تله پاتی بازگشت معشوق چیست

تله پاتی بازگشت معشوق

(قبل از مطالعه مقاله مربوطه شما را دعوت می کنیم به تماشای این ویدیو)

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال تله پاتی قدرتمند روی لینک سابلیمینال تله پاتی کلیک کنید

در مقاله تله پاتی بازگشت معشوق چیست می خواهیم شما را با مفهوم این تله پاتی و کارکردهای مرتبط با آن آشنا کنیم. همچنین در اواسط صفحه شما را با ابزاری آشنا می کنیم و لینک آن را برای شما قرار می دهیم ( سابلیمینال تله پاتی عشق ) که قدرت تله پاتی بازگشت معشوق شما را هزاران برابر می کند و تقریبا می توانید مطمئن باشید که پیام های شما دریافت می شود. این آلبوم برای هر نوع تله پاتی مربوط به امور عشقی بسیار قدرتمند و اثرگذار می باشد.

با ما همراه باشید.

در زندگی روزمره همه‌ ی انسان ها مسائل مهمی وجود دارد که بخش مهمی از وقت افراد صرف فکر کردن و انجام آن ها می شود، یکی از این مسائل که در بازه ای از زندگی انسان اتفاق می افتد عشق است. به طور طبیعی هر فردی در زندگی خود برای یکبار هم که شده عاشق می شود و حس عشق را تجربه می کند از این رو افراد عاشق همیشه در جست و جو راه هایی برای ارتباط و ابراز علاقه به عشق خود هستند. راه های ارتباطی میان عاشق و معشوق ممکن است از راه ذهن و یا به صورت رو در رو باشد. ارتباط ذهنی یا تله پاتی برای بازگشت معشوق روش خاصی برای ایجاد ارتباط میان افراد عاشق است. حال ممکن است بپرسید تله پاتی باری بازگشت معشوق چیست و چگونه باعث ایجاد ارتباط ذهنی مجدد و بازگشت فرد به رابطه می شود پس با ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به شما توضیح دهیم که تله پاتی بازگشت معشوق چیست و چه مراحلی دارد.

تعریف کلی تله پاتی بازگشت معشوق چیست

همانطور که گفته شد راه های مختلفی برای ارتباط مجدد میان افراد عاشقی که از هم جدا شده اند وجود دارد که یکی از این راه ها تله پاتی است اما قبل از این که بگویم چطور می توانیم از تله پاتی بازگشت معشوق استفاده کنیم می خواهیم بگوییم که تله پاتی بازگشت معشوق چیست.

تله پاتی بازگشت معشوق روشی برای ایجاد ارتباط و القای حس میل بازگشت به رابطه از طریق ذهن میان افرادی است که همدیگر را دوست دارند شاید در ابتدا فکر کنید که تله پاتی بازگشت معشوق روش بسیار سخت و دشوار است که هر کسی قادر به انجام آن نیست و فقط افرادی که قدرت خاص و فرا طبیعی دارند می توانند آن را انجام دهند اما باید بگوییم که تله پاتی بازگشت معشوق در ابتدا ممکن است کمی دشوار باشد اما به مرور زمان و با انجام یکسری تمرین های خاص می توان ارتباط ذهنی با فردی که دوستش داریم انجام دهیم. در ادامه به توضیح مراحل تله پاتی بازگشت معشوق می پردازیم پس با ما همراه باشید.

تله پاتی بازگشت معشوق

مراحل استفاده از تله پاتی بازگشت معشوق چیست

استفاده از تله پاتی بازگشت معشوق دارای مراحل خاص و مهمی است که این مراحل باید به طور منظم و دقیق انجام شود تا بتوان به این قدرت رسید که از طریق ذهن با کسی که دلتنگ او هستید ارتباط ذهنی برقرار کنید. مراحل تله پاتی باید هر روزه و چند مرتبه تکرار شوند تا فرد بتواند به  قدرت استفاده از تله پاتی مربوطه برسد ، مراحل استفاده به شرح زیر هستند:

۱-اولین گام برای استفاده از تله پاتی بازگشت معشوق این است که باید در محیطی آرام و به دور از سر و صدا قرار داشته باشید تا آرامش و تمرکز لازم را برای انجام این کار داشته باشید قطعا محیط های پر سر و صدا و شلوغ محیطی نامناسب است و فرد نمی تواند تمرکز لازم را برای انجام این کار داشته باشد.

