با شوهر رفیق باز چگونه رفتار کنیم

در این مطلب ما قصد داریم تا در مورد این که با شوهر رفیق باز چکار کنیم با شما دوستان صحبت کنیم و نحوه برخورد با این دست شوهر ها را برای شما توضیح دهیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

بسیاری از زوجین هستند از این که که ازدواج کنند و صاحب فرزند شوند نگران هستند چون این نگرانی را دارند که نکند با ازدواج و بچه دار شدن روابط گرم و صمیمی دوستانه شان در دوران مجردی با دوستان خود را از دست بدهند .

در این جا باید عرض کنیم که جای نگرانی نیست با ازدواج کردن و بچه دار شدن قرار نیست تمام روابط دوستانه به طور کل از بین برود ، با ازدواج روابط دوستانه کمی شکلش تغییر می کند و اولویت های زندگی افراد هم نسبت به دوران مجردی دچار تغییر می شوند با ازدواج روابط دوستانه مرکبی از کم شدن اوقات آزاد و تغییر اولویت های زندگی بیشتر به سمت زندگی متاهلانه خواهد شد.

با شوهر رفیق باز چکار کنیم

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه افزایش عشق و علاقه و کشش بین زوجین استفاده از ابزار تلقین آن ، یا ” فایل سابلیمینال افزایش عشق و علاقه  “ است. این سابلیمینال ارزشمند موجب تغییر حالات ذهنی ، رفتاری و احساسی برای جذب عشق و علاقه بیشتر به کمک ضمیر ناخودآگاه می شود. این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است و هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

سابلیمینال بهبود رابطه فایل مخصوص تاثیر گذاری بر ضمیر ناخودآگاه |

همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های سابلیمینال روابط وبسایت سابلیمیران آشنا شوید

بنابر شنیده ها معمولا اکثریت زوجین ، از این که شوهر یا زنشان بدون آن ها زمانی را با دوستان خود بگذرانند چندان حس خوشایندی ندارند و استقبال نمی کنند ، که این مورد مناسب نمی باشد و توصیه ما این است که این ارتباط دوستانه نیاز است و محدود کردن زیاد از حد همسران در این مورد ، منطقی نمی باشد.

یکی از استدلال هایی که شوهرهای رفیق باز مطرح می کنند این است که گروه دوستان حامی و یاری گر هستند و اجازه احساس تنهایی کردن را نمی دهند و برای زندگی زوجین هم نقش مفیدی دارند. ما در این جا قصد داریم تا راه هایی را معرفی کنیم تا این افراد بدون این که روابط دوستانه شان دچار سردی شود ، رابطه دو نفره با همسرشان نیز دچار مشکلی نشود .

موارد حفظ رابطه دوستانه و حفظ روابط صمیمی همسران

چه زمانی را برای چه کسانی اختصاص می دهیم؟

همان طور که برای گرم شدن رابطه زناشویی ما با همسرمان زمان می گذرایم برای روابط دوستانه خود نیز باید زمانی را صرف کنیم ، اما نکته اینجاست که باید زمان و انرژی خود را به درستی بین دوستان و همسر عزیز خود بتوانید تنظیم کنید تا مشکلی ایجاد نشود.

بعضی از گروه دوستان دارای این فهم و شعور لازم می باشند تا از این به بعد روابط دوستانه شان را با شما به شکل جدیدی برنامه ریزی کنند. ولی بعضی دیگر این درک را ندارند ، این موضوع در رابطه با دوستان مجرد بیشتر ایجاد می شود چون به فهم عمیقی از موقعیت جدید شما دست پیدا نکرده اند.

با شوهر رفیق باز چگونه رفتار کنیم

روابط دوستانه همین جور که باعث افزایش اعتماد بنفس ما می شوند اما جای بسی تاسف دارند که بخواهند جای صمیمیت و گرمی روابط بین زوجین را پر کنند ، طبیعی است که با ازدواج نزدیکترین فرد زندگی شما و صمیمی ترین آن همسر شما باشد نه دوستان شما .

بهتر است که تعادلی بین روابط دوستانه تان و روابط همسری خود ایجاد کنید و اولویت اول و اصلی شما باید حفظ گرمی و صمیمت زندگی دو نفره تان باشد.

برای گذران وقت خود با دوستان برنامه داشته باشید

شما می توانید مثلا اگر قرار است در هفته یک شام یا ناهار را با دوستان خود باشید برای آن برنامه بریزید و شرایط را برای دوستان و همسر خود توضیح دهید این طوری نه همسرتان و نه دوستان تان از شما ناراحت نمی شوند .

ضمن این که می توانید بعضی از روابط حضوری خود را فقط با تماس تلفنی با آن ها جبران کنید ، همین طور می توانید از دوستان خود بخواهید تا بعضی از روابط خود را با شما دو نفره و با همسر خود برقرار کنند یعنی اگر دوست شما هم متاهل است گاهی با همسر خود به دیدن شما و همسرتان بیاید یا بالعکس .

این گونه با شناخت دقیق و درک بیشتر می توانید زمان مناسب برای برقراری تعادل بین روابط دوستانه و همسرتان را پیدا کنید.

توجه به اولویت ها

برای این که بدانیم با شوهر رفیق باز چکار کنیم بایستی دانست ، به موازات پیشرفت و گذران زندگی اولویت های زندگی افراد هم دچار تغییر می شوند.

فرض کنید دوستتان با برادرش دعوایش شده است ، درست است که کمک به این فرد در جای خود بسیار مهم و پسندیده است  ، ولی این مورد در جایی که فرزند کوچک شما در خانه نیاز به مراقبت دارد یا همسر شما مریض است و به کمک شما نیاز دارد اصلا اولویت دار نیست ، پس شما باید توجه زیادی به اولویت های زندگی با همسرتان داشته باشید. با ازدواج کردن تغییراتی در روحیه افراد ایجاد می شود که خودشان نیز آن را احساس خواهند کرد.

