جملاتی که نباید به دختران مجرد بگویید

در این مقاله قصد داریم به شما در مورد جملاتی که نباید به دختران مجرد بگویید صحبت کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

به طور کلی یک ازدواج مثبت و کاملا موفقیت آمیز دیدگاه افراد را به زندگی عوض می کند . مثلا تصور کنید پسر یا دختری که به زن یا مرد مورد علاقه و محبوبش رسیده است قطعا آرزو دارد که همه ی پسرها و دختران جامعه و دنیا احساس خوشایند او را تجربه کنند.

به همین دلیل است که هنگامی که با افراد دوست و آشنای مجردش که دیدار می کند نمایان گر شخصی نصیحت گر را به خود می گیرد.

در صورتی که در حال سپری کردن دوران زندگی متاهلی خود هستید مراقب جملاتی که نباید به دختران مجرد بگویید باشید و همچنین مراقب گفتن جملات به دختران مجرد دوست یا اقوام خود می بایست باشید.

همچنین مراقب جملات اشتباهی یا ناخواسته ای که از زبانتان بیرون می آید باشید تا باعث آسیب روحی به دختران مجرد نشوید.

جملاتی که نباید به دختران مجرد بگویید

یکی از ابزارهای فوق العاده در زمینه جذب عشق و همچنین توانایی عشق ورزی و عشق پذیری از دیگران استفاده از ابزار تلقین آن ، یا ” فایل سابلیمینال جذب عشق  “ است. این سابلیمینال ارزشمند موجب تغییر حالات ذهنی ، رفتاری ، احساسی و حتی جهان بینی شما نسبت به عشق و رابطه عاشقانه به کمک ضمیر ناخودآگاه می شود. این سابلیمینال فوق العاده توسط متخصصین سابلیمیران تهیه و عرضه شده است و هم اکنون می توانید از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

سابلیمینال جذب عشق با فایل مخصوص تاثیر گذاری بر ضمیر ناخودآگاه |

همچنین می توانید از طریق منو سایت با انواع آلبوم های فوق العاده روابط وبسایت سابلیمیران آشنا شوید

همچنین آلبوم های سابلیمینال بازگشت عشق با کمک قانون جذب و همچنین سابلیمینال جذب کراش هم در صورت نیاز کمک حال شما خواهند بود.

پنج نمونه از جملاتی که نباید به دختران مجرد بگویید

عزیزم نگران نباش همسر مورد علاقتو پیدا می کنی

یکی از شایع ترین جملات اشتباهی که خانم های متاهل به دوستان مجردشان که سن 30 سالگی به بالا را بدون ازدواج سپری می کند و می گویند، این است که عزیزم نگران نباش مرد رویاهای تو همین اطرافه  نگران نباش پیداش میکنی .

شما نباید به هیچ عنوان زندگی متاهلی خود را با دوست مجرد خودتان مقایسه کنید و با استفاده از این دست جملات به ظاهر دلداریش بدهید شاید دوستتان به سبکو علاقه خود این نوع زندگی را با اختیار خود انتخاب کرده است و از این نوع زندگی خود حتی لذت هم می برد.

جمله اشتباه بعدی این است خیلی وقت داری هنوز ، غصه نخور

از دیگر اشتباهات رایج خانم های متاهلی که در مورد دوستان مجرد خود می کنند و میگویند این است ، هنوز خیلی وقت داری غصه نخور.

مطمئن باشید خود دختران مجرد هنگامی که دوستان همسن و سال خودشان را میبینند و خود را با آن ها مقایسه میکنند ، یا هنگامی که شخصی را دوست دارند اما رقیبان زیبارو و جوان تر و کم سنو سال تری  را در رقابت با خود احساس می کنند.

یا وقتی می بینند اکثر دختران همسنو سال خودشان ازدواج کرده اند ولی آن ها هنوز وارد زندگی مشترک نشده اند، قطعا خود همین قیاس های آن ها برایشان سخت و درد آور است پس سعی کنید ، با این جمله القا نکنید که داری فرصت های باقی مونده زندگیت رو از دست میدی .

جمله بعدی این که خیلی سخت نگیر

همه ی اشخاص با هم یکی نیستند قطعا هر انسانی برای خودش آمال و آزوهایی و دسته ای از معیارها را برای ازدواج و زندگی مشترکش دارد.

شایسته نیست ما دیگران را به این دلیل قضاوت کنیم و بگوییم مثلا من هم با خانواده همسرم فلان مشکلو داشتم ولی حل شد ، یا همسر منم فلان معیارهارو در وجودش نداشت ولی با هم ساختیم یا از این نوع دلداری ها .

جملاتی که نباید به دختران مجرد بگویید

تا زمانی که کسی از دوستان مجردتان در مورد مسئله ای از شما مشاوره نخواسته جلسات عمومی خودتان را به جلسه مشاوره و نصیحت کردن تبدیل نکنید قطعا اگر نصیحت یا مشاوره بخواهد خودش درخواست میدهد آن وقت شما با ملاحظه و کاملا درست در صورت توانایی کمکش کنید.

جمله اشتباه بعدی فلانی ممکنه دیر بشه

قطعا هر شخصی شرایط مختص به خودش را دارد و گرفتاری ها و چالش های مخصوص به خود را دارد. شاید دوست شما به دلیل شرایط مالی یا خانوادگی اش نتوانسته تا الان ازدواج کند یا هر دلیل دیگری که ما از آن بی خبر هستیم.

نیازی نیست زمانی که باردار هستید شروع به یادآوری فرصت های از دست رفته دوستتان بپردازید و  او را نصیحت کنید.

جملاتی که نباید به دختران مجرد بگویید

یا به او بفهمانید در چه شرایطی قرار دارد احتمال فراوان او از شما آگاه تر است که چه سنو سال حساسی را ممکن است بدلایل ناخواسته از دست داده باشد پس با جمله فلانی ممکنه دیر بشه او را آزار ندهید.

در مورد ازدواج اول نظر خودش را بپرسید

شاید دوست شما از این که هر از گاهی شما افرادی را برای ازدواج به او معرفی می کنید شادمان شود و استقبال کند ، اما بهتر می باشد قبل از پیشنهاد یا قرار گذاشتن در این مورد نظر اورا بپرسید.

از این که تا پایان این مقاله با همراه بودید سپاسگزاریم امیدواریم در صورتی که دوست مجردی دارید آگاه باشید جملاتی که نباید به دختران مجرد بگویید چیست و چگونه رفتار آگاهانه ای داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 {امتیازها})