۲-مرحله ی دوم داشتن حالتی ریلکس و راحت برای بدن است یعنی اینکه فرد در حالتی مانند دراز کشیدن قرار بگیرد تا راحتی و آرامش کامل برای او فراهم شود.

۳-شاید مهمترین مرحله در میان این مراحل داشتن ذهن و جسمی آرام و به دور از هر نا آرامی است پس در این مرحله باید سعی کنید هم روح و هم جسم خود را آرام کنید و اگر به هر دلایلی ذهن یا جسم شما نا آرام است با به کار گیری روش های خاصی آن ها را آرام کنید.

۴-بعد از اینکه در محیطی آرام قرار گرفتید و ذهن شما به آرامش رسید حالا باید نفس های منظم و عمیق بکشید تا شرایط برای ارتباط ذهنی به طور کامل برقرار شود.

۵- بعد از انجام مراحل بالا حالا نوبت به ایجاد ارتباط میان شما و فردی که به او علاقه دارید می رسد برای این کار باید ابتدا شخص مورد نظر را در ذهن خود تجسم کنید و به بر قراری ارتباط از طریق ذهن با او بپردازید البته قبل از انجام این کار باید نسبت به خودتان اعتماد به نفس و همچنین حس خوبی داشته باشید و اینکه هنگامی که فرد مورد علاقه ی خود را در ذهن خود تصور می کنید نباید افکار منفی به سراغ شما بیایند تا تمرکز شما به هم نخورد.

۶-حالا که فرد مورد نظر را در ذهن خود تصور کردید باید از طریق ذهن خود انرژی های مثبت و حس های خوب و حس مشتاق شما بودن را در دل او بیاندازید و آن را به طرف مقابل بفرستید برای انجام این کار می توانید با تصور اینکه یک پل میان شما و فرد مورد علاقه تان وجود دارد و شما احساسات و عواطف خود را از طریق این پل برای او می فرستید به ایجاد ارتباط ذهنی یا تله پاتی بازگشت معشوق بپردازید همچنین در این مرحله می توانید از جملات تاکیدی مانند: فرد مورد نظر نیز هنوز عاشق من است، او نیز مرا دوست دارد و با من تماس خواهد گرفت و… استفاده کنید، هرچه تصور شما دقیق تر باشد قطعا ارتباط ذهنی قوی تری خواهید داشت.

خوب در این مقاله با تله پاتی بازگشت معشوق چیست آشنا شدیم. لینک سابلیمینال تله پاتی هم در پایین برای شما قرار داده شده تا با آن به تقویت فرکانسها و قدرت تله پاتی خود بپردازید.

در پایان اگر سوال یا نظر یا پیشنهادی دارید با ما در دیدگاه ها مطرح کنید.

برای مشاهده آلبوم سابلیمینال تله پاتی قدرتمند روی لینک تله پاتی عشق کلیک کنید

البته امیدواریم که از این توانایی برای افراد استفاده کنید که واقعا آنها را دوست دارید چرا که قدرت تله پاتی بالا تاثیرات عمیق و سنگین بر روی دیگران خواهد داشت

5/5 - (4 {امتیازها})

در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه نظرات ، تجربیات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر خوانندگان جدیدی که هر روز این مقاله را مطالعه می کنند در میان بگذارید. می توانید در قسمت دیدگاه ها از دیگران در مورد مسئله خود هم سوال کنید و همچنین می توانید پاسخ دیگر نظر دهندگان را هم بدهید و با آن ها گفتگو کنید ، مطمئن باشید از اینکه به شما کمک کنند خوشحال خواهند شد.منتظر حضور گرمتان در قسمت دیدگاه ها یا همان نظرات این صفحه هستیم.

5 پاسخ
  1. لیلی عباسیان گفته:

    آیا بعد از درگیری شدید دو طرف میشه دوباره از این روش استفاده کرد و برگردونید؟؟؟؟

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *