آیا شیطان پرست ها هم از پیام های پنهان استفاده می کنند؟

برای دیدن ویدیو مربوطه لطفا با قند شکن ☺ روشن صفحه را رفرش نمایید با تشکر

کاربرد های غیر اخلاقی سابلیمینال

شاید شما هم در مورد کاربرد های غیر اخلاقی سابلیمینال ها شنیده باشید!

ممکن است این نگرانی برای شما هم ایجاد شده باشد که آیا امنیت ذهنی در مقابل آنها دارید یا خیر؟

این متن  را تا انتها بخوانید…

پیام های پنهان در تولیدات هالیوود

استفاده از پیام های پنهان در تولیدات صوتی و تصویری ، در سطح جهان شناخته شده است و شاید بر کمتر کسی پوشیده باشد که دولت ها و سرویس های امنیتی و اطلاعاتی برخی کشور ها و قطب های فرهنگی جهانی ، از پیام های زیر آستانه ای استفاده می کنند.

چیزی که اغلب ما فکر می کنیم این است که فقط فیلم ها و موسیقی های هالیوودی شامل این پیام های پنهان هستند ، در صورتی که بعضی تولیدات صوتی و تصویری شرق جهان هم ، به همان نسبت ، حاوی این پیام ها هستند.

به طور کلی ؛ اینکه در یک فیلم از پیام های پنهان استفاده شود ، بستگی به نظر کارگردان و تهیه کننده و اهداف و شخصیت و اعتقادات آنها دارد.

برداشت نادرست از کاربرد های پیام پنهان

یک برداشت اشتباه که توسط برخی افراد تند روی داخلی ، تبلیغ می شود ، این است که هر پیام پنهانی که در تولیدات صوتی و تصویری سراسر جهان استفاده می شود ، بد و ضد انسانی است.

در صورتی که اگر بخواهیم واقع بینانه به قضیه نگاه کنیم ، درصد بالایی از این تولیدات ،   از این ابزار در جهت مثبت استفاده می کنند و خوبی ها ، انسانیت، مهربانی، عشق ، عدالت و اعتقاد به خداوند را در سطح خودآگاه یا ناخودآگاه تلقین می کنند.

اگر یک فیلم و کارگردان ، تلقینات ضد انسانی و ضد اعتقادی داشتند ؛ در برابر آن  شاید هزار فیلم و موسیقی و یا هر تولید رسانه ای دیگری وجود دارد که تلقینات مثبت دارد. چه در تولیدات شرقی و چه درتولیدات غربی…

گاهی ممکن است افراد بر اثر منافع شخصی ، فقط قسمت منفی ماجرا را ببینند! یا اینکه عادت کرده باشند که ذهنشان فقط نازیبایی ها و بدی ها را ببیند…

اگر 100 فیلم برتر جهان را بررسی کنید ، خواهید دید که اکثریت آنها ،  پیام نهایی عشق ، عشق ورزی ، اعتقاد و حرکت و شجاعت ، مهربانی و گذشت و احترام به آزادی و حقوق انسانی ، نوع دوستی و … را منتقل می کنند.

بسیاری از فیلم ها و موسیقی های معروف جهانی ، مستقیم و غیر مستقیم ، صلح جهانی را تبلیغ کرده اند و در جهت نکوهش جنگ و تجاوز و زورگویی و سلطه حرف زده اند…

چرا نمی خواهیم زیبایی این دنیا را هم ببینیم؟

چرا با بدبینی به تمام تولیدات خارجی نگاه می کنیم؟

پیام های پنهان و شیطان پرست ها

ایرادی که عده ی زیادی وارد می کنند ، بر گروه های متال و شیطان پرستی و چند کارگردان معلوم الحال است که با کمی تیزبینی و دقت متوجه آن خواهیم شد.

بحث بر سر این نیست که آنها فعالیتی نمی کنند و نباید حساس بود ؛ نه این هم درست نیست.

بحث این است که باید واقع بینانه درصد ها را بررسی کنیم!

در همین صدا و سیما ؛ فیلم های زیادی در نکوهش ثروت ساخته می شود و انسان های ثروتمند را آدمهای پست و رذل نشان می دهند ؛ در صورتی که نیاز اصلی کشور در حال حاضر ، تولید و اشتغال است.

تولید کننده ها باید افراد ثروتمندی باشند و قدرت مالی بالایی داشته باشند تا بتوانند وارد اشتغالزایی شوند.

چرا این تلقینات ضد انسانی محسوب نمی شوند که جامعه را به سمت فقر سوق می دهند؟

به طور کلی ، چه شرق و چه غرب از پیام های پنهان استفاده می کنند ، متناسب با عقاید و ارزش ها و باور ها و فرهنگ خودشان…

این ما هستیم که باید مراقبت کنیم که چه خوراکی به ضمیر ناخودآگاهمان می دهیم؟

نگهبان ضمیر ناخودآگاه در برابر پیام های پنهان

خبر خوب این است که خداوند ، قبلا این سیستم امنیتی و کنترلی را در ما قرار داده است ، به این صورت که تا ما نخواهیم ، اگر هزاران هزار بار با ابزار های مختلف به ما تلقین کنند ، در ما اثری نخواهد گذاشت و جای نگرانی نیست…

مراقب باشیم اما نگران و حساس نباشیم ، چرا که ذهن و ناخودآگاه ما تا ما نخواهیم تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت و یا تاثیر پذیری آن ناچیز خواهد بود.

به صورت تجربی ، این را از ما داشته باشید که موسیقی ها و فیلم هایی که اصطلاحا حالشان خراب است ، خیلی زود ، انرژی آنها را حس می کنیم و می توانیم توجه خودمان را از آنها قطع کنیم.

به صورت تجربی ، این را از ما داشته باشید که موسیقی ها و فیلم هایی که اصطلاحا حالشان خراب است ، خیلی زود ، انرژی آنها را حس می کنیم و می توانیم توجه خودمان را از آنها قطع کنیم.

اعتبار سابلیمینال های سابلیمیران

ممکن است این شائبه پیش بیاید که افرادی نظیر ما ، که در زمینه ی تولیدات فایل های پیام پنهان مشغول هستیم ؛ تاکیداتی در جهت منافع خودمان به کار ببریم!

از نظر تیم ما این کار حرام و بسیار نادرست و غیر اخلاقی و غیر انسانی است. ما به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی از اعتماد مخاطب سو استفاده نمی کنیم!

در مورد گروه های دیگر ؛ ما هیچ اطلاعی نداریم و به خاطر همین قضاوت نمی کنیم و لطفا در این مورد از ما سوال نپرسید.

خدا را شاهد میگیریم که تک تک کسانی که در تیم ما مشغول به کار هستند ، در اوج صداقت و درستی و ایمان ( که از اصول اولیه و ارزش های مجموعه ی ماست) ، فعالیت می کنند  و احتمالا شما هم تجربه دارید که در برخورد با پشتیبانی ما ، حس صداقت و درستی را دریافت کرده اید ؛ چیزی که هیچ وقت به خاطر منافع قربانی نخواهد شد.

احیانا ؛ اگر آلبومی برای شما تعجب برانگیز بود ، حتما در مورد آن تحقیق کنید و صفحه ی محصول را بخوانید ، جواب سوالتان را در اغلب اوقات دریافت خواهید کرد.

کاربرد نادرست سابلیمینال

امیدواریم ، خوراکی که به ضمیر ناخودآگاه شما می رسد ، پر از زیبایی ها و خوبی ها باشد و کمک کند که زندگی ما سر شار از خوبی ها و نعمت ها و ارزش های دلخواهمان شود.

در این متن ، قصد داشتیم نگرانی شما را در این زمینه برطرف کنیم و کمکی در راستای درک واقع بینانه کرده باشیم.

این متن را برای کسانی که به این موضوع علاقه مند هستند بفرستید.

در پناه خدا ؛ سلامت و موفق باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 {امتیازها})