علایم افسردگی

علایم افسردگی

با سلام خدمت همه شما همراهان همیشگی سابلیمیران می خواهیم امروز کمی در مورد نشانه های مهم افسردگی بدانیم.

همه ما ممکن است در زمانهایی از زندگیمان دچار ناراحتی ها و یا اضطراب شویم. اما بعضی از ما به اشتباه خودمان را افسرده تصور می کنیم در صورتی که این حالت خلق و خوی ما نشده و ما فقط در آن روزها و ایام است که ناراحتیم.

در اینجا می خواهیم شما را با چند نشانه تقریبا حتمی افسردگی آشنا کنیم تا بهتر بتوانید وضعیت خودتان را بشناسید.

–  افراد افسرده معمولا در تمام روز و تقریبا همه ساعات آن را در این حالت هستند و این ویژگی را در بیشتر روزها از خود بروز می دهند.

– افراد افسرده معمولا از فعالیتهای لذت بخش و شادی آور لذت خیلی کمی می برند و اغلب در آنها شور و هیجانی دیده نمی شود.

این مورد به این دلیل است که فرد فضای ذهنی آماده ای برای لذت بردن و احساس خوب درونی برای کشف زیبایی ها و لذت ها ندارد.

–  اغلب افرادی که افسردگی دارند در تمرکز کردن مشکل دارند.علت این امر پرش افکار مداوم آنها و استرس و اضطرابی هست که همیشه همراه افسردگی وجود دارد.

یکی از ابزارهای فوق العاده برای مراقبه و مدیتیشن بسیار راحت تر، سریع تر و عمیق تر استفاده از سابلیمینال مدیتیشن و آرامش یا همان ” فایل پیام پنهان مدیتیشن ” است که به شما کمک می کند تا با تلقینات قدرتمند به ضمیر ناخودآگاه تان بسیار سریعتر و راحتتر به مدیتیشن عمیق برسید و ذهن و عضلات تان به آرامش لذت بخشی برسد. این آلبوم فوق العاده از طریق لینک زیر در اختیار شماست :

سابلیمینال آرامش فوق العاده ، فایل تاثیرگذار بر ضمیر ناخودآگاه |

همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمینال وبسایت سابلیمیران آشنا شوید.

افسردگی انرژی فرد برای انجام فعالیتهای روزانه را می بلعد و فرد همیشه گرفتار درون خود است.افراد افسرده یکی از بارزترین ویژگیهایشان همین است که حوصله ندارند!

افسردگی معمولا در مشکلات خواب خودش را بروز می دهد هر گاه احساس کردید که پرخواب شده اید و یا کم خواب این یکی از نشانه های قوی برای افسردگی است .

تاثیر استرس و اضطراب در افسردگی

– استرس و اضطراب همیشگی از نشانه های بزرگ افسردگی است. شاید برایتان تعجب آور باشد اما استرس و اضطراب با افسردگی رابطه مستقیم دارند پس اگر دچار استرس و اضطراب هستید در اولین فرصت شروع به درمان خودتان بکنید. پیشنهاد سابلیمیران به شما استفاده از قدرت ضمیر ناخودآگاه تان برای درمان استرس و اضطراب است و شما می توانید از محصول درمان استرس ما برای نیل به حالت آرامش معمولی استفاده کنید.

– یکی دیگر از علایم افسردگی این است که افراد به طور مکرر احساس عدم لیاقت و ارزشمندی می کنند. اگر این حالت در شما زیاد مشاهده می شود به احتمال قریب به یقین افسردگی هم در شما وجود دارد.

پیشنهاد دیگر ما به شما استفاده از مراقبه و مدیتیشن است با این کار شما افکار فوق العاده مثبت را در ذهن خود وارد می کنید و بسیار از لحاظ روانی آرام تر می شوید می توانید برای این منظور از محصول آرامش سابلیمیران که با استفاده از ضمیر ناخودآگاه مراقبه و آرامش عمیق  را به شکلی کاملا لذت بخش فراهم می کند استفاده کنید.

همیشه به یاد داشته باشید که زندگی بسیار زیباست و خداوند برای همه ما بهترین ها را می خواهد.

– از دیگر علایم افسردگی بی هدفی و بی انگیزه  بودن است. این هم یکی دیگر از نشانه های بزرگ افسردگی می باشد که غالبا از نظر افراد پنهان می ماند. پس حتما به یاد داشته باشید که داشتن هدف در زندگی و حرکت موثرترین ابزارها برای سلامت روان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.