روش های تقویت قدرت های درونی

روش های تقویت قدرت های درونی

روش های تقویت قدرت های درونی
روش های تقویت قدرت های درونی

روش های تقویت قدرت درونی چگونه است

در این مقاله قصد داریم در رابطه با روش های تقویت قدرت های درونی بحث کنیم، تا به حال با اتفاق هایی روبه رو شده اید که از قبل آن را حدس می زدید؟ به عنوان مثال فکر می کنید که الآن تلفن شما زنگ می زند و با شگفتی می بینید که کسی با شما تماس می گیرد.

یا در حال صحبت با کسی هستید و می فهمید که کلام بعدی او چیست. قدرت های روحی به ما امکان کارهای بسیاری را می دهد، نکته جالب این است که قدرت روحی در همه افراد وجود دارد، اما تعداد کمی هستند که می توانند این قدرت ها را کنترل داشته باشند. در ادامه قصد داریم روش های تقویت قدرت های درونی را بیان کنیم، با ما همراه باشید.

1. مراقبه

در ابتدا به این موضوع مهم توجه داشته باشید که اگر چه روش های تقویت قدرت های درونی در سراسر دنیا ممکن است تفاوت هایی داشته باشد، اما همگی گام اول را سکوت ذهنی یا مراقبه می دانند. شما به عنوان یک انسان زمانی می توانید خود را از افکارتان جدا کنید که بتوانید خود واقعیتان را از درون میدان افکارتان بیرون بکشید و برای این کار باید در ابتدا قادر به تشخیص آن باشید.

برای دانستن و فهم افکار باید ترجمه ای دقیق از آن انرژی داشته باشید، هر کسی بنابه مهارت خود می تواند ترجمه ای متفاوت از افکارش داشته باشد، گاهی این ترجمه کاملا واضح و شفاف است و گاهی از وضوح آن کاسته می شود. یکی از مهم ترین عواملی که بر روی وضوح و شفافیت ترجمه تاثیر می گذارد، درگیر بودن شخص به امورات نفسانی است.

به همان میزان که قدرت های روحی افراد افزایش پیدا می کند، کنترل بر روی آن و در نتیجه دریافت پیام های معنوی هم افزایش پیدا می کند. توجه داشته باشید که قدرت های درونی و معنوی با توجه به شخصیت هر کسی می تواند متفاوت باشد. لازم به ذکر است که مراقبه یکی از بهترین و اولین روش های تقویت قدرت های درونی است که نباید به آن بی توجه بود.

روش های تقویت قدرت های درونی
مراقبه یکی از راه های قدرتمند تقویت قدرت روحی است

2. اعتماد به احساس های درونی و قدرت های روحی

همواره در زندگی اتفاق هایی برای ما افتاده است که در آن جا نیاز داشتیم مسیر خود را مشخص کنیم. تعدادی از افراد که البته گروه با تعداد بیشتر را تشکیل می دهند از افراد خاصی پیروی می کنند، آن ها سعی می کنند در جریان معمولی زندگی قرار بگیرند. نکته مهمی که باید به آن توج کنید این است که همواره از ندای قلبی خود کمک بخواهید و اجازه دهید قدرت های درونی به وسیله ندای قلب به شما راه درست را نشان دهند. اطمینان داشته باشید که قدرت های درونی هیچگاه مسیر اشتباهی پیش روی شما نمی گذارند، به این موضوع ایمان داشته باشید.

3. خلاق باشید

بعد از آن که مسیر مناسب را با ندای قلبی خود انتخاب کردید، به این موضوع مهم توجه کنید که در این مسیر هیچ پیشرویی وجود ندارد و باید خود شما به تنهایی در آن گام بردارد. در چنین حالی خلاق بودن می توان کمک بسیار بزرگی برای پیمودن راه باشد.

روش های تقویت قدرت های درونی
برای تقویت قدرت روحی سعی کنید خلاق باشید

4. در دوره های آموزشی شرکت کنید

دوره های آموزشی می تواند کمک مفیدی به شما باشد، توجه کنید که این جزوه ها فقط تئوری را یاد می دهند، برای کسب مهارت باید خود پا پیش بگذارید.

5. با روح خود در ارتباط باشید

زمانی که در مسیری ناشناخته قدم می گذارید، روح شما به عنوان کانالی که با قدرت های درونی در ارتباط است، پیام های مفیدی را به شما می ساند که می تواند شما را در پیمودن مسیر راهنمایی کند. البته برای برقراری ارتباط با روح نیاز به مهارت خاصی دارید و در ابتدا نمی توانید به آسانی به این کانال دسترسی داشته باشید. اما نکته مهم این است که با تمرین می توانید به این مهارت دست پیدا کنید.

6. یک دفترچه داشته باشید که رویاهای خود را در آن یادداشت کرده اید

زمانی که شما برای داشتن چیزی آن را در ذهن مجسم می کنید در حالت رویا قرار دارید و ذهن آگاه هیچ دسترسی به این قسمت ندارد، برای آن که رویاهای خود را به حقیقت تبدیل کنید نیاز است که آن را یادداشت کنید، با این کار ذهن آگاه و ناخود آگاه هر دو به آن دسترسی دارند و البته زمان رسیدن به آن هم کاهش پیدا می کند. در رویاهای خود بر روی اهدافی که دارید تمرکز کنید، این کار باعث می شود ذهن ناخود آگاه آن را واقعی تر تجسم کند و البته سریع تر آن را جذب کنید.

روش های تقویت قدرت های درونی
برای آن که رویاهای خود را به حقیقت تبدیل کنید نیاز است که آن را یادداشت کنید

7. اطلاعاتی در رابطه با چاکراه ها داشته باشید

یکی از بهترین روش های تقویت قدرت های درونی اطلاعات کسب کردن در رابطه با چاکراه ها عنوان مراکز انرژی در بدن است. چاکراه ها راه های متفاوتی را برای دسترسی داشتن به قدرت های درونی در اختیار شما قرار می دهد. توجه داشته باشید که اهمیت سلامت روح و انرژی دورنی بسیار بالا است و نباید به آن بی تفاوت بود.

همه ما انسان ها توانایی تقویت قدرت های روحی را داریم، کافی است روشی درست را انتخاب کنیم و در کار خود تمرین و پشتکار داشته باشیم.

روش های تقویت قدرت های درونی
تقویت چاکراه ها راه دیگری برای افزایش قدرت روحی می باشد

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
توییتر
Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتساپ
Share on email
ایمیل

امتیاز شما ؟      ستاره ها از راست به چپ

[ratings]

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *