همزمانی چیست؟ آیا دلیل و علت مشخصی دارد؟

همزمانی چیست؟ آیا دلیل و علت مشخصی دارد؟

تا به حال برای شما پیش آمده است که یک کار تصادفی را به طور همزمان با یک دوست قدیمی انجام دهید؟ یا مثلا بعد از مدت ها که یکدیگر را می بینید همزمان با هم کاری خاص را انجام دهید یا جمله ای خاص را بر زبان آورید. در واقع باید شما را با یک موضوع عجیب آشنا کنیم. در جهان هیچ چیزی به صورت تصادفی وجود ندارد و هر چه که شما آن را تصادفی می خوانید، به صورت همزمانی اتفاق افتاده است. در ادامه این مقاله قصد داریم موضوع همزمانی چیست؟ آیا دلیل و علت مشخصی دارد؟ را به طور کامل و جامع برسی کنیم.

همزمانی چیست؟ آیا دلیل و علت مشخصی دارد؟

در این جا لازم است که شما با حقیقتی روبه رو شوید، هر آن چه در گذشته ما اتفاق افتاده است با حال و آینده ما هم ارتباط دارد و این پیوند ناگسستنی است. هیچ تفاوتی ندارد که کارهای تصادفی به چه میزانی کوچک یا بزرگ باشند، مهم این است که آن ها از گذشته ما می آیند و پیامی خاص را برای ما دارد، البته که توجه به این پیام بسیار ضروری است.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که شما به هر آنچه که فکر کنید امکان بروز همزمانی با آن بیشتر خواهد بود. به عنوان مثال اگر با دوستی قدیمی شباهت های زیادی دارید و به این شباهت ها هم فکر می کنید، پس احتمال دیدار آن دوست به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند. توجه داشته باشید که گاهی آن چه برای ما رخ می دهد را درک نخواهیم کرد، اما این دلیل نمی شود که آن را نادیده بگیریم. اتفاق افتادن به صورت تصادفی فقط می تواند یک توهم باشد.

می توان همزمانی را ساخت؟

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که همزمانی چیست؟ آیا دلیل و علت مشخصی دارد؟ در این قسمت قصد داریم به این موضوع اشاره کنیم که شما قادر به ساخت همزمانی هستید. برای آن که بتوانید همزمانی را خلق کنید باید به آن ایمان کامل داشته باشید، یعنی هیچ کاری را اتفاقی و تصادفی ندانید. زمانی که شما این جمله را با ایمان کامل به زبان می آورید، پیامی به سمت کائنات می فرستید و کائنات همان چیزهایی که می خواهید را به سمت شما ارسال خواهد کرد. همزمانی مانند یک آیینه عمل می کند، همان چیزی را به سمت شما می فرستد که شما می خواهید.

همزمانی به شما کمک می کند که انسان بهتری باشید، به هر چیزی با دیدی عمیق تر نگاه کند، علاوه بر این اعتقاد به همزمانی به شما کمک می کند که اعتماد به نفس بالاتری داشته باشید و در تصمیمات خود بی پرواتر باشید. در کل می توان گفت که همزمانی قانون هماهنگی و هارمونی است. به این معنی که اگر شما هوشیارانه در جستجوی چیزی باشید به آن دست پیدا خواهید کرد.

همزمانی چیست؟ آیا دلیل و علت مشخصی دارد؟
همزمانی به شما کمک می کند که اعتماد به نفس بالاتری داشته باشید

شما قادر به عوض کردن اوضاع هستید

آیا تا به حال در رابطه با قانون جذب چیزی شنیده اید؟ به آن اعتقاد دارید؟ بعد از دانستن این که همزمانی چیست؟ آیا دلیل و علت مشخصی دارد؟ باید به شما بگوییم که قانون جذب در راستای قانون همزمانی وجود دارد، یعنی اگر شما به جذب کردن فرکانس های هم ارتعاش (هر چیزی می تواند باشد) اعتقاد داشته باشید.

در مسیر قانون همزمانی هم قرار گرفته اید. البته قانون همزمانی می تواند تاثیرات منفی هم بر روی زندگی شما داشته باشد. به عنوان مثال اگر شما در فکر کاری با نتیجه منفی هستید، پس مطمئن باشید آن را جذب خواهید کرد و برایتان اتفاق می افتد.

در نهایت باید به این مورد اشاره کرد که همزمانی به ما کمک می کند تا بتوانیم عشق را به راحتی تقسیم کنیم. قانون همزمانی یک راهنمای روحی برای بسیاری از اتفاقات است.

همزمانی چیست؟ آیا دلیل و علت مشخصی دارد؟
اگر شما در فکر کاری با نتیجه منفی هستید، پس مطمئن باشید آن را جذب خواهید کرد

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
توییتر
Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتساپ
Share on email
ایمیل

امتیاز شما ؟      ستاره ها از راست به چپ

5/5 - (1 {امتیازها})
2 پاسخ
  1. sadeghi.translating گفته:

    با سلام و عرض خسته نباشید از سایت بسیار خوبتون ممنونم

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *