قانون جذب شغل دلخواه

قانون جذب شغل دلخواه چیست؟ چگونه می توان به شغل مورد علاقه دست یافت؟ برای کسب موقعیت شغلی دلخواه خود چه کار هایی باید انجام دهیم؟در این نوشته با بررسی قانون جذب، راههای رسیدن به شغل دلخواه را بیان می کنیم.

در صورتی که منتظرید تا شغل مورد نظر خود را در آگهی ها پیدا کنید بدون شک سخت در اشتباهید. اگر شغل جدیدی را می خواهید شروع کنید باید باور داشته باشید که در آن موفق خواهید شد، چون به تمام جنبه های مثبت و منفی کار آگاهی دارید و برای رسیدن به هدف  دست از تلاش نمی کشید.

اگر بتوانید با افراد زیادی حرف بزنید، موقعیت های بیشتری پیش رویتان قرار خواهد گرفت. حتی زمانی که شرکت مورد نظر شما استخدامی ندارد، میتوانید شغل مورد نظرتان را بدست اورید. این همان قانون جذب شغل دلخواه است. برای این منظور علاوه بر گسترش ارتباطات خود با افراد دیگر،باید خودتان و ایده هایتان را بصورت کامل بشناسید و در رسیدن به خواسته هایتان پیگیری، مداومت و پافشاری داشته باشید.

قانون جذب شغل دلخواه

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه موفقیت شغلی و جذب شغل دلخواه ” فایل سابلیمینال جذب شغل دلخواه “ است این سابلیمینال ارزشمند موجب ایجاد باورهای قدرتمند کننده و جذب شرایط دلخواه برای پیشرفت شغلی به کمک ضمیر ناخودآگاه می شود ، این سابلیمینال بی نظیر توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است. هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

سابلیمینال جذب شغل با فایل مخصوص تاثیر گذار بر ضمیر ناخودآگاه |

همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمیران آشنا شوید

بررسی قانون جذب در رسیدن به اهداف

قانون جذب می گویند: از تصویرسازی ذهنی هرچه بخواهید همان را بدست می آورید .

اگر شما خانه ی بزرگی را تصور کنید و برای رسیدن به آن تلاشی انجام ندهید این قانون عمل نمی کند یا اگر یک ماشین مدل بالایی را تصویر سازی کنید و بعد بدون کار و تلاش و برنامه ریزی بخواهید به خواسته ی خود برسید ، کار اشتباهی است. در صورتی که تصویر سازی ذهنی برای امیدواری ، هدفمندی و امید به آینده باشد و همان اثر تلقینی را داشته باشد ، قابل قبول است زیرا افراد بسیاری در طول تاریخ از این روش استفاده کرده اند و نتیجه گرفته اند.

ناپلئون بناپارت میگوید : هنگام کودکی، علاقه مند بودم فرمانده لشکری بزرگ باشم، هر روز تصورمی کردم که فرمانده لشکری بزرگ هستم و آنها را فرماندهی میکنم . انیشتن میگوید: شما با تصویر ذهنی می توانید آینده را به تصویر بکشید. همراه تصویر سازی ما باید برای رسیدن به هدفمان تلاش داشته باشیم. ما به ضمیر ناخودآگاه خودمان القا میکنیم و سپس به آن دست می یابیم. باید در نظر داشته باشید که تصویر سازی ذهنی لازم است اما کافی نیست.

در این بخش نحوه ی به کارگیری قانون جذب برای شغل دلخواه را بیان خواهیم کرد.

روشهای بدست آوردن شغل دلخواه با استفاده از قانون جذب

برای جذب شغل دلخواه کار رایگان انجام دهید

تعدای از افراد موفق، در ورود به شغل حرفه ای ابتدا کار خود را با پیشنهاد کار بدون دستمزد شروع کرده اند. اگر شما فردی جوان هستید و شرکت مورد نظرتان هم کارآموز قبول می کند، موقعیت عالی است. اما فکر نکنید که کار رایگان ، کار راحتی است باید در کار رایگان بصورت جدی عمل کنید و خود را سختکوش ترین فرد در شرکت نشان دهید.

از برندی که شرکت مورد نظر ارائه می دهد حمایت کنید

یکی از روش های مهمی که میتوان از طریق آن توجه یک شرکت را به خود جلب کرد، تبدیل شدن به مدافع سرسخت این شرکت در شبکه های اجتماعی است.

درصورتی که شما حس تعلق شدید به برند خاصی را دارید و در زمینه فعالیت هاو شبکه های اجتماعی هم فعال هستید، برند مورد نظرتان تبلیغ کنید و یا وبلاگی برای صحبت در مورد آن راه اندازی کنید. از کانالهای اجتماعی متنوع مانند شبکه های اجتماعی استفاده کنید. اصیل باشید و تجربیات واقعی خودرا که ایجاد ارزش و علاقه می کند با دیگران سسبه اشتراک بگذارید.

احتمال دارد این کار شما باعث نشود که آن ها از شما درخواست همکاری داشته باشندو با شما تماس بگیرند. اما زمانی که برای تصدی شغلی در آن شرکت، یا مدیران شرکت ملاقات میکنید  به کار تان خواهد آمد. بدون شک شرکت بسیار علاقمند است فردی را استخدام کند که با این برند اشنا است و ارزش های آن را میداند و میتواند با آن ارتباط برقرار کند

خودتان درخواست کار کنید

اگر خودتان از شرکتی درخواست انجام مصاحبه برای کار داشته باشید بدون شک موفقیت شما نزدیک به غیر ممکن است اما باز هم مدیران حرفه ای پیدا میشوند و درخواست شما را قبول می کنند پس نگران نباشید و به کاری که انجام می دهید امیدوار باشید.

اگر مدیران شرکتهایی را که شغل مورد نظرتان را ارایه میدهند، می شناسید، برایشان نامه ای رسمی نوشته و درخواست کنید که اگر مایل هستند ملاقاتی باهم داشته باشید، تا در خصوص دیدگاه ها و تجربه هایی که در حیطه شغلی بدست آورده اند و نحوه ی کار در شرکت شان باهم صحبت کنید. در ملاقات تان سوال بپرسید و روی بحثها تمرکز داشته باشید.

به یاد داشته باشید که در انتهای گفتگو یادداشتی تشکرآمیز بنویسید. اگر موفق شدید رابطه ای را شروع کنید، در ارتباط بمانید و اجازه دهید از علاقه ی شما نسبت به هر موقعیت پیش آمده اطلاع داشته باشند. درصورتی که آنها از حرف زدن با شما لذت برده باشند، بدون شک هنگام بوجود آمدن اولین فرصت شغلی، با شما تماس خواهند گرفت.

[ratings] امتیازتان به این مقاله را با دادن ستاره ثبت کنید. ستاره ها از راست به چپ می باشند و اولین ستاره سمت چپ امتیاز پنج ستاره است
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 {امتیازها})