عوارض سابلیمینال ها و عوارض بیوکنزی ها چیست؟

عوارض سابلیمینال ها و عوارض بیوکنزی ها چیست؟

برای این که بدانید عوارض سابلیمینال ها و یا عوارض بیوکنزی ها چیست؟ نیاز است که در ابتدا توضیحی در مورد سابلیمینال ها، موارد کاربردشان، تاریخچه ی استفاده از سابلیمینال ها بدانید؛ شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که به تازگی در مورد سابلیمینال ها مطالبی شنیده اید و می خواهید که در مورد مزایا و عوارض استفاده از آن ها بیشتر تحقیق کنید و بدانید.

در این مقاله علاوه بر توضیحات کامل درباره نگرانی ها و مواردی که مربوط به سابلیمینال ها و بیوکنزی ها هست دیگری خواهیم پرداخت تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

تعریف سابلیمینال

بر اساس تعاریف مختلف فایل های صوتی هستند که محتویات این فایل ها پایین تر از سطح درک ضمیر خودآگاه انسان می باشند، و همچنین توان عبور کردن از سیستم مغز خودآگاه انسان را دارند و می توانند پس از عبور مستقیما به ضمیر ناخودآگاه انسان وارد شوند و آن را مجددا برنامه ریزی و یا ذخیره اطلاعات کنند.

کاربرد سابلیمینال ها

سابلیمینال ها قادر هستند پس از رسیدن به قسمت ناخودآگاه مغز انسان، جریان امواج مغزی را به کنترل خودشان در بیاورند و  این جریان را یکدست کنند.

سابلیمینال همچنین این قدرت را دارند تا با تسلط بر جریان مغزی و  تغییر دادن باورها و الگوها نسبت به همه چیز ، دستاوردهایی چون زیبایی بیشتر، افزایش سلامت روانی،  افزایش سلامت جسمانی،  کمک به پیشرفت های معنوی و انسانی و اخلاقی ، افزایش لذت در ارتباطات عاشقانه، بهبود روابط دوستانه و افزایش مهارت های شغلی، افزایش جذابیت و کاربردهای فراوان دیگر.

تاریخچه ی استفاده از سابلیمینال ها

یکی از مواردی که در بحث عوارض سابلیمینال ها چیست ؟ خوب است که بدانید تاریخچه ی استفاده از سابلیمینال ها یا همان پیام های زیر آستانه ای است، که ما در این بحث نمونه های تاریخی از استفاده ی این پیام ها را برایتان بیان می کنیم.

سال شروع صحبت از پیام های زیر آستانه ای

جالب است که بدانید صحبت از پیام های زیر آستانه ای اولین بار در سال 1897 مطرح گردید، ولی در سال 1957 میلادی توسط افرادی که در صنعت تبلیغات مشغول به کار بودند مطرح شد که باعث شد بحث جدی پیرامون آن صورت بگیرد.

نمونه های تاریخی استفاده از پیام های زیر آستانه ای

یکی از موارد استفاده از پیام های زیر آستانه ای که در سال 1957 میلادی مورد آزمایش عده ای در صنعت تبلیغات قرار گرفت، استفاده از پیام های زیر آستانه ای بصورت تصویری بود.

در پیام های زیر آستانه ای تصویری پیام هایی بصورت خیلی سریع در قالب فیلم یا تصویر با سرعتی معادل کسری از ثانیه به نمایش در می آیند، در این دست پیام ها بدون این که بیننده متوجه شود در قالب فیلم یا تبلیغات تصویری عبارات تاکیدی به سرعت به ذهن ناخودآگاه او وارد می شوند و او ترغیب به عملی می شود که مورد نظر افراد قرار دهنده ی این پیام ها می باشد.

در ادامه ی مطلب عوارض سابلیمینال ها چیست؟  خوب است که بدانید در سال 1957 عده ای از افراد سعی نمودند از طریق پیام های زیر آستانه ای مخفی شده  در فیلم های سینمایی، افراد بیننده ی فیلم را ترغیب به خرید کردن نوشابه یا پاپ کرن مورد نظر آن ها کنند.

طبق اعلام این افراد تبلیغ کننده نیز درصد خوبی از افراد حاضر در سینما  بدون این که از محتویات پیام های آستانه ای موجود در فیلم آگاه باشند، از این طریق اقدام به خرید کردن نوشابه یا پاپ کرن مورد نظر آن ها در سینما نمودند.

..

لازم است که بگوییم نظر این افراد تبلیغات کننده اما در برسی های دقیق بعدی مورد اثبات علمی قرار نگرفت؛ بدین ترتیب (آگهی های زیر آستانه ای) اصطلاحی بود که اولین بار توسط شخصی به نام “جیمز ویکاری” که در صنعت تبلیغات مشغول به کار بود مطرح گردید.

مورد دوم از استفاده ی پیام های زیر آستانه ای به سال 1973 برمی گردد که شخصی به نام “برایان کی” در کتاب هایش بیان کرده بود که در محتوای رسانه های خارجی برای تحریک جنسی و وسوسه ی جنسی به بیننده ها، پیام هایی در قالب تصاویر یا نمادها قرار داده می شوند که به صورت ناخودآگاه باعث تحریک بیشتر افراد یا وسوسه جنسی در افراد بیننده می شود.

این پیام های تصویری همان طور که اشاره نمودیم باعث برانگیختگی یا ترغیب در افراد برای انجام دادن کاری یا انجام ندادن کاری یا موارد مختلف دیگر می شوند.

عوارض سابلیمینال ها و عوارض بیوکنزی ها چیست؟

نکته در مورد پیام های زیر آستانه ای تصویری

نکته ی مهمی که در مقاله ی عوارض سابلیمینال ها چیست؟ خوب است که بدانید این می باشد که پیام های زیر آستانه ای تصویری طبق برسی های علمی به نسبت پیام های زیر آستانه ای یا همان (سابلیمینال) چندان قدرت زیادی ندارند و اصلا در حدی نیستند که برای آن ها اصطلاح سابلیمینال تصویری یا پیام های زیر آستانه ای تصویری را به کار برد.

مورد دیگر این که اگر هم بر فرض مثال  پیام های زیر آستانه ای تصویری یا همان سابلیمینال تصویری واقعا تاثیر گذار هم باشند که این طور نیست، این پیام ها چون قدرت بسیار ناچیزی دارند باید بصورت مداوم و فراوان دیده شوند، که خود این موضوع نیز سبب ضعیف شدن چشم ها و خستگی بسیار زیاد فرد بیننده ی این تصاویر می شود.

با توجه به نکاتی که ذکر نمودیم تمرکز ما فقط در این بحث بر روی سابلیمینال های صوتی می باشد که توسط روانشناسان خبره در امر هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم و همچنین آهنگسازان خبره تولید شده اند و مورد تایید علمی نیز قرار دارند.

برسی اساس کار سابلیمینال های صوتی و عوارض آن ها

طبق بررسی های مختلف معمولا برای سابلیمینال های صوتی، مورد منفی قابل ملاحظه ای یافت نشده است، چون ماهیت و اساس محتوای تولید شده در سابلیمینال های امروزی این گونه می باشد که در مورد مصارف زیبایی، بهبود روابط، کاربرد های متافیزیکی، بهبود سلامت جسمانی، بهبود سلامت روانی و افزایش مهارت های ورزشی و علمی و …  بر اساس جملات و عبارات تاکیدی خوب ، مثبت و سازنده شکل گرفته اند.

نحوه ی استخراج جملات تاکیدی سابلیمینال ها

همچنین سابلیمینال های گروه سابلیمیران پس از تحقیقاتی علمی و دقیق که از آن عبارات تاکیدی دقیق ، منسجم و قدرتمند کاملا بهینه ای استخراج می شود که با عملکرد های خودهیپنوتیزم هماهنگی دارد و در جهت خواسته های شما فعال خواهد شد ؛ سپس این جملات تاکیدی با کمک آهنگسازان خبره همراه با رعایت دقیق کانال بندی های صدا متناسب با موضوع و هدف سابلیمینال در این زمینه ضبط و تولید می شوند و بصورت فایل هایی صوتی که موسوم به «سابلیمینال» می باشند مورد استفاده ی عموم مردم قرار می گیرند.

