چگونه مردان را بشناسیم

قبل از اینکه به پاسخ پرسش چگونه مردان را بشناسیم بپردازیم باید بدانیم که ویژگی های شخصیت افراد با یکدیگر متفاوت است، اما گاهی اوقات بعضی از آن ها با یکدیگر مشترک هستند. آگاهی از وجود تفاوت هایی که بین انسان ها وجود دارد بسیار حائز اهمیت است؛ در دوران خردسالی  و بزرگسالی آینده ان ها  را تحت تأثیر خود قرار می‌ دهد.

انسان های اولیه ای که در غار ها و جنگل ها می زیستند نیز از این تفاوت کاملاً آگاه بودند. آن ها در آن زمان وقتی به یکدیگر می رسیدند میزان زور بازو یکدیگر را محک می زدند هر کدام از زور کمتری داشتند غذا را می خوردند.

دوره ای در تاریخ وجود ندارد که انسان ها که به صورت رسمی و غیررسمی افراد  جامعه خود را تقسیم بندی نکنند و برای هر گروهی ویژگی های خاص خود را تعیین نکرده باشند . مطالعه جنسیت و تفاوت های جنسی همیشه مورد علاقه و توجه پژوهشگران در این زمینه بوده است.

چگونه مردان را بشناسیم

اگر سوالی را از آقایان و خانم ها درباره دنیای جنس مخالف خود بپرسیم مطمئناً با این پاسخ رو به‌ رو خواهیم شد که شناخت جنس مخالف کار بسیار دشواری است. مخصوصاً در دنیای امروز که عوامل بسیاری در شخصیت افراد تاثیر گذار است.

اما باید بگوییم که این چنین نیست هر دو جنس شاخص های عمده ای دارند که می توانم نیازها را بشناسیم و تا حدود زیادی در ارتباط با آن ها موفق باشیم.

به طور طبیعی خانم ها در این موضوع بسیار حساس تر از آقایان هستند، اگر شناخت از روحیه همسر کامل باشد؛ مطمئناً در برقراری ارتباط مشکلی وجود نخواهد داشت.

ما در این مقاله می ‌خواهیم به سوال ” چگونه شخصیت مردان را بهتر بشناسیم ” پاسخ دهیم. اگر شما هم به این موضوع علاقه مند هستید به شما توصیه می کنیم تا پایان ما را همراهی کنید؛ امید است این مقاله مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه افزایش توانایی شناخت واقعی از دیگران استفاده از ابزار تلقین آن ، یا ” فایل سابلیمینال ذهن خوانی  “ است. این سابلیمینال ارزشمند موجب افزایش توانایی های حسی و  ارتباطی شما شده و درنهایت زبان بدنی ، احساسی و رفتاری دیگران را بهتر درک خواهید کرد، این تغییرات مستلزم ایجاد حالات و افکار و فعال کردن احساسات و حساسیت هایی در شماست که به کمک ضمیر ناخودآگاه امکان پذیر می شود. برای ایجاد این تغییرات با کمک تلقینات قدرتمندی که مستقیما به ضمیر ناخودآگاه وارد می شوند استفاده از فایل پیام پنهان اشاره شده مورد نیاز است. این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است و هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

سابلیمینال ذهن خوانی ، فایل مخصوص تاثیر گذار بر ضمیر ناخودآگاه |

همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمینال وبسایت سابلیمیران آشنا شوید

نکاتی مهم و اساسی درباره چگونه مردان را بشناسیم

• آقایان درباره احساس خود به طور غیر مستقیم صحبت می کنند

جالب است بدانید که آقایان به صورت غیرمستقیم درباره احساسات خود حرف می زنند، برای مثال اگر بخواهید برنامه را برای تعطیلات آخر هفته بپرسید و یا فکر و تصور او را در مورد خود که اولین باری که شما را دیده است بیان کند، به راحتی می توانید احساسات او را نسبت به خود درک کنید؛ آن ها به این صورت به خانم ها نزدیک می شوند.

