لاغری سریع با ورزش

اگر شما به دنبال روشی بهتر برای چربی سوزی و لاغری هستید، ورزش TRX میتواند برای شروع کار خوب باشد. در تمریناتTRX  بیشتر بر حفظ تعادل، چربی سوزی و استقامت بدن تاکید میشود. این ورزش از تمرینات مهم بدنسازی به شمار میرود که درکل سطح استقامت بدن را افزایش میدهد. و تاثیر زیادی بر کل عضلات بدن دارد، این تمرینات با سیمهای تی آر ایکس و یا با کشهای مختص این ورزش انجام میشود. مصرف انرژی در تمرینات این ورزش نسبت به سایر ورزشها خیلی بیشتر است همچنین ورزش TRX ممکن است عوارضی داشته باشد و به صورت غیر منتظره حوادثی در زمان تمرینات برای فرد ایجاد کند. برای نمونه ممکن است فرد مبتدی در انجام حرکات دچار اشتباه شود و در صورت اشتباه انجام دادن حرکات، حتما آسیب هایی به بدن وارد خواهد شد.

روشهای لاغری سریع با ورزش

برای لاغری ورزش TRX بهتر است یا بدنسازی

در تی آر ایکس، بیشتر بر روی قوای جسمانی و افزایش استقامت بدن تمرکز می شود که همراه با چربی سوزی است اما هنگامی که تمرینات بدنسازی را انجام می دهید، معمولا بیشتر بر روی عضله تکیه کرده و روی تقویت عضلات و بزرگ کردن اندامها و حجیم کردن انها تمرکز می کند در نتیجه ورزش بدنسازی برای کسانی که می خواهند عظلات حجیم داشته باشند، ورزش بسیار موثری است.

ورزش  TRXهمه ی عضلات را تحت تاثیر قرار میدهد و اغلب به صورت تمرینات عملکردی است. میتوان همزمان از TRX و بدنسازی استفاده کرد بنابرین کسانی که به دنبال وزنی مناسب و اندامی ایده آل هستند میتوانند همزمان از ورزش بدنسازی و تی آر ایکس به صورت ترکیبی استفاده کنند تا به نتیجه ی مطلوبی دست بیابند.

لاغری سریع با ورزش

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه کمک به لاغری سریع و آسان ” فایل پیام های پنهان لاغری آسان “ است.

این سابلیمینال ارزشمند موجب تغییر گرایش و حالات بدنی به تجزیه و دفع چربی های اضافی و حفظ استایل مناسب بدن به کمک ضمیر ناخودآگاه و تاثیرگذاری بر کارکردهای ناخودآگاه بدنی می شود ، این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است. هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

سابلیمینال لاغری سریع و آسان با فایل مخصوص تاثیر گذار بر ضمیر ناخودآگاه |

همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمینال وبسایت سابلیمیران آشنا شوید

کیک بوکسینگ برای لاغری

کیک بوکسینگ ورزشی بسیار موثری است در هر ساعت 800 کالری می سوزاند و کل عضلات بدن را درگیر میکند. در این ورزش ضربان قلب شما چندین بار درطول جلسه تمرین بالا رفته و ثابت میشود که برای کم کردن وزن بسیار عالی است.

دوچرخه سواری 700 کالری در هر ساعت

با دوچرخه سواری در هوای آزاد می توانید تا 700 کالری در ساعت انرژی بسوزانید. فقط باید توجه داشته باشید که در هر ساعت 22 تا 25 کیلومتر راه بروید تا 700 کالری را بصورت کامل بسوزانید.

رقص میتواند شما را لاغرتر کند

با یک ساعت رقص میتواند 500 کالری بسوزانید استفاده از تمرینات استقامتی در رقص متابولیسم بدن را تاحد زیادی افزایش میدهد. مفرح  و شاد بودن این تمرین به همراه فواید زیادی که برای کاهش وزن دارد آنرا به ورزشی محبوب تبدیل کرده است.

طناب زدن برای لاغری موثر است

با طناب زدن در هر 10 دقیقه میتوانید 130 کالری بسوزانید، این ورزش برای لاغری بسیار موثر است. برای سوزاندن همین مقدار کالری باید با سرعت 8 دقیقه در مایل بدوید. طناب زدن روش بسیار موثر جهت اغاز یک برنامه وزشی برای تناسب اندام  است برای کسانی که استقامت لازم برای حفظ سرعت بالا در دویدن به مدت طولانی را ندارند طناب زدن مناسب است این ورزش علاوه بر کالری سوزی باعث افزایش توده استخوانی و سلامت استخوان ها میشود.

انجام ورزش دو

اگر فردی مبتدی باشید، دویدن برای یک ساعت بصورت پشت سر هم، کار بسیار سختی است. میتوانید کم کم در فواصل دویدن ها قدرت قلبی عروقی خود را افزایش دهید برای نمونه، سه دقیقه بدوید، یک دقیقه راه بروید. با این روش استقامت خود را افزایش می دهید و با این کار زمان ریکاوری ضربان قلبتان کاهش می بابد و چربی بیشتری می سوزانید. با یک ساعت دویدن می توانید در ساعت تا 65 کالری بسوزانید.

لاغری سریع با ورزش :: تمرینهای ورزشی ساده و ضد چاقی

  1. در یک صندلی دسته دار نشسته و ساعد دستهایتان را روی دسته صندلی قرار دهید. رانهایتان را به هم نزدیک کرده و تلاش کنید پاهایتان را حداقل 6 سانتیمتر از سطح زمین به سمت بالا حرکت دهید. 10 ثانیه در این حالت بمانید و باز به حالت قبل برگردید. شما این حرکت را ابتدا از 5 مرتبه در روز شروع کنید و سپس به مرور زمان به 20 مرتبه در روز افزایش دهید.
  2. برای لاغر شدن شکمتان، از حلقه های ورزشی استفاده کنید. شما میتوانید در اول کار، فقط روزی 2 دقیقه یا 50 بار حلقه بزنید و با گذشت زمان حلقه زدن را تا 30 دقیقه هم افزایش دهید.
لاغری سریع با ورزش
  1. روی یک بالش به پشت دراز بکشید. دستهای خود را در امتداد بدن قرار دهید و پاهایتان را به هم بچسبانید. حالا سعی کنید که بدون به کار گرفتن دست ها، پاهایتان را 15 تا 20 سانتیمتر از سطح زمین بالا بیاورید و حداقل 5 ثانیه در این حالت بمانید. این حرکت میتواند از 5 مرتبه در روز شروع شود و کم کم به 20 تا 25 مرتبه برسد.
  2. به پشت دراز بکشید. زانوهایتان را اندکی خم کنید. دستهایتان را پشت گردنتان قلاب کنید و سر و شانه هایتان را تا وسط کمر به سمت جلو متمایل کنید.
  3. دراز و نشست یکی از مهمترین و موثرترین ورزشهایی لاغری برای شکم است. پس به پشت روی زمین دراز بکشید. دست هایتان را پشت گردن گره بزنید و هر چند بار که میتوانید حرکت دراز و نشست را انجام دهید و کم کم دفعات تکرار را افزایش دهید.
  4. زمانی که پیاده روی میکنید، موقع راه رفتن بدنتان را به سمت چپ و راست متمایل کنید. با این روش، هم چربی شکم تان و هم پهلوهای تان آب میشود
  5. روی سطح صاف به پشت دراز بکشید و زیر پاشنه ی پاهایتان بالش کوچکی بگذارید. دستهایتان را در راستای پهلوهایتان روی زمین قرار دهید. دو دمبل نیم تا دو کیلویی در دست بگیرید و بعد دستهایتان را به صورت صاف 10 سانتیمتر از سطح زمین بالا نگه دارید. 10 ثانیه در این وضعیت بمانید، 5 ثانیه استراحت کنید. حداقل این حرکت را در روز 7 مرتبه انجام دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 {امتیازها})