ریشه ی مشکلات ریز سابلیمینال ها و نحوه ی برطرف نمودن آن ها

یکی از چیزهایی که عده ی بسیار محدودی از افراد که اولین بار است که از سابلیمینال ها استفاده می کنند این می باشد که ممکن است به دلیل سرعت بالای تکرار جملات تاکیدی موجود در سابلیمینال کمی احساس گیجی و خستگی یا خواب آلودگی داشته باشند.

این موارد نیز با کم کردن میزان ولوم صدای سابلیمینال، یا مصرف نمودن مایعات در حین استفاده از سابلیمینال و همین طور استفاده از متد سایلنت سابلیمینال، و استفاده کردن از سابلیمینال در هنگام کارهای بدون تمرکز بالا و توجه دقیق به موارد ذکر شده در دستور العمل استفاده از سابلیمینال به راحتی قابل حل و رفع شدن می باشند.

بهتر است که بدانید سابلیمینال های حرفه ای در دو قالب نجوا و سایلنت تولید می شوند، در متود نجوا همین طور که از اسمش نیز مشخص می باشد، افراد در حین شنیدن سابلیمینال فقط نجواهایی از لایه های اول و نهایتا لایه دوم سابلیمینال را می شنوند و بقیه ی جملات در لایه های دیگر به ذهنشان مخابره می شوند.

عوارض سابلیمینال
سابلیمینال های حرفه ای در دو قالب نجوا و سایلنت تولید می شوند
..

اما در متد سایلنت جملات تاکیدی موجود در سابلیمینال در با صداهای دارای طول موج خاص مانند صدای آبشار یا رودخانه ترکیب شده و غالبا برای ضمیر خودآگاه غیر قابل شنیدن می شوند.

هر چند 95 درصد افراد از فایل های با متود سایلنت ( سایلنت سابلیمینال ) تنها صدای طبیعت یا زمینه ای را می شنوند اما ممکن است افرادی که به طور مادر زاد گوش آنها توانایی شنیدن گستره طول موج های بالاتر یا پایین تری را در آگاهی خودآگاه دارند کماکان احساس شنیدن نجواهایی را داشته باشند.

طبق بررسی های انجام شده توسط گروه سابلیمیران که مرجع تخصصی سابلیمینال و بیوکنزی در ایران هم هست بهترین صدا که راحتی و آرامش بیشتری را برای شنونده فراهم می کند و به خوبی با جملات تاکیدی موجود ترکیب می شود صدای آبشار یا صدای آب خروشان است.

در هر دو حالت جملات تاکیدی موجود در سابلیمینال بصورت مخفی شده در بین صدای آبشار یا رودخانه در حال مخابره شدن به ذهن ناخودآگاه افراد خواهند بود.

همچنین متود سایلنت و متود نجوای گروه سابلیمیران کاملا عاری از هرگونه عوارض یا مشکلاتی برای فرد استفاده کننده هستند و همچنین فاقد هرگونه امواج یا فرکانس های مغزی می باشند که متاسفانه به وفور توسط افراد غیر متخصص و نامطلع تبلیغ می شود و در بلند مدت آسیب هایی را به شنوایی وارد می کنند.

در ادامه ی بحث عوارض سابلیمینال ها چیست؟ می خواهیم به بیوکنزی ها  و کاربردهایشان در زندگی انسان اشاره نماییم.

بیوکنزی چیست؟

بیوکنزی ها نیز مانند سابلیمینال ها برای برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه انسان می باشند، ولی تفاوت بیوکنزی ها با سابلیمینال ها در این است که بیوکنزی ها کار تغییرات قدرتمند ذهنی را بر اساس امواج مخصوصی انجام می دهند که در اصطلاح به «امواج بیوکنزی» معروف هستند.

عده زیادی همچنان تفاوت سابلیمینال و بیوکنزی را به خوبی درک نمی کنند. در ادامه توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد که درک تفاوت آن ها برای شما آسان تر باشد.

کاربرد بیوکنزی ها چیست؟

در واقع کاربرد بیوکنزی ها بیشتر در مصارف زیبایی می باشد بر خلاف سابلیمینال ها که در تمام ابعاد قابل استفاده هستند.

اما عمده ی فعالیت بیوکنزی ها امروزه در مصارف زیبایی همچون کمک به تغییر رنگ پوست، تغییر رنگ چشم و موارد زیبایی جسمانی می باشد.

هر چند مواردی از بیوکنزی ها درباره روابط عاشقانه و … ممکن است وجود داشته باشند اما این شکل تاثیر از بیوکنزی ها غالبا با اما و اگرهای فراوانی همراه است.

عوارض بیوکنزی ها

نکته ی بسیار مهمی که در بحث عوارض بیوکنزی چیست؟ قابل اشاره می باشد این است که نگرانی در مورد عوارض بیوکنزی های غیر استاندارد که در سطح اینترنت توسط افراد غیر متخصص تولید و عرضه شده اند و همچنان می شوند یا از سایت های غیر معتبر خارجی فقط  کپی شده اند بیشتر از نگرانی در مورد سابلیمینال ها می باشد.

سابلیمینال ها همان طور که اشاره کردیم عوارضی ندارند و سرشار از مطالب و جملاتی مثبت در همه ی ابعاد می باشند، چون ماهیت سابلیمینال ها این گونه می باشد که موارد با تلقین و استفاده از عبارات تاکیدی منتقل می شود و  در محتوایش بکار می رود.

اما در بیوکنزی ها امواج مغزی دخیل هستند و لذا سلامت و اعتبار آن ها به دقت بیشتری احتیاج دارد.

عوارض سابلیمینال ها و عوارض بیوکنزی ها چیست؟
در بیوکنزی ها امواج مغزی دخیل هستند و لذا سلامت و اعتبار آن ها به دقت بیشتری احتیاج دارد
..

همچنین در بسیاری از موارد این نوع از بیوکنزی ها که سایت ها و کانال های جعلی ارائه می دهند کاملا بی اثر می باشند چون اصلا بیوکنزی هم نیستند و فقط امواجی ساختگی توسط افرادی سودجو در فضای مجازی می باشند و بسیاری از آن ها در بلند مدت ممکن است ضعف شنوایی و یا مشکلات دیگر را پدید آورند.

ما در وبسایت سابلیمیران تنها برای آلبوم های زیبایی ، از منبعی بسیار مطمئن و تقریبا تنها منبع مطمئن و معتبر تولید امواج بیوکنزی در جهان آن ها را تهیه کرده ایم و در آلبوم های زیبایی به کار برده ایم. فلذا با خیال راحت می توانید در مباحث مربوط به زیبایی با قیمت بسیار مناسب و کاملا مطمئن از آلبوم های مربوطه استفاده کنید.

استاندارد بودن تولیدات سابلیمینال و بیوکنزی

مورد آخر این که تمامی نگرانی ها و مواردی که در بالا به آن ها اشاره نمودیم چه در مورد سابلیمینال ها و چه در مورد بیوکنزی ها همگی توسط تیم متخصص سابلیمیران که اولین مرجع تخصصی این فایل ها در ایران نیز می باشد، بطور کامل و بصورت دقیق در تمامی فایل های سابلیمینال تولید شده  و بیوکنزی ها مورد لحاظ قرار گفته شده است.

در مورد استفاده از سابلیمینال ها به هیچ عنوان مشکلی از نظر سلامت وجود ندارد، در  سابلیمینال های زیبایی هم برای اولین بار در جهان از ترکیب جملات تاکیدی به همراه بیوکنزی استفاده شده است که باعث ارائه ی خدمات قدرتمند تری در کشورمان و به زبان فارسی شده است.