• آقایان از طریق انجام بسیاری از کارها ابراز علاقه می کنند

آقایان ترجیح می ‌دهند که با کارهایی که برای خانم ها انجام می دهند دوست داشتن خود را ابراز انتخاب کنند.

برای مثال زمانی که در منزل احتیاج به تعمیرات است و یا این که در کارهای منزل کمک کند؛ حیاط را تمیز کند یا سطل زباله را بیرون ببرد یعنی به زندگی خود علاقه مند  است و شما را دوست دارد؛ بدانید که خرید کردن برای منزل و زیباسازی محیط هم بیانگر عشق و علاقه  او به خانم است.

چگونه مردان را بشناسیم

• چگونه مردان را بشناسیم :: آقایان امر ازدواج را بسیار جدی می دانند

در پاسخ به سوال ” چگونه شخصیت مردان را بهتر بشناسیم ” این را بدانید که آقایان از تصمیم‌ گیری ‌های عجولانه فراری هستند، بسیار در این موضوع احتیاط می کنند.

ممکن است مدت طولانی تری را به فکر کردن درباره تصمیم خود را بپردازند، اما این موضوع نشان می ‌دهد که آن ها از کاری که می خواهند انجام دهند کاملاً مطمئن هستند.

بررسی‌ هایی بر روی مردان متاهل انجام گرفته که نشان می دهد آن ها همه جوانب را بررسی کرده و تمام معیارها را بر اساس علایق خود تنظیم می کنند.

جالب است بدانید که ۹۰ درصد از آقایان به سوال ”  درباره ازدواج مجدد چه معیارهایی دارند؟ ” پاسخ یکسانی می دهند؛ آن ها می خواهند که با همین همسر فعلی خود مجددا ازدواج کند زیرا درباره او با قاطعیت تصمیم گرفته اند.

• آقایان شنوندگانی واقعی هستند

بیشتر خانم ها زمانی که به حرف های دیگران گوش می دهند با حرکات اشاره و بله گفتن می خواهند به طرف مقابل بفهمانند که به صحبت های او گوش می کنند.

انجام این اشاره ها و عکس العمل ها به فردی که در حال صحبت کردن است نشان می دهد که به او توجه دارید؛ اما جالب است بدانید که این موضوع برای آقایان صادق نیست.

بیشتر خانم ها زمانی  که با همسر خود صحبت می کنند و او هیچ عکس العملی نشان نمی دهد شاکی می شوند و فکر می کنند که او به صحبت های آن ها گوش نمی دهد؛ اما مطمئن باشید که این موضوع صحت ندارد. آن ها سعی می کنند که ساکت باشند و درباره آن چه که شما می گویید فکر کنند. به همین دلیل است که هیچ عکس العملی از خود نشان نمی دهند.

چگونه مردان را بشناسیم

• روانشناسی شخصیت مردان :: آقایان بیشتر کارهای خود را عملی می کنند

در پاسخ به سوال ” چگونه شخصیت مردان را بهتر بشناسیم  ” باید این نکته را بدانید که آقایان معمولاً مانند خانم ها زیاد احساساتی نیستند و سعی می ‌کنند که روابط خود را بر پایه عمل پیش ببرند. نحوه نزدیک شدن آن ها با خانم ها متفاوت است.

آن ها معمولا با  انجام کار های دو نفره سعی در ابراز عشق به همسر خود هستند. از جمله از این فعالیت ها می توانیم به ورزش کردن؛ پیاده ‌روی ؛ رابطه زناشویی و … خود را به همسر نزدیک تر کنند. اما به این معنی نیست که آن ها به طور کلی بی احساس هستند تنها نحوه ابراز احساسات متفاوتی دارند.

• آقایان زمانی را برای تنهایی نیاز دارند

معمولاً آقایان سعی می ‌کنند که در تمام فعالیت هایی که در خانه و خانواده اتفاق می افتد شرکت داشته باشند؛ اما گاهی اوقات به تنهایی نیاز دارند.

