بخش میشید بین هر ۱۰میلیون نفر یک نفر شفا بخش میشه حتا دعا نویس ها هم نمیتونن شفا بخش بشن چه برسه به شما پس گفتم تو ایران کلن شاید ۷یا۸شفا بخش باشه پس الکی وقتتونا هدرندید شما ها یه مشت ادم مغز مصنویی هستید الانم بجای اینکه بشینید این مزخرفارو بخونید برید بیرونو داخل کوچه دونبال این بگردید هرچند شما ها ضعیفید پس دوباره میگم وقتتونو الکی هدر ندید شما ها هیچ وقت من نمیشید من حتا از اون شفا بخشایی که گفتم تو ایران هستم بالا ترم باید بخودتون ببالید که اومدم تواین سایت مزخرف تا شمارو بیدار کنم الانم چند درس واقعی یادتون میدم شب بیدار روز بیدار کلن در۲۴ساعت ۱ساعت بخوابید توری باشید که همه از شما بدشون بیاد تحمل زخم زبان این قدرت راداخل تنهایی بهت میدن هروقت اینکارارو کردی جن ها و موکل ها و پری ها بسورت یک انسان به شما نزدیک میشن وشروع به یاد دادن درس های زندگی میکنن بقیشو باید برسی تا این مرحله تا خودشون بهت یاد بدن دوباره میگم شما مغز مصنوعی هستید باید باهمه فرق داشته باشید شاید شما تاالان شفا بخش دیده باشید اما انان به احتمال زیاد خوش اخلاقن انها ضعیفن که بزودی هم ازدست میدن ان کس که واقن شفا بخش شخصیت ترسناک داره اینارو هم گفتم بدونید وقتتونو الکی هدر ندید این سایتم لیاقت اینکه من این همه درس یاد بدمو نداره برای این کار باید چند بار مرد و زنده شد در اخر شما ها بهتر مسل یک گوسفند که دنبال الف دنبال پولید پس هیچ وقت حتا انسان هم نمیشود چه برسه به این کارا شما یه مشت حیوون با روکش ادمی زادید راستی اگه تا اخر نوشترو خوندی بدون که بخواتر اینکه حرفشروحم زدی جن موکل و پری الان پیشتن چه برسه که بخواید شروع به این کار کنید هیچ کس من نمیشه میخوام یه درس خیلی بزرگ یادت بدم تا زمانی که با بقیه فرق نداشته باشی بدون که یه حیوون و همین تور یک ربات از قبل تعین شده ای برای اینکه شفا بخش بشی اول باید انسان بشید حیوانات وربات ها مزخرف من توکل زندگی هام فقت یک انسان دیدم اونم داخل اینه پس هیچ کس انسان نیست حتا شما پس چیشد اول انسان شوید بعد دنبال بقیه چیزا باید به خودتون افتخوار کنید که من بهتون درس یاد دادم کلی درس دیگه هم هست که هروقت انسان شدید میفهمید حیوانات فعلن خدا فظ

 2. محمد امين گفته:

  سلام من هم انرژى بالايي دارم و حس كمك كردن دارم هميشه به همه

 3. شفا گفته:

  من یه جایی خوندم یکی از علامت هاش اینه که دستت رو که روی دست خودت یا بقیه میزاری هر لحظه شروع به داغتر شدن میکنه
  منم همینجورم

دیدگاه ها غیر فعال است.