با شوهر رفیق باز چگونه رفتار کنیم

احتمال فراوان دارد از صرف کردن یک وعده ناهار در کنار همسرتان بیشتر لذت ببرید تا گشتو گذار و تفریح با دوستان تان ، این حس کاملا طبیعی می باشد اصلا جای نگرانی نیست و نباید خود را سرزنش کنید.

در صورتی که دوستانتان احساسات منفی ای به شما در این رابطه بروز می دهند توصیه می کنیم که از توقعات بی مورد آن ها چشم بپوشید و برای آن ها  در این مورد توضیح دهید ، مطمئنا دوستان شما موقعیت فعلی شما را درک خواهند کرد.

می توانید برای درک بهتری نسبت به این که چقدر توقعاتشان منطقی و قابل قبول است خودتان را به جای همسر خود قرار دهید و ملاحظه کنید که اگر شرایط مشابهی بود چه توقعی از همسر خود داشتید.

در گفتن صحبت های دوستان خود به همسرتان و بالعکس ملاحظه داشته باشید

دوستان شما ممکن است چون هنوز مجرد باشند دوران مخصوص بخود را تجربه کنند و درگیر مسایلی باشند که برای همسر شما مناسب و خوشایند نباشد ، شما نباید این مسایل را با همسرتان در میان بگذارید چون موجب ایجاد حساسیت همسرتان می شود و در ضمن ، مربوط به دوران خاص مجردی دوستانتان است.

در ضمن همین طور اصلا نیازی به گفتن مشکلات شخصی خود با همسرتان به دوستان مجرد خود نیست.

با شوهر رفیق باز چکار کنیم

چون اولا شاید شناخت دقیقی از همسر شما نداشته باشند و قضاوت اشتباهی داشته باشند ، دوما این که مطرح نمودن احساسات و روابط دوستانه و احساسی زن و شوهر با دوستان مجرد اصلا کار درستی نیست ، ممکن است دوست شما نتواند در این احساسات با شما شریک شود و به هیچ عنوان توصیه به گفتن این گونه مسایل به دوستان تان نمی شود.

در صورت ممکن دوستان متاهل پیدا کنید و با آن ها رابطه داشته باشید

در اوایل ازدواج امکان دارد افراد شور و شوق زیادی داشته باشند و تمایل داشته باشند مسائل مختلف زندگی را با دوستان خود مطرح کنند ممکن است برای شما این موارد جالب باشد ولی برای دوست مجرد شما چندان خوشایند و باب طبع نباشد.

ما توصیه می کنیم در صورتی که می شود روابط دوستانه خود را با دوستان مجرد خود کم کنید یا اگر امکان دارد دوستان متاهل و نفرات جدیدی را به دایره دوستان خود وارد کنید چون شما در این شرایط نیاز دارید افرادی در ارتباط با شما باشند که شرایط مشابهی را از لحاظ زندگی مشترک و تاهل تجربه کرده باشند.

با شوهر رفیق باز چگونه رفتار کنیم

ما توصیه نمی کنیم دوستان سابق خود را به طور کل کنار بگذارید ولی بهتر است با افرادی که ذکر کردیم بیشتر در ارتباط باشید چون شرایط مشابهی را درک کرده اند ، این گونه شما می توانید از تجربیات مشترک خود با آن ها صحبت کنید و لحظات خوبی را با آن ها سپری کنید.

در خصوص معرفی دوستان خود شفاف و صادق باشید و دروغ نگویید

مورد دیگری که در مورد مطلب با شوهر رفیق باز چکار کنیم باید توجه کنیم این است ،  امکان دارد یک بار فقط همسرتان شما را با دوستی که قبلا معرفی نکرده اید ببیند یا بفهمد شما با دوستی خاص در ارتباط هستید ولی او نمی داند این مورد باعث ایجاد حساسیت و نگرانی در همسرتان می شود که کاملا هم به حق است.

شما نباید در معرفی دوستان خود پنهان کاری یا دروغ بگویید همسر شما باید بداند شما با چه اشخاصی در ارتباط هستید همین طور که حق شماست متقابلا در مورد دوستان او شناخت داشته باشید.

توصیه می کنیم با همسر خود در رابطه با ایجاد روحیه از طریق دوستان و تاثیر آن ها بر روحیه خود صحبت کنید و به او نیز اعلام کنید که او در اولویت زندگی تان است و کسی جای او را در زندگی شما نخواهد گرفت.

طبق برسی ها زن ها عموما برای غرق کردن و حفظ رابطه زناشویی تلاش بیشتری می کنند و تمام اوقات خود را می توانند به این امر اختصاص دهند. ولی آقایان کمتر می توانند پس از ازدواج دوستان خود را کنار بگذارند.

زن ها به دلیل این خصلت خود از مردان توقع دارند مشابه آن ها رفتار کنند که این انتظار درستی نمی باشد ، در صورتی که همسرتان دوستان کمی دارد بهتر است درخواست کنید تا آن ها را به شما معرفی کند و هر از گاهی در مهمانی ها با حضور آن ها شرکت کنید محدود کردن به کل از دوستی کردن ، کار مناسبی نیست و موجب بدتر شدن  روابط زوجین می شود.

امیدوارم در پایان این مقاله با توجه به راهنمایی های ارائه شده به این نتیجه رسیده باشید که با شوهر رفیق باز چکار کنیم تا روابط بین خود و همسرتان را گرمی و حلاوت بیش از پیش بدهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 {امتیازها})