آن ها عاشق تنهایی و تفکر هستند و از انجام کارهایی مثل شطرنج ؛ شنا؛  باغبانی یا انجام کارهای گروهی لذت می برند، اما مانند دیگر انسان ها به تنهایی احتیاج دارند. بهتر است گاهی  در کنار آن ها نباشد که بتوانند به تنهایی به کارهای خود رسیدگی کنند.

جالب است بدانید که وقتی زوجین برای تنهایی یکدیگر احترام قائل شوند؛ مطمئناً روابط بین آن ها صمیمی تر خواهد شد.

• روانشناسی شخصیت مردان :: آقایان مثل پدران خود رفتار می کنند

چگونه شخصیت مردان را بهتر بشناسیم  اگر می‌خواهید از شخصیت آقایان آگاه شوید و بدانید که او چه رفتاری دارد؛ باید به رفتارهای پدر او نگاه کنید.

آقایان معمولاً نقش خود در رابطه را از پدر یاد می گیرند. اگر می خواهید بدانید که او با شما چه رفتاری خواهد داشت  رفتار پدر او را با خانواده ببینید.

• آقایان زبان بدن را یاد نگرفتند

آقایان معمولاً درباره زبان اشاره ؛ زبان بدن؛ ترکیب لحن صدا و حرکات صورت کمتر عکس العمل نشان می دهند.

حتی ممکن است آن ها دیرتر علت ناراحتی در چهره؛ پیام؛ اشاره‌؛ لحن صدا تشخیص دهند؛ بنابراین به شما توصیه می‌ کنیم که با آن ها به هیچ عنوان با کنایه صحبت نکنید؛ زیرا مطمئناً این موضوع را نمی فهمند. اگر می ‌خواهید پیامی به او بدهید بهتر از خواسته خود را به طور مستقیم مطرح کنید.

روانشناسی شخصیت مردان

•  چگونه مردان را بشناسیم :: آقایان سریع تر واکنش نشان می دهند

خانم ها معمولا در واکنش به بعضی از کارها دیرتر عمل می کنند و زمان بیشتری را نیاز دارند که به آن موضوع فکر کنند و واکنش نشان دهند.

به همین دلیل احساس اضطراب و استرس بیشتری نسبت به آقایان دارند؛ اما در مقابل آقایان نسبت به حوادث واکنش های سریع تری از خود بروز می دهند.

بنابراین اگر خانم ها می خواهند درباره مسئله شب گذشته صحبت کنند باید این موضوع را بدانند که همسر آن ها ممکن است کاملاً این موضوع را فراموش کرده باشد.

قدردانی در شخصیت مردان بسیار با اهمیت است

” چگونه شخصیت مردان را بهتر بشناسیم ” قدردانی کردن از آقایان تفاوت زیادی را در روابط آن ها ایجاد می کند.

تحقیقات نشان می دهد که وقتی که خانم ها از زحمات آقایان تشکر می‌ کنند و به آن ها ارزش می‌ دهند؛ آقایان بیشتر سعی می کنند که خانم ها را خوشحال کرده و کارهای بیشتری را انجام دهند. به نحوی آن ها دوست دارند که تکیه گاه خانه و خانواده خود باشند.

• روانشناسی شخصیت مردان :: روابط زناشویی امری بسیار مهم در زندگی آقایان

باید این نکته را بدانید که رابطه زناشویی برای آقایان از اهمیت بالایی برخوردار است؛ در حالی که ممکن است برای خانم ها این موضوع اهمیت چندانی نداشته باشد.

جالب است بدانید که برای آقایان صمیمیت در روابط زناشویی بسیار با اهمیت تر از خود رابطه است. آن ها دوست دارند که آغاز کننده رابطه زناشویی خانم ها باشند و برای برقراری این رابطه از خود علاقه نشان دهند.