همچنین سابلیمینال های گروه سابلیمیران  قدرت و نفوذ کافی برای تحت تاثیر قرار دادن ناخودآگاه را دارا هستند و هیچ نیازی به هیچ گونه امواج دیگری که زمینه را برای ورود پیام ها به ناخودآگاه فراهم کنند نمی باشد.

..

ما از این طریق نسبت به استفاده طولانی مدت خیال آسوده ای خواهیم داشت و بر خلاف تبلیغات نادرست گفته شده تنها آرامش نسبی فرد برای تلقین پذیری او کافیست و نیازی به امواج دوگوشی و … برای آرام سازی و تلقین پذیری ذهن نیست.

نکته ی مهمی که در مقاله ی عوارض سابلیمینال ها و عوارض بیوکنزی ها چیست؟ نیاز هست که بیشتر توضیح داده شود بحث بیوکنزی ها می باشند که در فایل های زیبایی به کار برده شده اند، این امواج بصورت خیلی محدود و کاملا استاندارد و بهینه تهیه شده اند و از نظر استاندارد بودن و سلامت و اصالت  نیز مورد تست قرار گرفته شده اند و به هیچ عنوان جای نگرانی در استفاده از این فایل ها نمی باشد، چون نتایج کاربران بسیاری که از این فایل ها چه در موارد تغییر رنگ چشم و تغییر رنگ پوست و … استفاده کرده اند و نتایج شان در کانال اینستاگرامی ما یا کامنت های آن محصول هست گویای این ادعای ما می باشد.

در پایان اگر در این زمینه تجربه یا نظری دارید برای استفاده ی ما و سایر بازدید کنندگان وبسایت سابلیمیران در زیر همین مطلب ارسال نمایید با سپاس.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
فیس بوک
اشتراک گذاری در twitter
توییتر
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتساپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل

14 پاسخ
 1. الهه کریمی گفته:

  درود برشما دربعضی از ساب های خارجی یا حتی ایرانی دیدم که بعضی افراد مینویسند این ساب شیطانی است گوش ندهید
  آیا شما چنین چیزی را تأیید میفرمایید ؟

  پاسخ
  • سابلیمیران گفته:

   سلام بله نباید سابلیمینال از هر منبعی گوش داده بشه. میتونین با ملاحظه نماد اعتماد ما و همچنین نماد وزارت فرهنگ و ارشاد ما نسبت به مطمئن بودن محصولات ما اطمینان خاطر کسب کنید. حتی دسته آلبومای فرهنگی ما هم برای تقویت ایمان و توکل و اخلاق میتونین استفاده کنید

   پاسخ
  • سابلیمیران گفته:

   سلام لطفا برای راهنمایی بیشتر تو این زمینه به صفحه راهنمای خرید از طریق منو مراجعه کنید

   پاسخ
 2. نقاش گفته:

  با سلام ،
  اگر به فایلهای نجوایی که از شما خریداری کردیم با نرم افزار موسیقی دلخواه خودمون رو اضافه کنیم یا به همراه موسیقی دیگه ای که در حال پخش هست گوش بدیم هنوز تاثیرگذار هستند؟ ممنون میشم جواب بدید…

  پاسخ
 3. armin گفته:

  باسلام یه سوال داشتم بعضی هامیگن ک فرکانس های موجوددرسابلیمینال درافراد زیر۱۸ سال یاحتی افراد بالای ۱۸سال عوارض دارد وباعث کندی مغز میشه واقعااینطوره؟

  پاسخ
  • سابلیمیران گفته:

   سلام ططبق توضیحال سابلیمینال هایی که امواج ندارن بهترن . هر چند هنوز چیزی قطعا اثبات نشده . آلبوم های ما فاقد هرگونه امواج اند

   پاسخ
 4. داریوش گفته:

  درود بر شما
  تبریگ به شما برای وبسایت خوبی که دارین.
  آرزوی پیروزی و موفقیت بیشتر براتون دارم.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3.7/5 - (3 {امتیازها})