سلامت پوست با رعایت نکات مهم

سلام خدمت شما همراهان سابلیمیران در این مقاله می خواهیم شما را با چند نکته مهم در زمینه مراقبت از پوست آشنا کنیم .پوست ما در واقع لایه بیرونی بدن ما و مهمترین عنصر در زیبایی ماست.

برای مراقبت و تقویت پوستمان همیشه باید هوشیار باشیم و به توصیه ها و نکات بهداشتی عمل کنیم.

توصیه های مهم برای سلامت پوست و مراقبت از پوست

1-به عنوان اولین توصیه چه برای آقایان و چه برای خانم ها این است که از پوستتان در مقابل خورشید محافظت کنید.

پوست شما  در گذر میلیون ها سال مقاومت بیشتری نسبت به خورشید پیدا کرده اما هنوز در برار آن کمی آسیب پذیر است.پس همیشه از کرمهای ضد آفتاب برای حفظ نرمی و لطافت پوستتان استفاده کنید.

هرگز با این کرمها به بستر نروید و همیشه پیش از آن صورت خود را بشویید.

-یکی از مهمترین موارد در حفظ سلامت پوست کنترل استرس می باشد.استرس جریان طبیعی خون در پوست شما را مختل می کند و در طلانی مدت پیری پوست و شکنندگی در آن را به وجود می آورد.

برای کنترل استرس خودتان و کسب آرامش بدون دارو و یا عوامل خارجی دیگر می توانید از محصول درمان استرس و اضطراب  به کمک ضمیر ناخودآگاه استفاده کنید.

3- همیشه به رفتارهای خودتان در اصلاح کردن و حمام کردن ونظافت پوست توجه داشته باشید.

سعی کنید مدت حمام کردن را کاهش دهید و به جای آن از دفعات بیشتر حمام کمک بگیرید. همیشه این نکته را مد نظر داشته باشید که صابون و شامپوها و لوسیون های مناسب مصرف کنید و هرگز پوست تان را با مواد بی کیفیت آزار ندهید.

4- از ماساژ نرم برای پوست و مو استفاده کنید.

ماساژ بهترین وسیله برای رفع حستگی پوست می باشد.شاید تصور کنید که مر چوست ما کاری انجام می دهد که خسته شود!

نه این طور نیست.

پوست شما به مرور زمان مقداری خون بی حرکت را در خود حفظ می کند و این خون ها که در مویرگهای بسیار ریز هستند مانع رسیدن مواد و اکسیژن کافی می شوند .

همچنین می توانید برای تقویت درونی و بهبود کلی در پوست خودتان به کمک ضمیر ناخودآگاه از محصول تقویت پوست به کمک ضمیر ناخودآگاه استفاده کنید.

5/5 - (1 {امتیازها})