بنابراین به خانم ها توصیه می کنیم که به هیچ عنوان از ابراز عشق به همسر خجالت نکشید و به او نشان دهید که می خواهید با او رابطه برقرار کنید. اگر شروع کننده رابطه خانم ها باشد مطمئناً رضایتمندی بیشتری برای زوجین حاصل می شود.

” چگونه شخصیت مردان را بهتر بشناسیم ”  آقایان همانند خانم ها گاهی اوقات بر اثر وجود استرس های شغلی؛ خانوادگی ؛ پرداخت نشدن صورتحساب ها و … آمادگی رابطه جنسی را ندارند.

این موضوع بزرگ ترین عوامل کاهش دهنده میل آن ها به این رابطه است. خانم ها باید این موضوع را درک کنند که اگر او یک بار برای رابطه زناشویی آماده نبود به معنی این نیست که  برای همیشه نمی خواهد با شما رابطه داشته باشد تنها در این لحظه میلی به برقراری رابطه ندارد.

روانشناسی شخصیت مردان

• چگونه مردان را بشناسیم :: آقایان به رابطه زناشویی بیشتر فکر می کنند

آقایان زیر 60 سال حداقل در روزی یک بار به برقراری رابطه زناشویی فکر می کنند؛ اما یک چهارم از خانم ها در روز ممکن است به این موضوع فکر کنند.

همین طور این آمار نسبت به رویا پردازی های زناشویی در آقایان ؛ دو برابر بیشتر از خانم ها است. جالب است بدانید که آقایان درباره هر آن چه که رویاپردازی می کنند؛ بسیار با کاری که انجام می دهند متفاوت است.

تصورات آن ها شبیه آن چیزی که انجام می دهند نیست. آقایان دوست دارند که همسری خوشحال و شاداب داشته باشند از این موضوع انرژی می گیرند.

زمانی که خانم ها درباره احساس خود با آن ها صحبت نکنند چیزی نمی فهمند؛ بنابراین بهتر است خواسته‌ها را صریحاً اعلام کنید و طفره نروید.

اگر خواسته خود را به صورت واضح بیان کنید نه تنها به این موضوع و گوش می ‌دهند و توجه می ‌کنند بلکه از این موضوع بسیار خوشحال می شوند و احساس خوبی پیدا خواهند کرد.

• آقایان هم درباره خود دچار استرس می شوند

” چگونه شخصیت مردان را بهتر بشناسیم بیشتر آقایان ممکن است درباره موقعیت ها و موضوعات مربوط به خود دچار استرس و اضطراب شوند؛ این حالت خصوصا زمانی که سن آن ها افزایش پیدا می کند رخ می دهد.

حتی ممکن است درباره جسم و توانایی هایی که در گذشته انجام می ‌دادند قضاوت شوند. خانم ها باید این مهارت را داشته باشند که همسر خود را را آرام کرده و به او کمک کنند که احساس اعتماد به نفس را دوباره به دست بیاورد.

همسر خود را مطمئن کنید که او را دوست دارید؛ مطمئن باشید که در این صورت او دیگر استرس و اضطرابی نخواهد داشت.

روانشناسی شخصیت مردان

• آقایان نیاز دارند که دوست داشته شوند

خانم باید به این نکته بسیار دقت کنند که همسر آن ها دچار بی محبتی نشود ؛ زیرا ممکن است به فردی که به او توجه می کند متمایل گردد. خانم ها باید نیازهای عاطفی آقایان را درک کرده و همیشه آن ها را رفع کنند.

رمز به کمال رساندن آقایان این است که یاد بگیریم چگونه محبت آن ها را درک کنیم. ما در این مقاله سعی کردیم به سوال ” چگونه شخصیت مردان را بهتر بشناسیم ” پاسخ دهیم.

اگر شما هم نظر یا پیشنهادی درباره این موضوع دارید می توانید زیر همین پست برای ما کامنت بگذارید. از شما سپاسگزاریم که تا پایان ما را همراهی کردید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 {امتیازها})